Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Maxpedition Hard-Use Gear


Recommended Posts

Pochwy i ładownice maja możłiwość noszenia w pionie i poziomie, dobry wzór na taką przejściówke.

 

http://www.maxpedition.com/product/sheath/...ble/1412_03.jpg

 

Tu jest tak jak Tiger mówi, paski ściągtnięte i na to malice

dscn44595lt.jpg

 

A w starszych proteusa, gdzie sa jeszcze paski można je wykorzystać do założenia w poziomie.

dscn44557kd.jpg

 

Chyba najpewniej siedzi za ten pasek, ale to są nadal połowiczne rozwiązania, bo sie telepie jak chore. Najlepsze byłyby przejściówki, takie własnie na velcro - ja myślę że dla Supera to żadne wyzwanie icon_mrgreen.gif, zobaczcie jakie cudeńka lepi :wink: :

 

dscn44645oj.jpg

 

dscn44761ye.jpg

 

dscn44728mq.jpg

 

Super, ale na budo idą zdjęcia kieszonki w terenie :P

Link to post
Share on other sites
  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

et tam dobra jest, wcześniej sobie sprawdzałem wymiary na kartce papieru przycietej w kształt, teraz rez jest dobrze, ale najwygodniej mi jest kiedy jest dopięta do taśm z przodu, niż jak z boku bo wtedy zachaczam o nią ręką i mnie to wnerwia, ale nie znacy to ze komus innemu z dopięta z boku byłoby źłe. Ja tam sobie chwale, zwłaszcza że głównie to jednak będe ją nosil przy kamizelce, zamiast plecaka. a orientujecie się moze jakie ma wymiary E&E kifaru?

Link to post
Share on other sites

Surefire zamowisz u Pitera.

 

Z US jest grosze taniej niz u Pitera a jak clo przywala to dreozej. I tak pewnie zginie paczka.

 

taryfe cenowa tadgear masz na www.tadgear.com

 

Jakby zakup powyzej 180 dolcow mial shipment za darmo tobysmy wszyscy noze z tamtad sprowadzali.

 

Do waistpacka ksiazek nie zmiescisz, do devildoga - nie wiem.

 

W toolshopie przekieruja cie do Pitera tak jak z US dawniej przekierowywali do toolshopa.

Link to post
Share on other sites

Napisałem nawet do nich ostatnio maila:

 

Czy będziecie mieli więcej produktów z oferty maxpeditiona?

 

Witam serdecznie,

 

Tak, zaczynamy wprowadzać asortyment tej firmy. Na razie dużo rzeczy będzie

na specjalne zamówienie.

Oferta będzie się rozszerzać z upływem czasu.

 

 

Pozdrawiam

 

Jacek Kolpak

jacek@military.pl

 

pozdrawiam

 

P.S.- o co z tym chodzi -

 

http://www.maxpedition.com/product/catalog...og_backpack.htm

 

jakaś druga generacja czy co. Camelbak ready, to rozumiem, ale FULL PALS, Conceal Carry nie kapuje. Już miałem dostać condora ze stanów, ale chyba zaczekam. Jak ktoś mógłby mi wytłumaczyc o co chodzi byłbym bardzo wdzięczny. :D

Link to post
Share on other sites

Wyjaśniając wątpliwości kolegi madmaxa - PALS to modułowy system mocowania ekwipunku wykorzystujący poziome (głównie) taśmy nośne przez które przeplatane są taśmy/klipsy mocujące ładownice i kieszenie, znany nam z oporządzenia MOLLE i pokrewnych. Full PALS oznacza ze cała powierzchnia tego plecaka będzie zabzdziana tym cudownym wynalazkiem i za pomocą klipsów MALICE będzie sobie mógł użytkownik podczepić tam wodotrysk kulisty w formie grzyba.

 

Concealed Carry odnosi się zapewne do tzw. Concealed Carry Weapons (CCW) czyli mówiąc wprost oznacza przystosowanie określonych wyrobów MP do przenoszenia broni do obrony osobistej określonej w Concealed Carry Deadly Weapons Licence (kieszenie, wewnętrzne kabury, etc.).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...