Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] Strzelby M180, M183 [Golden Arrow / GA]


Recommended Posts

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tył wygląda trochę jak Remington 870 bez kolby. Ja zdecyduje się albo na wersję z regulowaną kolbą z M4, albo tą obwieszoną bombkami za 60zł, ma inny chwyt który bardziej przypadł mi do gustu. Wielkie dzięki za recenzję, trzeba umieścić w Replikach do 100zł dla potomnych.

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem (głównie ze względu na Shellsy) jedną sztukę, a konkretnie wersję z kolbą od M4.

Jak przyjdzie, to też skrobnę coś o nim i postaram się porównać go do shotgunów DE (M47A, M56A), AGM (003 Short) i JT-USA (JT-3A).

 

Zastanawiam się również, czy kolba od M4 jest w tym samym standardzie co w AEGach.

Edited by LogaN
Link to post
Share on other sites

Na zbrojowni też już są tylko pod szyldem ACM - ,,All China Made'' jak myślę. Jedno mnie zastanawia. Czemu ten z kolbą od M4 na zbrojowni nie ma w zestawie kolimatora i latarki a ten na airosftguns ma właśnie te bajerki ale w opisie nie ma w zestawie 4 shellsów w przeciwieństwie do tego na zbrojowni.

Link to post
Share on other sites

Może to nie ten sam shotgun .

Wyczytałem gdzieś że te o których tu piszemy ich pełna nazwa firmy produkującej brzmi Golden Eagle .

 

edyt:

Na fotkach wyglądają tak samo,może po prostu zbrojownia napisała ACM bo te Golden Eagle to chińszczyzna.

Shellsy są na pewno w zestawie, na airshitguns ten za 89 niemiał przedtem shells'ów w zestawie a na zdjęciu były.Napisałem do nich maila i się okazało że po prostu nie napisali o nich.

Edited by Batory
Link to post
Share on other sites

Następca Double Eagle'a raczej nie, bo byłby to pewnie krok w tył.

 

Golden Eagle - takie napisy były na pewno na frontgripie w Stubby Killerze od JG. Czy gdzie indziej? Nie wiem. Ale szczerze wątpię jakoby JG miało coś wspólnego z tymi shotgunami.

 

Znacznie bliżej mi do wersji, że jest to coś związanego z Double Eagle. Po pierwsze nazwa, po drugie podobno identyczne shellsy jak w shotgunach DE, po trzecie oznaczenia. Wszystkie repliki DE zaczynają swoją nazwę od M, a potem numerka. Idąc dalej - w Double Eagle były shotguny przykładowo M47A1 i A2 - A1 było z kolbą bez dodatków, a A2 z kolbą z dodatkami.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...