Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperasg.pl


Recommended Posts

  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam ten sam problem co przedmówca...czekam około 3 tygodni na 2x kulki i gas- dokonałem przelew itp-wszystko ładnie-tylko paczki dalej nie ma.

Telefonu nie odbierają,na sms-y nie odpisują -Nie ma z nimi żadnego kontaktu...Jakbym mógł odzyskać pieniądze od tych że sie tak wyraże buców (bądź towar)?Ma ktoś może jakiś inny telefon kontaktowy do nich? (na maile i gg nie odpisują także).

Jedynym sensownym rozwiązaniem wydaje mi sie "podanie ich" do biura ochrony konsumenta...Wielki minus dla tego sklepu-złodzieje ARGH![/img]

Link to post
Share on other sites

Często zamawiałem coś w tym sklepie...ale się zraziłem...otóż...zamówiłem 6 tys kulek Gold Fire... wszystko niby ok. e-mail dostałem itp.kase przelałem...ale kulek nie dostąłem a było to już z pół roku(może trochę mniej) i zraziłem się do tego sklepu...dzwobiłem do nich... wysyłałem e-maile...ale nic...w końcu uznałem że to bez sensu...

Link to post
Share on other sites

na początku się nieźle wkurzyłem bo to było choba 60 zł...może nie wiele ale zawsze coś... ale po wielu staraniach uznałem że to nie ma sensu...

 

Możne znowu kupię coś w tym sklepie... może to bedzie Super 9 albo Ak Cymy...może polecacie któreś z tych z tej stronki??(wiem że off topic, z góry przepraszam)

Link to post
Share on other sites

W nawiązaniu do poprzedniego postu:

towar otrzymałem 14 dni po wpłacie pieniędzy (sami oceńcie czy to długo czy krótko).

Dodatkowo bonus - 500 kulek.

 

Moja ocena; zamiast dodatkowych kulek wolę prosty układ:

szybka wpłata - szybka przesyłka.

 

Edit: pod wpływem poniższych postów dodaję że moje kulki również były w woreczkach (na stronie sklepu jest zdjęcie kulek w butelce), nie liczyłem pojemności worków, na wiarę przyjąłem 3000 :|

Link to post
Share on other sites

Ja juz wcześniej pisałem że zamówiłem kulki 2 tygodnie temu i niedocierają.

Otóż dotarły tylko że zamiast 2 butelek po 3000 tyś kulek otrzymałem 2 spiete spinaczem worki w których w jednym brakowalo około 500 kulek a w drugim około 300. Oczywiście o żadnych gratisach niebyło mowy.

Co do reszty zamowienia pozostałe kulki i inne pierdułki przyszły takie jak miały być.

 

No ale te plastikowe worki zamiast butelek i prawie 1000 kulek mniej, to muwi chyba samo za siebie !! :? :( :evil:

Link to post
Share on other sites

Ja zamowilem w tym sklepie pare pistolow i pare okularkow dla mojego teamu. Dodalismy w komentarzy ze mogli nam okularow nie policzyc (taki gratis). No i przyszla paczka i okulary faktycznie nie zostaly polcizone czyli wpadlo troche kasy. Mialem problemy pozniej z moim pistoletem, ktory potem wymienili na inny model za doplata. Tak w skrocie napisalem. Polecam sklep bo gratisy byly i wymienily niechciany towar. Jedynym mankamentem jest to ze przesylka od nich dlugo idzie :]

Link to post
Share on other sites

Mam kilka pytań odnośnie tego sklepu, jak jest z tymi kulkami? :? Normalnie sprzedają w workach czy to tylko kilka przypadków? ;) Co z gwarancją? Nic nie znalazłem, chyba, że źle szukam :)

Są jakieś promocje (np. na przesyłkę powyżej 600-700zł?) czy gratisy?

Link to post
Share on other sites

Ja zrobiłem zamówienie na 600zł (ak, de, kulki, magazynek, olej silikonowy i jakies tam pierdoły). wpłaciłem 30-go czerwca, czekam a tu nic. (na stronce napisali, że 3-go bede miał ;/ ) wysłałem kilka maili i nie odpisują. Poczekam jeszcze tydzień i się do nich wybiore :D z awanturą :D (o kase :D). Zapłaciłem za priorytet, więc chce priorytet :D

 

PS. Może chociaż jakiś bonus dostane :D

Link to post
Share on other sites

Na zdjęciu w butelce, a pod butelką dopisek

 

UWAGA!  W tej chwili kulki Gold Fire pakowane po 3000 szt wysyłamy w opakowaniach strunowych a nie w butlach! Gold Fire 0,2g 3000 szt będą dostępne w butlach w przeciągu kilku tygodni. Zapraszamy do skorzystania z oferty zakupu kulek Gold Fire w butlach po 6000 szt.

 

edit. Zepsułem temat :wink:

Link to post
Share on other sites
Na zdjęciu w butelce, a pod butelką dopisek

 

Kod:

UWAGA!  W tej chwili kulki Gold Fire pakowane po 3000 szt wysyłamy w opakowaniach strunowych a nie w butlach! Gold Fire 0,2g 3000 szt będą dostępne w butlach w przeciągu kilku tygodni. Zapraszamy do skorzystania z oferty zakupu kulek Gold Fire w butlach po 6000 szt.

Gdy ja kupowałem kulki GF (a popełniłem ten błąd tylko raz), to tego dopisku nie było.

Link to post
Share on other sites
Kasa wpłacona 3 lipca(575 zeta) tego samego dnia przyjęto zamówienie, w trakcie realizacji od wtorku. Nie odpisują na maile, smsy, nie odbierają telefonów. Zamówiłem AK47 Cymy i 15000 kulek GF 0,2 i 0,25.  

Przestaje mi się to podobać.

No własnie! Też do nich dzwoniłem i nic! Na maile nie opowiadają! Bede musial sie do nich wybrać jak paczka nie dojdzie!

Link to post
Share on other sites

Ja tez zamowilem ak z kulkami i narazie nic (zamawialem w poniedzialek wiec moze jeszcze nie wszystko stracone :D ) Poprzednim razem kupilem tam blastery 0,25 i po 2 dniach przyszlo

 

Wiec odemnie neutral z przewagą na plus JAK NARAZIE 8)

Link to post
Share on other sites

W tym sklepie jest przeprowadzany przegląd zerowy? Taniej tam jest niż u krakmana :] :/ Btw. kulki gold fire są ok? Bo kilku kolesi mówi, że są do bani, inni że dobre :) A może excel? Do kałacha Cymy kulki 02 czy 0.25?

 

Dużo pytań :F

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...