Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] Strzelby M180, M183 [Golden Arrow / GA]


Recommended Posts

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W airsoftxtreme pomacałem, plastiki nie są takie tragiczne, może być gorzej.Poziom Double Eagle . Strzela niestety tylko jedną kulką, ale kosztuje tyle, co wiecznie nieobecny shotek AGM. Z moich obserwacji wynika, że może być dobrym "ersatzem" dla M47 (MP003 nie zastąpi na pewno) na czas blokady chinoli. Wpadnę jutro do nich po drodze i kupię, zaryzykuję, po gazowej M93 kasy mi trochę zostało, i tak po gaz Guardera muszę. To GA to chyba coś na kształt ACM (nawet na odpustach zamiast MP40 DE były jakieś Yiekie, kropka w kropkę to samo, więc pewnie mniej znane produkują to samo, co ich pierwowzory, bo o nich mało słyszeli, więc mniej problemów z władzą pewnie mają.) Zamierzam wziąć wersję z kolbą. Kolega ma springa GA, SCAR, i pomimo żałosnego wyglądy goni moją MP5 UHC (spring).

Link to post
Share on other sites

Właśnie wróciłem z sesji i w końcu napiszę tą recenzje.Od razu mówię że jest się o co bić bo to naprawdę dobry towar.

 

Pierwsze wrażenie:

Wszystko ładnie zapakowane i ofoliowane.W środku 4 shells'y, bb loader, paczka kulek, wycior, papierki, chwyt na magazynki no i oczywiście replika.

Jak na coś za co dałem 70zł z groszami nie żałuję ani trochę.Wystarczająco ciężka, abs naprawdę dobrej jakości choć można się przyczepić szyn ris bo tylko one są zrobione z jakiegoś gorszego plastiku.Całość dokładnie przesmarowana.

 

Osiągi:

Strzela naprawdę super.Na chronometrze ostatecznie wycisnąłem 342,6 fps (na kulkach 0,23 , innych niemiałem).Z odległości 5 metrów robi sito z puszki bo piwie.

Z około 40 metrów trafiłem w talerz antenowy i słychać było że zdrowo przywaliło.

 

Wykonanie:

Niema do czego się przyczepić.Jak już pisałem abs jest bardzo dobrej jakości.Niema żadnych pozostałości po odlewach w formie czy czegoś podobnego.Jak na wersję short jest naprawdę odpowiednio duża, myślałem że będzie mniejsza.Piny podokręcane więc nie trzeba nic w nim grzebać.

 

Hop Up:

zwykły przełącznik Normal<-->Hop

 

Shells'y takie jak w DE,mieszczą po 30 kulek.

 

No i kilka fotek,sorry że nie w za dobrej jakości ale nie miałem pod ręką lepszego obiektywu.

 

cimg2629s.jpg

cimg2630r.jpg

cimg2631.jpg

cimg2632.jpg

cimg2633.jpg

cimg2634l.jpg

cimg2635.jpg

cimg2637.jpg

cimg2638e.jpg

Link to post
Share on other sites

Na chronometrze ostatecznie wycisnąłem 342,6 fps (na kulkach 0,23 , innych niemiałem).Z odległości 5 metrów robi sito z puszki bo piwie.

Z około 40 metrów trafiłem w talerz antenowy i słychać było że zdrowo przywaliło.

 

 

 

 

Czyli ciężko w budynkach może być. Mam prośbę o pomiar na kulkach .20

Jeżeli przekroczy 350 fps zabawka traci sens.

Link to post
Share on other sites

Widzę więc, że dobre przeczucie miałem. Niestety dziś nie zdążyłem, pomyliły mi się godziny otwarcia (myślałem że zamykają o 19). Ja kupię wersję Long- dla mnie Shotguny z kolbą są wygodniejsze, poza tym ten chwyt jest ohydny wręcz. Z tego co mówisz mamy ładne zastępstwo dla M47 i innych shotów. Panowie brać, zanim znowu coś chindole odwalą :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...