Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] Strzelby M180, M183 [Golden Arrow / GA]


Recommended Posts

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wie ktoś dlaczego w kolegi shotgunie po ostatnim strzale wypada shell? Strzelał sobie z niego dla testu i mówił ze na początku wypadał po każdym strzale, a potem po ostatniej kulce. Zdołał już nawet jednego zgubić, ale go znalazł :> Zgubił go w warunkach domowych, a ciekawe co by było na jakiejś strzelance...

Link to post
Share on other sites

Witajcie.

Pompkę tą posiadam od ponad miesiąca, dopiero raz gościła na strzelance. Ostatnio przy strzelaniu do tarczy zauważyłem, że co parę strzałów mi się zacina... Czy nie wiecie jak temu zaradzić albo chociaż to zjawisko zminimalizować? Drugi problem to celowanie. Gdy celuję "po szynie", strzelam niżej, niż widzę. Zdjąłem szynę, ale wtedy było jeszcze gorzej, no i wygląda to nieciekawie bo odsłaniają się elementy wokół czółenka. Czy i na to znajdą się jakieś rady?

Link to post
Share on other sites

Witajcie.

Pompkę tą posiadam od ponad miesiąca, dopiero raz gościła na strzelance. Ostatnio przy strzelaniu do tarczy zauważyłem, że co parę strzałów mi się zacina... Czy nie wiecie jak temu zaradzić albo chociaż to zjawisko zminimalizować? Drugi problem to celowanie. Gdy celuję "po szynie", strzelam niżej, niż widzę. Zdjąłem szynę, ale wtedy było jeszcze gorzej, no i wygląda to nieciekawie bo odsłaniają się elementy wokół czółenka. Czy i na to znajdą się jakieś rady?

W jakim sensie się zacina?jeśli kulka zostaje w środku po oddaniu strzału,to wyczyść lufę i wywal z niego ze 40 magazynków.Spróbuj też mocniej przeładowywać,Dotrze się i będzie dobrze śmigał.

Co do celowania to kup sobie jakiś tani,używany kolimator.Jak dobrze go wyregulujesz to od razu zobaczysz różnicę w celności i precyzji strzałów.

Link to post
Share on other sites

Przeładowuje energicznie, jakiś czas temu zauważyłem że tak jest najlepiej. Kulkę najprawdopodobniej pobiera a nie wystrzeliwuje jej, po paru przeładowaniach "do końca" lecą wszystkie które wcześniej załadowałem. Na razie nie chciałbym kupować kolimatora, a jedynie jakoś zastępczo pomóc sobie w celowaniu.

Link to post
Share on other sites
(...)Na razie nie chciałbym kupować kolimatora, a jedynie jakoś zastępczo pomóc sobie w celowaniu.
Bardzo proste, jeśli wiesz, że trafiasz poniżej punktu celowania, celuj nad cel, odpowiednio korygując uniesieniem lufy. Sprawdź też "hopajsiupa". Poza tym, czy ta różnica jest aż tak duża, że przeszkadza w akcji, czy tylko przy strzelaniu terczowym? Na jakim dystansie masz ten efekt trafienia poniżej linii celowania, bo strzelanie tarczowe z ASG na odległość przekraczającą 10 m, a przy mocnych, długolufowych replikach 15 m, uważam, za pomyłkę. Musisz pamiętać, że ta replika ma tylko 270 fps i całkowitej długości 530 mm, zatem lufa nie przekracza 250 mm (nie mierzyłem) więc nie możesz wymagać od niej cudów, moim zdaniem jej przeznaczeniem jest głównie CQB (tak ja ją używam), gdzie dystanse są niewielkie, a celowanie ma znaczenie drugorzędne.

Wreszcie, czego można spodziewać się po replice za 59.- zł, chcesz mieć dobre efety strzeleckie kup http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=76&products_id=1426, jestem w posiadaniu tej repliki, zamontowałem do niej lunetę i zapewniam efekty są znakomite, albo jeszcze lepiej http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=76&products_id=1309 (na tę mnie nie stać). Jeśli z tych replik będziesz miał kiepskie wyniki w strzelaniu terczowym (oczywiście na rozsądnym dystansie), to już tylko mogę zaproponować wizytę u okulisty.

Link to post
Share on other sites

Pomocy, wie ktokolwiek dlaczego gdy przeładuję shotguna to on od razu oddaje strzał gdy czółenko wróci na swoje miejsce? w ogóle nie wciskam spustu,ładuję i gdy tylko czółenko dojdzie do pozycji "startowej" , shotgun od razu strzela.

 

 

 

A masz jeszcze gwarancję?

 

Co do twojego podpisu Tokyo Marui nie jest w Chinach tylko w Japonii :)

Link to post
Share on other sites

A masz jeszcze gwarancję?

 

Co do twojego podpisu Tokyo Marui nie jest w Chinach tylko w Japonii :)

gwarancja jest, rozkręciłem go i jak zobaczyłem ten syf w środku to odechciało mi się to skręcać ;P

Co do podpisu , to powiedział mój kolega , ja tylko sobie to wpisałem :p.

Link to post
Share on other sites

Właśnie kurier przyniósł mi mojego shot guna.

Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Solidna replika. Waży prawie 1,5kg. Zasięg wytestowałem póki co tylko z okna i ze spokojem dolatuje do pawilonu oddalonego o 20 -30m od mojego okna.

Jak jest z celnością to się dopiero w weekend przekonam na strzelance.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...