Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

NOTE: FOR AIRSOFT ONLY

Don't apply on real shotgun or it will damage chamber

Na pewno z tych? Nie znam się jakoś bardzo, choć w sumie w dubeltówce mogłoby to działać. Pisze tam też:
Shotgun shell for real gun training will be available soon.

@edit.

W sumie chyba jednak działa, mój błąd.

Edited by Gasparzinho
Link to post
Share on other sites

Możnaby spróbować ze zdekowaną dubeltówka.

Ale biorąc pod uwagę nasze prawo dotyczące deka broni palnej mogłoby to spowodować parę lat odsiadki.

Chociaż jakby wykonać lufy z opisem "for airsoft only" mogłoby się udac.

Ale żeby nie było że zachęcam do łamania prawa trzebaby się z prawnikiem skonsultować czy taka rzeżba nie byłaby zagrożona sankcją prawną (znaczy czy strzelba z lufami niedostosowanymi do odpalania ostrej amunicji wyczerpywałaby miano broni)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Swojego czasu byłem bardzo zainteresowany zrobieniem takiego wynalazku ale skończyło się kupnem chińskiego M500 :wink:

Na allegro widziałem denixowe strzelby ale w cenie 500zł. Można by przerobić ew. coś takiego

http://allegro.pl/strzelba-edison-dubeltowka-monte-carlo-warszawa-i1222871006.html

 

...albo właśnie kupić takiego denixa i do niego przynajmniej 6x łusków madbulla Co2 czyli wyjdzie ok 1000zł bo z o opinii na zagranicznych forach wynika, że zasięg łusek które działają na zasadzie granatów zasilanych green gazem jest raczej znikomy + tylko 3 kulki z każdego shellsa. Nie mówię już o shellsach przelotowych ( zbiornik gazu w strzelbie) bo to całkowita porażka.

http://allegro.pl/dluga-dwururka-usa-wyatt-earp-1881-r-najtaniej-i1226460474.html

i po prostu wyszlifować wew. stronę lufy jak coś by nie pasowało.

Edited by volf13
Link to post
Share on other sites

Szczerze, lepsze to niż mały obrzyn mad maxa i ceno przystępniejsze. Ciekawe tylko czy te zbijaki będą działać a jak już czy będą w stanie zbić shellsa CO2. Arend jak sprawdzisz to mam nadzieję, że podzielisz się swoją opinią :D Przy okazji w Warszawie ktoś na pewno ma gazowe shoty więc jak byś mógł to sprawdź od razu czy takie cudo wejdzie do rurki bez przeróbek.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Byłem na Radarowej i oglądłem. Nie było narządu który mi nire opadł. Normalnie odpust.

Odlew z czegoś takiego że nawet chiński ZnAl to przy tym stal utwardzana. Jakaś cyna czy inny diabeł. Szumnie ochrzczony "bezpieczny nabój" to tandetny odlez z miejsdem na plastikowy kapiszon. Lufy to nieprzelotowe plastikowe rurki z pokrycien z tego samego szajstopu.

Ogólnie sprzęt dla czterolatka.

 

Teraz szukam Deniksa

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...

to ja wskrzeszę temat z konkretnymi pytaniami.

 

1. co dokładnie jest kiepskie w obrzynie/dubeltówce ze zbiornikiem z kolbie i przelotowymi shells-ami? sama idea kiepska czy też kupne modele nie spełniają wymagań?

 

2. mam w robocie dostęp do paru narzędzi i zastanawiam się właśnie jak by zbudować system taki jak w dan wessonie (mam) podający gaz na 2 spusty do 2 łusek, bo takich to mogę sobie utoczyć w pracy ze 20 precyzyjnych i ładować nawet po 10-20 kulek na jeden. robił ktoś kiedyś taki system dystrybucji gazu żeby pasował do kolby?

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

ciezko uzyskac szczelnosc,probowalem ale z pump action w dubeltowce jest krotsza droga od zbiorniczka do gazu wiec i wieksze cisnienie.mozna popsuc pistolet na co2 i masz juz caly system gazowy a potem tylko shellsy,tylko wtedy gaz na jedna lufe.lepsze rozwiazanie kupic shellsy tanaki i zrobic dubeltowke od podstaw:)

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Zdajesz sobie sprawę że bez zdjęć, dokładnego opisu i może filmiku nikt tego nie kupi?

A obecność na komisie zapewni ci więcej chętnych. To nie allegro że musisz sprzedać pierwszemu czy coś.

 

btw. bez urazy ale oficjalnie przestaję się podniecać tematem bo przy ilości postów i nicku oraz obecnych danych wygląda to jak zwykły trol.

Edited by Landsil
Link to post
Share on other sites

Widzę ze zainteresowanie jest duże lecz postanowiłem jeszcze ją dopracować za rada jednego z użytkowników który napisał do mnie na priv.W tym celu chętnie kupie shellsy madbulla do tanaki m870,prosze o kontakt jeśli ktoś takie posiada.

Mój wcześniejszy post dotyczył bardziej zamiany na m79 ale tym którzy napisali wysłałem fotki.

Na razie nie chcę sprzedawać,dopracuje i do tego potrzebuje wyżej opisanych shellsów.

 

Wiem że to nie miejsce na wystawianie przedmiotów i następna wzmianka o tej strzelbie to bedzie albo recenzja w replikach customowych albo wystawiona w komisie jako unkonczona

 

co do Twojej wypowiedzi na ten temat lansil to doceniam rady odnośnie wystawienia repliki na komis i zrobie tak kiedy replika bedzie w 100 % dopracowana.

Jeśli taki byłeś zainteresowany tematem to trzeba było pisać na priv i nie obrażaj użytkowników tylko dlatego ze maja małe doświadczenie na forum.

Edited by Scattergun
Link to post
Share on other sites

Doświadczenie na forum nie ma nic do rzeczy, zazwyczaj osoba które prezentuje coś fajnego wstawia konkretny opis i prezentuje zdjęcia. Dziwię się raczej że nikt wcześniej tego nie zasugerował.

Gdybym miał kasę i był zainteresowany kupnem na pewno bym napisał, zawracać głowy tylko dlatego że jestem zainteresowany projektem nie chciałem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...