Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Maxpedition Hard-Use Gear


Recommended Posts

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

w nowym katalogu produkty new and hot, czyli nowe versipack'i toadstool i devildog. Devildog to buttpack z możliwością użycia jako torba podręczna lub na ramię, ma bardzo militarny wygląd, natomiast toadstool to torba przeznaczona głównie na delikatny sprzęt przede wszystkim fotograficzny. Poza tym S type Fatboy, czyli taki troche inny fatboy, zrobiony "na lewo", z większą możliwością dodawania akcesoriów.

Devildog jest hot :!: hot, hot, hot :!:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A ja nie wiem nic, operacja jest scisle tania, ja chce mojego zielonego fatboya za okreslona kwote i tyle 8)

 

A swoja droga jakby zdjecia i ich kolorystyka w katalogu Maxa byla taka jak u militarymorona to pewne wziecie by bylo wieksze bo na poczatku po katalogu tak raczej mnie nie zachwycil ten fatboy, dopiero na oczy przejzalem pozniej ;)

 

Jak mnie zachwyci to na lato moze pygmy falcon...

Link to post
Share on other sites

sklep daje jeszcze do tego 10% zniżki przy zamówieniach powyżej 6, mniam. Grzechu czy byłbyś skłonny będąć tam wziąść dla mnie Surefire'a 6P? Cynik najlepiej gdybyśmy to jakoś tak zgrali żeby wszystko poszło w jednym zamówieniu, wtedy wyjdzie taniej i może nam coś dorzucą :wink:, oczywiście jeśli Grzechu zechce, od niego to w końcu zależy.

Link to post
Share on other sites

Ja obecnie czekam na zamówienie które wysłała mi już siostra z Botac.com i z Lightfighter! Powiem wam tyle! Jeśli zamówicie lekkie rzeczy będzie tanio a jeśli ciężkie to cóż! Ja sprowadzam właśnie 7 par bolle x500, 6 par nakollanników i nałokietników Alta i jeszcze "trochę" sprzętu i moja siostra za tą paczkę zapłaciła 85 dolców a prawdopodobnie będzie jeszcze druga taka paczka z lightfighter!

A co do mojego pobuytu tam to będę prawdopodobnie 2 miesiące albo 3 (zależy czy będzie sesja poprawkoka :P) więc będę miał czas na wysyłanie paczek :lol: No ale przed tem trzeba będzie się jakoś zgadać żebyście mogli mi przekazać kasę (hiehie - nie mam konta w banku - może założe jak mi się nie zapomni do tego czasu). Ewentualnie będziecie mogli dać mi tą kasę na jakimś zlocie!

Cynik: Ja dla siebie będę brał NA PEWNO SOG Seal 2000 (i może dla Foki też :P) więc nie będzie problemów z zamawianiem nożyków!

Pozdro

g.

Link to post
Share on other sites

Takiego chce moja Mamuśka:

 

max-m2-bk.jpg

 

:D :D :D :D :D :D :D

 

Chyba nie ma lepszej reklamy dka Maxów niz to że mojej pragmatycznej Mamie tak bardzo spodobał się small waistpack że zapragnęła go mieć. Piszę to ponieważ jest ona raczej hmm osobą która nie przepada za militarnym gearem, jako edc nosi folder opinela ( :?), z latareczek to tylko malutkiego maglite'a, a jeździ lanosem, zamiast hummvee, dobra to juz żart :wink: .

Link to post
Share on other sites

Odebrałem właśnie z poczty Maxpedition M-5. Zamówiłem w toolshop.de

Paczka przyszła po 8 dniach od daty zamówienia.

I tu niespodzianka. Nie trzeba dokupować żadnych dodatkowych malice clip'ów. M-5 ma standardowo wszyte zapięcia, które są prawie identyczne z tymi jakie są w ładownicach mollowych.

Tzn. są dwie poziome taśmy przez które przewleka się dwa pionowe paski. Paski zapinane są na metalowe zatrzaski.

Nic więcej nie trzeba aby przyczepić m-5 do paska albo do kamizelki molle, strike czy r.a.c.k.

Link to post
Share on other sites

pewnie że tak, juz o tym pisałem przy okazji swojej M5, jeśli jednak chcesz doczepić ja do plecaka zalecałbym jednak dokupienie malice, n a plecaku nie masz kontroli nad tym czy ci sie cos odpieło czy nie, ponadto malice trzyma waista "wyżej" bo dokładnie tam gdzie jest webbing, zrobię pare dokładnych zdjęć na plecaku i będzie wiadomo o co chodzi :wink:

I jak wrażenia? M5 to duży waist, wściekle pojemny :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...