Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] Strzelby M180, M183 [Golden Arrow / GA]


Recommended Posts

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No właśnie ja odniosłem wrażenie, że shellsy z DE mają minimalnie inne wymiary w stosunku do tych 14-kulkowych z GA. A dokładnie - mają węższy podajnik kulek przez co nie mieści się na ten wystający dzyndzel z komory. Natomiast shellsy z GA pasują do DE, ponieważ jak wiadomo - mniejsze w większym się zmieści, ale większe w mniejszym już nie.

 

Nie jestem jednak pewny swoich słów w 100%, możecie zerknąć na porównanie shellsów w fotkach, które podałem parę moich postów temu.

Link to post
Share on other sites

Miałem to samo w M56 DE od Krakmana. Ten pasek hmm... nie jest zbyt wygodny. Nadaje się tylko do powieszenia na ramieniu, bo na plecach jest to (przynajmniej dla mnie) nie do wytrzymania.

 

Najlepiej dorobić własny z materiałów kupionych w pasmanterii za kilka złotych.

Link to post
Share on other sites

Gdy idę na sesje,noszę replikę zapiętą na karabinku(nie mylić z repliką,chodzi o metalowe zapięcie do wspinaczki) karabinek wytwarza nacisk na spust przez co jest on wciśnięty .

wie ktoś czy może coś się stać jeśli długo mam wciśnięty spust?

Link to post
Share on other sites

Może ci szlag trafić sprężynkę, która odbija spust. Żaden koszt, góra 50gr. A zapomniałbym. Kumpel ma już długiego. Póki co gadałem z nim tylko przez GG ale mówi, że jak na springa to niezły jest. W środę będę go macał to coś więcej powiem.

Edited by majster988
Link to post
Share on other sites

Gdy idę na sesje,noszę replikę zapiętą na karabinku(nie mylić z repliką,chodzi o metalowe zapięcie do wspinaczki) karabinek wytwarza nacisk na spust przez co jest on wciśnięty .

wie ktoś czy może coś się stać jeśli długo mam wciśnięty spust?

Nosisz replikę zawieszoną o spust? :bialaflaga: Następnym razem spróbuj granaty zawieszać zawleczką.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Ku mojemu zdziwieniu - dzisiaj po ustawieniu kolimatora na odpowiedni dystans, na wyłączonym hop-upie i kulkach 0,25g otrzymałem 5/5 trafień w cel wielkości sylwetki człowieka z odległości 40 metrów (gdyby nie cel, to kulki doleciałyby na odległość około 42 metrów). Dochodzę do wniosku, że przyrządy celownicze potrafią sporo zmienić, bo poprzednim razem strzelając "wzdłuż lufy" wyniki nie były aż tak optymistyczne.

 

Mowa tutaj o Remingtonie.

Edited by LogaN
Link to post
Share on other sites

Dzisiaj obmacałem Benelkę długą - werdykt jest jasny, kupuję to! Testowa puszka HEINEKEN (ale piwo uprzednio wypite, of corse) nie miała szans. Denko poszło po 1 strzale. Wykonanie nie najgorsze, tylko czółenko sobie fajta się na boki. Cztery magi, podchodzą do DE, bardzo dobrze wykonane. Ładnie podają i dużo mieszczą.

Link to post
Share on other sites

No nie mogę edytować, ale mam już swojego. Krótki, składana kolba. Znów puszka po Heinekenie, denko poszło po pierwszym strzale z 0,5m. Tak jak we wszystkich innych, czółenko fajtu fajtu na wszystkie strony. Trochę to jakąś poxyliną czy czymś w środku zapełnię, żeby tak nie latało. Zasięgu nie sprawdzałem - zimna guma i śnieg, przez co Hop'a nie ma jak wyregulować.

Link to post
Share on other sites

Poodkręcać śrubki na dole czółenka i trochę się posiłować z rozdzieleniem go na pół ;] tylko tam mało miejsca na upchanie czegoś...

Mam jeszcze jedną prośbę, po że tak powiem, zapoznaniem się tą repliką dałbyś radę wyskrobać jakiś mały tutorial rozkładania jej? Myślę, że nie tylko ja na tym skorzystam, paru zielonych poza mną chyba tu zagląda ;)

Edited by MacDermot
Link to post
Share on other sites

Nie, ja chyba podziękuję. Godzinę się z tym męczę i dalej nic. Chyba zakręcę jak było i udam, że nic nie grzebałem. W końcu 6 miechów gwarancji piechotą nie chodzi. Szlag trafił jednego maga - sprężyna weszła do środka i podaje tylko 10 kulek, reszta musi być wysypana. Jak ktoś ma jakieś idee to jestem otwarty. Ew., wie ktoś jak wybić tego pina w magu? Bo w miarę mały jest, a takim precyzyjnym wybijakiem nie dysponuję.

Link to post
Share on other sites

Szlag trafił jednego maga - sprężyna weszła do środka i podaje tylko 10 kulek, reszta musi być wysypana. Jak ktoś ma jakieś idee to jestem otwarty. Ew., wie ktoś jak wybić tego pina w magu? Bo w miarę mały jest, a takim precyzyjnym wybijakiem nie dysponuję.

Miałem to samo,uderzyłem nim kilka razy lekko w ścianę a później śrubokrętem docisnąłem tą małą gumkę co trzyma kulki.Prykło coś w środku i się nastawiła sprężyna ładnie.

Link to post
Share on other sites

Kurde, już edytować nie mogę. Ale pewne info mam. Ta giwera z zewnątrz wygląda identycznie jak M56 od DE. I-DEN-TYCZ-NIE. Nawet kolba z jednego do drugiego pasuje. Kolejna sprawa, w instrukcji jest parę rzeczy, które wskazują na rodowód tej marki - mianowicie, jako że instrukcja dotyczy wszystkich modeli marki, to mamy tak opisy różnych modeli. I mam do was pytanie, czy jakakolwiek inna firma oprócz DE produkuje coś springowatego sygnowanego M41 vel G36C? I czy jakakolwiek inna firma produkuje też "Schmeisera"<facepalm>?? Bo mi przychodzi tylko DE. A i jeszcze rozwinięcie skrótu GA - Gold Arrow.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...