Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Boryszyn 2011


Recommended Posts

Co dalej? jak tam z resztą ,.. gdzie się spotykamy? ilu nas będzie(czy ma być) już od soboty ?

 

Nie trzęś worem żołnierzu! Ramy dadę, moje chłopaki wpadają już w piątek w godzinach popołudniowych ;)

Jednak spora część z Nas zawija się na wtorek-środę do Gorzowa, z racji sporej ilości zajęć na uczelni. Raczej nie damy rady tego przeskoczyć :( Ale njpr w środę wieczorem będziemy już z powrotem :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No dobra ja tam będę w sobotę 07,05,2011 od godziny 11/12 na miejscu i zaczniemy się zbierać w miejscu gdzie ostatnio była inscenizacja batalistyczna( na drodze)

A co do wypadów z resztą składu to już pomysły na miejscu będziemy rozpatrywali :icon_biggrin:

 

do zobaczenia w sobotę ^^

Link to post
Share on other sites

1 jest dziwne są dziesiątki stron na gOOglach na których pisze się że zlot będzie trwał od 2 do 3 dni co mnie rozkojarzają.

Swoją drogą wierzę że na WM mamy najbardziej wiarygodne info. (chyba :P)

 

3 dni

http://www.remek4x4.opty.com.pl/news/1/Aktualnosci/2011-03-30/Boryszyn-2011-Zlot-Milosnikow-Fortyfikacji-25.html

 

2 dni

http://boryszyn.pl/

 

a tu fajny filmik jest ^^

http://www.bunkry.lubrza.pl/zlot-boryszyn

Link to post
Share on other sites

ATBW piszcie jako drużyna bo wiadomo ,że przyjedziecie :)

 

Owszem czaro przyjedziemy i będziemy jako 1 team A.T.B.W. :D ale nie każdy przyjedzie już od 7 niektórzy później :teethh:

Ale na oficjalnym zlocie będziemy wszyscy .

:maniak_OK:

Link to post
Share on other sites

Jacek z tego co wiem Błażej ma przyjechać w sobotę . Osobiście mi i ekipie nie stoi nic na przeszkodzie aby być np. w piątek wieczór najwyżej weźmiemy więcej sprzętu obozowego-ale niech wypowie się organizator.Kwestia obozowania , noclegu , ogniska itp.

Edited by MariushK
Link to post
Share on other sites

Nie no, gdybyśmy mieli wpaść w piątek, to na pewno koło 17-18, bo w piątek wykłady... Z Piątkiem xD.

 

Po prostu zawsze lepiej wyruszyć sobie po południu, niż rano wcześnie wstawać i prawdopodobnie czegoś zapomnieć...

Edited by Jacek GROT
Link to post
Share on other sites

Może ktoś mi wytłumaczyć dlaczego uczestnik militarny płaci więcej od cywila? Myślałem, że powinno być odwrotnie... ;/

 

Bo lans kosztuje więcej :icon_biggrin:

A tak poważnie to przeczytałem, ten wasz wątek i jestem ciekaw co z tego wyjdzie. Za pewne przybędziemy popodziwiać i tym samym zapraszamy do obejrzenia naszej skromnej dioramy na zlocie.

Pozdrawiam Nicpoń

GRH 82nd AD The "Pathfinders"

Link to post
Share on other sites

Może ktoś mi wytłumaczyć dlaczego uczestnik militarny płaci więcej od cywila? Myślałem, że powinno być odwrotnie... ;/

nie rozumiem, dla wszystkich oprócz orgów i "budowniczych" czyli nas jest taki sam cennik

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...