Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam!! Szukalem na forum i nic nie znalazlem na temat tych dwoch kamizelek. Moglibyscie sie wypowiedziec co o nich sadzicie i wedlug was, ktora jest lepsza :?: Oto one:

 

http://www.militaryarea.pl/product_info.ph...roducts_id/3535 i dodatkowe jej fotki http://www.sd-unit.com/product/tactical/ve...t/sdvest-02.htm

 

Druga zas to ta: http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...products_id=624

 

Wdzieczny bylbym za jakies fotki "w akcji" tych kamizelek. Pozdrawiam :!:

Link to post
Share on other sites

Zapomnialem dodac w profilu... jestem z warszawy, wiec ta opcja raczej odpada :D BTW Dzieki za info... dzikki, przeczytalem twoj opis tej kamizelki i nasuwa mi sie nastepujace pytanie- mianowicie dlaczego jej kieszenie mialyby nie pasowac do magow MP5 ?? Dzieki za pomoc :!:

 

PS.

Aha, bym zapomnial, jakbys dzikki znalazl jakies swoje fotki w kamizelce i podrzucil je na forum badz jakos na priva byblys moim panem :P Pozdrawiam!!

Link to post
Share on other sites

No i caly misterny plan w pizdu... a juz sie na nia zaczailem. Ciekaw jestem, dlaczego w ofercie na militaryarea.pl napisali, ze magi od MP5 pasuja... zaufam tobie i nie bede kupowal :cry:

 

Kurka, znowu zapomnialem... napisales w tamtym poscie, ze takie kamizelki widziales w 3 sklepach w warszawie, tyle ze w camo olive. Bylbys tak dobry i podal adresy, gdzie mozna je znalezc?? Wtedy sam organoleptycznie :P zapoznalbym sie z ich budowa. Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Kurka, znowu zapomnialem... napisales w tamtym poscie, ze takie kamizelki widziales w 3 sklepach w warszawie, tyle ze w camo olive. Bylbys tak dobry i podal adresy, gdzie mozna je znalezc?? Wtedy sam organoleptycznie :P zapoznalbym sie z ich budowa. Pozdrawiam!

Ja napisalem : "Z tego co sie zdazylem zorientowac to w W-wie sa juz trzy tego typu kamizelki. Wszystkie oliv. " Zdanie to oznacza, ze sa trzy kamizelki a nie trzy sklepy prowadzace ich sprzedaz ale masz troche szczescia. Podobno w Azymucie na Corazziego za Blekitnym Wiezowcem sa. Mozesz sprawdzic ale nie daje glowy.

 

Co do magow do MP5 - popatrz na zdjecia. Jedyna kieszen jaka by je pomiescila jest ta na plecach, na radio (khe khe ale nie jest to chyba dobry pomysl).. Tak wogole normalne (nie od B-Specnaz) magazynki do AK tez sie nie mieszcze. Chociaz musze jeszcze przy okazji sprawdzic

Wogole kamizelka wyglada ma na kamizele operatora ze strzelba. Na plecach uprzez do jej mocowania, szlufki do wkladania "shells'ow", zadnych normalnych ladownic (te duze sa przeznaczone pod granaty) oraz 2 ladownice na magazynki od pistoletu. Chociaz musze sprawdzic jeszcze przy okazji dwie z przodu, ktore maja po 18 cm dlugosci. Jak bede mial mozliwosc to wloze tam magi od MP5 i opowiem wrazenia. Jakby co to Wariat popros goscia o nicku mati.pl (http://forum.wmasg.pl/profile.php?mode=viewprofile&u=2104) bo z tego co wiem to on ma taka kamizele i ma MP5.

 

Przy okazji dorzucam jej wymiary :

Kamizelka ma od czubka kolnierza do linii dolnej 60 cm.

Regulacja boczna jest pasami dosc duza. Szerokosc samej kamizelki mierzonej na "plecach" to 37 centymetrow.

 

pozostaje tylko dopisac do powyzszego cytatu "welcome to forum.wmasg.pl"

Witamy na WMASG'u, gdzie normalne rzeczy nie dzieja sie zbyt czesto.

Link to post
Share on other sites

Nie chcę zakladać nowego topicu więc tu poprosze o radę.

