Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

World of tanks


Recommended Posts

Kutfa. Wy macie tyle skoxanych czołgów z wymaxowanymi ( po 5 skilli ) załogami ?

OMG. Naprawdę z czasem nie macie co robić :icon_biggrin:

Danesz, bez przesady ;). Ja skoksaną załogę to mam na IS3 (pierwsza umiejka na 100, druga w okolicach 70), reszta na 100% i pierwsza umiejętność w okolicach 90% (to osatnie 10% naprawdę idzie jak krew z nosa).

Link to post
Share on other sites
  • Replies 903
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A gnaty też zmieniasz co miesiąc? :D

 

Ja gram dla grania. T25/2 czy jakoś tak, tego za hellcatem nawet nie kupuję bo od kota różni się niemal tylko tym, że jest wolniejszy (a losowało go będzie wyżej o wiele). Gra siódemką przeciwko siódemkom nie różni się znacząco od gry czwórką przeciwko czwórce prócz tego, że im wyżej tym wolniejsze działa i pojazdy. Stosunek penetracji do pancerza przeciwnika i dmg do hp przeciwnika zostaje niemal bez zmian.

 

 

 

W ogóle w WoT bardzo nie podoba mi się to, że im bardziej wykoksane masz pojazdy z tym bardziej wykoksanymi pojazdami walczysz. Niema wtedy korzyści z "pracy" włożonej w expienie- Twoje szanse nie rosną bo wrzuca Cię w bitwę po prostu z lepszymi przeciwnikami.

Link to post
Share on other sites

W ogóle w WoT bardzo nie podoba mi się to, że im bardziej wykoksane masz pojazdy z tym bardziej wykoksanymi pojazdami walczysz. Niema wtedy korzyści z "pracy" włożonej w expienie- Twoje szanse nie rosną bo wrzuca Cię w bitwę po prostu z lepszymi przeciwnikami.

 

Rozumiem że to ironia?

W sumie po co być lepszym, trzeba sie wtedy mierzyś z lepszymi przeciwnikami...

Link to post
Share on other sites

Dexter Wot zacznie cię irytować jak dojdziesz do IX/X tieru... Nawet przy dobrej bitwie mozna wyjść na -. Co do tej VK po leo ona nie jest mała! To jest bydle prawie jak jagdpanther ale dzięki haubicy z hetza większość art ma na hita i może pokąsać nawet 8 po dupie.

 

Mam juz Leoparda fakt nie skręca najlepiej ale jak zresetuje skille z byłej załogi jagdpanther to powinno się poprawić. Leo jest dobry do taranowania art bo wazy trochę więcej niż troll50.

Link to post
Share on other sites

Powyzej 8 tieru to czolgi tylko na klanowki ... Nie bardzo widze sens grania dziesiatkami - nawet z premka ciezko wyjsc na plusie ...

Za to polecam sprobowac jeszcze raz pograc jedynka - ja zrobilem sobie wylaszczonego loltraktora ktorym dobijam juz pierwsze umy do 100 %... Nawet jak ma sie beznadziejny team - a to czeste - samemu mozna wygrac bitwe.

 

Ogolnie przyjemniej gra sie na nizszych tierach ... Chyba nikt nie pobije mnie na ilosci bitew rozegranych na tierze 4 - bo w samym t-28 mam ponad 1600...

 

Narazie przelaczylem sie na fun klan ... po wkurzajacych klanach ktore chcialy wygrywac na CW.

Ogolnie ciezko jest znalesc kogos kto pogra na 1 tierze tylko dla zabawy ... bez meczacego grindowania kolejnych czolgow.

Link to post
Share on other sites

Powyzej 8 tieru to czolgi tylko na klanowki ... Nie bardzo widze sens grania dziesiatkami - nawet z premka ciezko wyjsc na plusie ...

Bzdura. IX spokojnie daje się grać bez premium i bez klanówek..

Czasem wyjdzie się na minus, ale jak się czołg opanowało, to wychodzi się na plus - nie są to kokosy, ale od zarabiania kokosów to są czołgi premium VIII tieru.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...