Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

World of tanks


Recommended Posts

  • Replies 903
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sam skill nie pomorze gdy team jest stadem baranów jadących na rzeź... Co prawda jestem w stanie F155 rozwalić X na serie jeśli wszystko wejdzie co łatwe nie jest ale później przeżyj 46 sec RLDu gdy wszystko na Ciebie poszukuje jak złotego gralla...

Ostatnie 3 bitwy przegrane pod rząd a nabite prawie 6k dmg w każdej...

 

zuczek jagdpanzer IV dobry? Fakt ma dobre camo ale działa to jakiś żart 132 na tym tierze TD... Stug jest bdb później marny jagdpanzer IV i w końcu doskonała jagdpanthera z długą 88...

Edited by Widmo34
Link to post
Share on other sites

http://worldoftanks....455249-poldeck/

 

Ruskie od szóstego do ósmego tieru sieją rozpierdziel. Mają potworne działa i w ogóle są dobre. Jeśli się nie jest baranem to nie ma szansy takim przegrać z Niemcem.

KW1Sportline ma jak na ten tier potworne działo, jest stosunkowo szybki i nienajgorzej opancerzony

Dalej pISior ma szybsze działo i więcej pancerza. Uważam, że trzeba być matołem by nim przegrać z Tygrysem.

Potem pISior Trzeci, który w ogóle urwał się z kosmosu. Wieża jest niezniszczalna, działo przebijające a korpus tylko z bliska i z mocnej armaty wchodzi.

Potem jest pISior Ósmy, który ma naprawdę super armatę i jako taki pancerz.

 

Z kolei T150, KW3 i KW4 są jak na swoje tiery kosmicznie opancerzone, za to mają słabsze dziala od tych wyżej.

 

No i do Ciebie Dex: to zupełnie co innego grać ósmym przeciw ósmym niż czwartym przeciw czwartym. Przede wszystkim trzeba się znacznie bardziej liczyć z artylerią, to raz. Dwa, że częściej można przyjąć na twarz pocisk, który nic ci nie zrobi a trzy, gracze już nie są aż takimi niedojdami i lecą na pałę przed siebie. Inna rzecz, ze matoły są na każdym tierze.

I NAJWAŻNIEJSZE jest poczucie prawdziwej POTĘGI, kiedy jedziesz kilkudziesięciotonywm kolosem i zabijasz. Na ten przykład moje KW4 waży 107 ton, potrafi robić 30 kmh a z górki więcej. Jak się z kimś zderzę to taki delikwent potrafi stracić nawet ponad 300hp.

Poza tym... POTĘGA HUKU WYSTRZAŁU, Ustaw się kiedyś koło jakiejś możliwie najwyższej arty, podkręć głos i zaczekaj aż strzeli.

To musi sprawiać frajdę.

 

 

Obejrzyjcie to:

http://hostuje.net/f...e49022b54b047f9

Walka mojego brata. Ogólnie kiepściutki przejazd i szybki zgon ale to co sie zdarzyło kiedy licznik wskazywał 7:58 czasu do końca bitwy, niszczy beret.

Kamerą można swobodnie obracać, przełączać na tryb celowania, powiększać itp. tak jak w grze. Strzałkami góra/dół przyspieszamy/spowalniamy upływ czasu.

Edited by poldeck
Link to post
Share on other sites

Ja strasznie rozpaczałem po zmianie odgłosu BL10 w (chyba) ostatnim patchu. To miało dopiero grzmot, specjalnie jak jeździłem ISU to dźwięki na full i jedziem :D Normalnie jak się strzelało, i jak jeszcze wchodził blow up w IS3 albo jak schodziło 800hp z gościa + TEN dźwięk - kisiel w gaciach :D No ale niestety popsuli, a nie chce mi się grzebać w plikach by to zmienić :(

Link to post
Share on other sites

http://worldoftanks....3332-Legion343/

 

Co do francuskich TD trochę powiem bo jest ich bardzo mało...

-3 tier UE-57 ta maszynka ma najlepsze camo w grze! Każdy lekceważy ta popierdułkę która z topową armatą może ładnie narozrabiać...