Jeśli chodzi o oporządzenie to nie znam się zbyt dobrze na tym (czytaj: gó*** sie znam). Jednak nadchodzą święta i za własną kasę chcę zrobić sobie prezent choinkowy:) Po dluższym namyśle wpadłem na pomysł zakupu kamizelki. No i teraz mam problem jakiej. Dysponuje funduszem 150-160zł. Kamizelkę tą wykorzystywałbym w terenie leśnym. Zakładałbym ją na mundur WP (nowy typ) no i w przyszłości pewnie na inne. Proszę o radę jaką kupić. Mile widziane linki sklepów lub kontakt do osób, które je sprzedają/szyją. Z gory dziękuje :) Jak mówiłem jestem laikiem w tych sprawach, więc proszę mi wszystko tłumaczyć jak n00bowi.

Link to post
Share on other sites

:lol: Ja tez nie chce zakładac nowego topicu zalezy mi tylko na informacji : Czy jest jakas różnica między (pattern?) kamizelką z militaryarea.pl http://www.militaryarea.pl/product_info.ph...roducts_id/3525 a kamizelką z allegro http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=37708318? Chodzi mi oczywiście o jakośc bo widac, że te z allegro kamizelki ludzie kupują, więc chyba ktoś z grona ASG posiada właśnie tą od tego allegrowicza. "Allegrowa" jest w sumie o ponad 30 zł tansza a to zawsze kasa :wink: . A jezeli nie te kamizelki to które polecacie za podobne kwoty i najlepiej w kolorze oliv? :?:

Link to post
Share on other sites

W Azymucie jakies 2-3 tygodnie temu widzialem ta kamizelke z panelami oraz ta http://www.militaryarea.pl/product_info.ph...roducts_id/3535

Ta druga byla dostepna w dwoch kolorach: oliwce i czarnym, pierwsza tylko czarna. Cena : kolo 200zl, nie pamietam dokladnie. Mam tez takie pytanie: czy ktos widzial gdzies ta kamizelke z panelami w kolorze zielonym? Produkuja je w takim kolorze?

Link to post
Share on other sites

Zastanawiałem się czy by nie założyć nowego topicu ale lepiej nie, więc sorry za off topic :lol: . Jak wypełniacie wszystkie 12 kieszeni tego patterna. bo się tak zastanawiałem jak to jest w ASG z patternem. bo truche głupio żeby niektóre kieszenie były "przyklapnięte" (dobre słowo? 8) ), ale skolei co do niech włożyc :?: .

Link to post
Share on other sites

Minimal ,nie o ta kamizelke mi chodzi.Chodzi mi o ta z 3 wymiennymi panelami. Kamizelki do AT moga byc rownie dobrze czarne jak i zielone. Akurat tu nie stanowi to zadnej roznicy, wiec moze roba ja tez w kolorze zielonym i dlatego sie chce dowiedziec czy ktos takie kamizelki widzial gdzies i moze wie ile to cudo kosztuje.

Link to post
Share on other sites

Wiemy, mieli współpracować z www.szycie.friko.pl, ale zdaje się, że na "mieli" się skończyło. Podobno z resztą (podkreślam: podobno) nie mają nawet wykrojów do większości z tego co mają w ofercie.

 

Pomijając już wykorzystanie niektórych wzorów czy rozwiązań (że o zdjęciach nie wspomnę), które na pewno nie są ich autorstwa...

Link to post
Share on other sites
AT-MG06 to zdjęcie mojej kamizelki

Mógłbyś napisać jak w takiej pełnej kamizelce biega się latem :idea: ,

zastanawiałem się nad kopią Eagle z szycie.friko.pl, ale boje się że latem mogę się w niej ugotować :wink: (a nie zamierzam biegać w kamizele i któtkim rękawku).

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
AT-MG06 to zdjęcie mojej kamizelki
Mógłbyś napisać jak w takiej pełnej kamizelce biega się latem

zastanawiałem się nad kopią Eagle z szycie.friko.pl, ale boje się że latem mogę się w niej ugotować :wink: (a nie zamierzam biegać w kamizele i któtkim rękawku).

 

Juz sie nikt nie ugotuje

od dzis szycie friko posiada zajebiście wytrzymala siatkę w kolorze khaki i czarnym, stara siatka nie umywa się do siły grubości i nieciągliwości nowej siatki. Poprostu pancerna i nie drapiąca - dobry splot

Zdjęcia porównawcze starej i nowych siatek mogę wysłac na maila.

www.szycie.friko.pl

pozdr

McGuyver

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...