Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jakie wyposazenie jest na tym zdjeciu?


Recommended Posts

I wszystko podajcie mi na talerzu. Kolego szanowny, odrobina samodzielności - masz forum i, owszem wiele, tematów, ale jak się przyłożysz to sam znajdziesz w nich nazwy 90% elementów wyposażenia gościa na zdjęciu. Jakby brakowało Ci jednego, dwóch elementów to użytkownicy forum Ci chętnie pomogą, ale Ty chcesz żeby ktoś odwalił za Ciebie całą robotę...

Link to post
Share on other sites

Tak sie dziwnie sklada ze nie raz juz o to pytalem i nikt odpowiedzi nie udzielil.Od tego jest forum by pytac i odpowiadac a skoro nie masz nic waznego do powiedzenia w zwiazku z tematem to po co sie udzielasz?? Jak zawsze na tego typu forach wielki problem bo ktos o cos zapytal.

Link to post
Share on other sites

Tak sie dziwnie sklada ze nie raz juz o to pytalem i nikt odpowiedzi nie udzielil.

Taaa, jasne. Udowodnij z łaski swojej.

 

Od tego jest forum by pytac i odpowiadac a skoro nie masz nic waznego do powiedzenia w zwiazku z tematem to po co sie udzielasz??

Pomógłbym Ci, gdybyś nie miał roszczeniowej postawy "to jest foto, napiszcie mi wszystko co tam widzicie (bo mi się nie chce szukać)". Ale skoro upierasz się przy swoim...

 

Jak zawsze na tego typu forach wielki problem bo ktos o cos zapytal.

 

Zapytał, bo okazał się leniwy i nie chciało mu się trochę samemu poczytać i poszukać.

Link to post
Share on other sites

Tak bardzo cie razi moj post? nie widze przeszkod bys go olał i nie udzielał mi odpowiedzi skoro to dla ciebie za trudne.na szczescie na tym forum jest wiele zyczliwych osob dla ktorych kilka zdan na temat tego co widza nie sprawilo specjalnego problemu.Tym wszystkim ktorzy pomogli bardzo dziekuje

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Podepnę się do tematu co by nowego nie tworzyć (kiedyś był na forum dział,gdzie pomagano rozszyfrować jakie kamizelki są na zdjęciach,rękawice itd. czy mi się tylko wydaje? )

 

Dzisiaj na jednej stronce zobaczyłem taką oto fotkę http://zafganistanu.pl/wp-content/uploads/2010/11/2.jpg i zastanawiam się jakie to okulary/gogle posiada drugi żołnierz od lewej? Widziałem wiele różnych modeli okularów i gogli,ale takie pierwszy raz widzę,a nie ukrywam że mi się spodobały i z chęcią bym kupił.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...