-4 Sau-40 dla mnie najgorszy czołg jaki może istnieć camo/pancerz/działo nędzne i do tego strasznie wolne rada przejść na wolnym expie.

-5 S-35 CA stockowe działo jest świetne, a z zamontowaną 105 to morderca. Ma chyba tez najlepsze kąty wychyłu działa.

-6 ARL V39 gniot jakich mało... Bez ulepszonych gasek trzeba walczyc tym z III tierowym działem... Moja rada zamontować 105 i przebiedować dalej

-7 AC mle 46 świetny pancerz przedni/z dział brać długa 90 lub 100 wedle wyboru(dobre obrażenia/rof i celność)/stockowy silnik zbyt słaby zrobic 2gi/stockowe gaski maja wystarczający udźwig aby wszystko zamontować.

-8 AC mle 48 genialny pancerz przedni/najszybszy TD 8 tieru/armata z 9 ma niezły rof, penetracja ~270, celność 0.33/2 spore wady wrażliwość na arty(5 ma nas na hita) oraz długi czas celowania 2.9... Bardzo dobre camo

-9 AMX 50 Foch mój ulubiony załuje ze sprzedałem... jakby powiedzieć podrasowany 8 tier

-10 AMX 50 Foch155- jako jedyny ma magazynek 3 strzały po ~ 800 w 15 sec ale później 45 sec rld... celność i celowanie armaty po ostatnim nerfie zbyt bardzo moim zdaniem ucierpiały. Relacja kocham/nienawidzę co do tego czołgu

Edited by Widmo34
Link to post
Share on other sites

A ja polecam każdemu Ferdka, ten pancerz 200mm z przodu + działo z mausa robi pogrom. Jak kiknie w pierwszej trójce to mało co Cię przebija gdy jeszcze zasłonisz dolną 'blache' to nic już nie daje rady a ty tylko siekasz po 400-500 :)

I bez premki da się grać i zarabiać po 10-15k bez problemu. Demejdż na tym leci baaardzo szybko.

Link to post
Share on other sites

Powiem ci, ze obżekt 268 potrafił mi zadać rykoszeta ;-) . Jak jechałem KW4.

 

Nie chodzi o groźby, kto komu i za ile. Takie kwestie to w sejmie a nie w czołgach ;-) . Nie zmienia to faktu, że średnie i lekkie czołgi są w większości pierwszymi, i nie oszukujmy się, krótkotrwałymi celami w bezpośredniej walce. Każdy cięzarowiec chce sobie załapać fraga a przy okazji szybko wyeliminować jedną lufę ze strony przeciwnika.

Z kolei mając przed sobą coś potęznego, czego nie przebiję (kiedy jade słabszym), to też będę walić po średniakach...

Link to post
Share on other sites

Ja tam wole klepać ciężarowców właśnie. Zanim taki love się skapuje i obróci wieżę to jest wrakiem lub zdążę uciec najwyżej raz trafiony...

camo na 100% na 13/90 jest genialne oraz snajper także bo często zdarza mi się podpalić ofiarę 2 razy pod rząd.

Edited by Widmo34
Link to post
Share on other sites

Sorki źle się zrozumieliśmy, camo działa, siatka nie. Ja na nim w załodze mam po 2 perki: dowódca: zwiad i rozeznania w sytuacji, celowniczy: snajper i strzał z biodra,kierowca: gładka jazda i jazda terenowa. Do tego osłonięta optyka i robimy rzeźnie. Moja ulubiona 8 to właśnie amx 1390. Sporo expa wlatuje ze spotowania kiedy widzimy innych na 2 końcu mapy + działko które masakruje innych z boku i z tyłu.

Link to post
Share on other sites

A przy jakiej muzyczce jeździcie? Używacie jakichś zamiennych voice packów?

 

Ja korzystam z głosu Duke Nukema. Wszystkie jego teksty są dobre.

Po naprawie gąsienicy "Vroom-vroom motherfucker!". A jak kogoś się zatłucze to już są cuda. Jeden z fajniejszych tekstów "The Boogie-Man exists, and you just found him!". Lub równie satysfakcjonujące "Eat shit and die!".

 

A co do muzyki to ostatnio to:

http://www.youtube.com/watch?v=6IJuNCDbKbU

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...