Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mina przeciwpiechotna na MG !!!!!!


Recommended Posts

O wlasnie sobie pomyslalem ze to byloby calkiem fajne gdyby bylo stylizowane na Claymore'a lub na ladunek mocowany np. na drzewie z wyciagana zylka inicjujaca detonacje. Wtedy byloby warte tej ceny, a tak...to sie bardziej nadaje do sklepu z armatura niz na pole walki ;)

Link to post
Share on other sites

Patent sprzedawany na MG znany jest już od dawna w Paintballu. Czy stosowany w Polsce, tego nie wiem. Ale ten model widziałem na WWW już ładnych parę lat temu.

 

Mi się marzy coś takiego: http://www.renegaderecon.com/article_details.php?id=62

 

Czyli klamot jako żywy...

 

Zalety - wygląda świetnie i strzelałoby to nawet grochem.

Podstawowa wada - kosztuje tyle, co dobry pistolet gazowy... :cry:

 

Marzenia trzeba mieć... :wink:

 

-

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ritter takie "Maleństwo" mogę wyprodukować dla was bez problemu, jeżeli jesteście zainteresowani. :wink: Może na początek nie claymora a bardziej standartowy ładunek montowany na drzewie odpalany np potykaczem. Już pracuję nad formą bo mnie Zamrok zachęcił. Żadnego gazu więc koszty użytkowania minimalne. Cena końcowa jednej sztuki napewno nie przekroczy 100 PLN. Napiszcie czy jesteście zainteresowani i czy wogóle ma sens żebym się w tym babrał 8)

Link to post
Share on other sites
Ritter takie  "Maleństwo" mogę wyprodukować dla was bez problemu, jeżeli jesteście zainteresowani. :wink:  Może na początek nie claymora a bardziej standartowy ładunek montowany na drzewie  odpalany np potykaczem. Już pracuję nad formą bo mnie Zamrok zachęcił. Żadnego gazu więc koszty użytkowania minimalne. Cena końcowa jednej sztuki napewno nie przekroczy 100 PLN. Napiszcie czy jesteście zainteresowani i czy wogóle ma sens żebym się w tym babrał 8)

Jeśli zrobisz i zaprezentujesz zdjęcia, krótki film może, opis i szkice to chętni się znajdą.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Coś podobnego do tej miny z MG dałoby się zmontować nie za 239 zł a za 50zł. I wyglądałoby nawet podobnie, a w dodatku zasilanie byłoby na GG/propan a nie na CO2 więc koszty eksploatacji pewnie byłyby niższe. Ale to nie ten klimacik co claymek.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...