Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Maxpedition Hard-Use Gear


Recommended Posts

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobra chłopaki! Doradźcie mi jaki plecak Maxpediotion wybrać! Ma on służyć "oczywiście" używaniu na manewrach ale również do codziennego użytku! Więc nie może być 300 litrowy :P ale też nie może być za mały! A nie wiem czy w Maxach jest miejsce na podłączenie Cameli!

Doradźcie plizzzz

g.

Link to post
Share on other sites

No tak! Falcon jest fajny ale widaje mi się że za bardzo "prostokątny" :P. Chciałbym żeby plecak oprócz bycia praktycznym był jeszcze ładny DLA MNIE wizualnie! I chyba skuszę się na Condor'a! Chociaż jak coraz więcej patrzę na Falcona to też mi się bardzo podoba!

Dzięki za info i czekam na więcej

g.

Link to post
Share on other sites

co wy z tymi falconami, tylko falcon i falcon :wink: Grzechu bierz condora, 32 l pojemności zapakujesz się na trzy dni :D. Kazdy max ma miejsce na dowolny system hydracji, a patenty na szelkach do przewleczenia rurki są najlepsze jakie widziałem do tej pory.

Cynik powiem ci jedno, Piter sprowadzał rzeczy z Maxa, wiem bo pytałem się go, ale jego ceny były ciut za wysokie, kiedy ja kupowałem, sprowadzenie wszystkiego na własną ręke wyniosło mnie około 70 euro taniej! Może sprawy się zmienia jak będzie brał rzeczy prosto z USA, nie wiem, oby.

Link to post
Share on other sites

Bulva bycie autoryzowanym dealerem ma te fajna zalete, ze dealer moze zaoferowac duzo nizsze ceny od konkurencji bo po prostu taniej dostaje caly sprzet prosto "od krowy" ;). Pozatym dealer zawsze ma najlepszy kontakt z producentem jesli chodzi o gwarancje itd to sie sam wszystkim zajmuje a Piter czesto robi duzo ponad to.

 

A co do Falcona - mi si eon podoba bo jest maly, miejski pomykacz, nie mowie, ze na wyprawy do lasu. Z kolei condor mi si enie podoba, taki worek po prostu no i nie jestm mi cos takiego potrzebne, ja chce maly, kompaktowy i pancerny plecak, ktory nie bedzie ode mnie odstawal za bardzo [wazne w tramwajach, autobusach czy pociagach]. Wiec pygmy falcon i juz ;)

Link to post
Share on other sites

podpadasz mi Cynik, jak to worek? Masz rację że falcon nie do lasu, taki prostokąt bedzie się zaczepiał o gałęzie i odcinał od reszty sylwetki. Ja potrzebowałem plecak do lasu właśnie + na rower + czasem po mieście. Odnośnie guns.pl i pana Makucha, otóż to trafiłes w sedno sprawy, ja tylko mówiłem jak było, bo jak będzie to się przekonamy :wink:

Link to post
Share on other sites

Ja nie mowie, ze ma wystawac po bokach :lol:

Pomimo swojej ogolnej chudosci bary mam szerokie ale jak patrzam na roznych forach czy serwisach jak pygmy przylega do ciala to jestem zachwycony. Mozna z tym biegac i sie kanalami przeciskac ;)

Kumpel ma baby condora, chwali sobie go no i fajno ale panowie - kazdy bierze to co potrzebuje i koniec 8)

Link to post
Share on other sites

w tym toolshopie kruca drogo ciut mają,a le do tej ceny w sklepie nei trzeba nic doliczać, a do tego co na www.maxpedition.com mają to w najgorszym wypadku dojebią podatki i przesyłkę wiec chyab taniej ze szwabii idzie sciągać. Niech mnie jeszcze ktoś oświeci: czy Condor i Vulture mają kieszeń na camela?

Link to post
Share on other sites

Podobnież mają! A co do opodatkowania Wilku to mam kolesia co wyśle to wszystko do swojego bratanka do bazy Rammstein a on następnie wyśle to wszystko do Polski więc nie będzie żadnego cła bo to już w Unii :D Jest szansa że łącznie za paczkę wyjdą naprawdę GROSZE!

A Condor podobno ma kieszeń na Camela

g.

Link to post
Share on other sites

Wilku vulture to ogromny plecak, a właściwie wór! Także zastanów się czy naprawdę potrzebny ci jest aż tak wielki plecak, mówię tak bo go oglądałem. Need to carry gear? Lots of gear? Jeśłi nie to moim zdaniem spokojnie wystarczy ci 32 l w condorze. No i jeszcze jedno, vulture ma znacznie mniejsze możliwości kompresji, gdyż główną komorę ściągają tylko dwa paski po bokach, więc od dołu robi się taka "boba", ten plecak jest pomyślany do noszenia na full wypchanym! Ma tez mniej pals webbing, tylko jedna taśmę z frontu plecaka i dwie malutkie po bokach. Oczywiście jest to fantastycznie wygodny plecak i bardzo dobrze wygląda, ale ma dość ścisłe zastosowanie w porównaniu do innych. no i witamy wśród maxoholiców :wink:

Link to post
Share on other sites

Pakowałem się w condora na trzy dni właśnie! vulture to jest plecak dla kogoś z funkcja dromadera w oddziale, np radiooperator :wink: Oczywiście jeśli uważasz że naprawdę potrzebujesz taki duży plecak to pewnie masz rację, ale jak go widziałem i możesz tam wpakować mikrofalówke. Ten na military (guardera) określony jako" 3 day" ma 25 L!

Link to post
Share on other sites

no własnie, o to chodzi.

Mam "włóczykija 24 litry niby" ale pakowny to on nie jest, jest wygodny, podoba mi się, i wogole jest w pytę :!: ale mały, wiec jak mam kupić plecak za 100 baksów po to zeby było "ciut" większy to wole kupić taki co mistyknie. Karrimorek z kolei 60 Litrów jest za duzy, myślałem o bergenie ale maxy sa dziarskie i w zasadzie jestem na tak ale nei wiem kruca jaki...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...