Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Boryszyn 2011


Recommended Posts

  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dokładnie - żadnej taryfy ulgowej i miękkiego serca. I wszystko na papierze.

Pisałem Ci o tym już dwukrotnie - tu i na sForum. Poczytaj sobie jeszcze raz to, co Ci tam napisałem odnośnie takich imprez i jak to w rzeczywistości wygląda, poczytaj jeszcze raz post Mikundy i się poważnie zastanów jeszcze raz nad imprezą. Tym co sobie wymysliłes i tym jak to faktycznie może wyglądać.

 

Słuchaj rad tych, co już podobne rzeczy mają za sobą.

Edited by Duncan McLain
Link to post
Share on other sites

No a jak uda Ci się załatwić pozwolenie z organizatorami i będziesz miał to na piśmie to od razu mówię, że parę osób z Lubuskiego chętnie pomoże w stworzeniu wzorowego obozu. Jak już będziesz miał papierki załatwione to zgłoś się na PW, pomożemy ;).

Link to post
Share on other sites

Prąd bądź toi toie tak jak mówiłeś to sprawa do wynegocjowania z organem w trakcie rozmowy.

Oznakujemy teren obozu widoczną taśma i w odległości jakiś 1m od taśmy zbudujemy/wykopiemy okopy, rozłożymy drut kolczasty JEŻELI W OGÓLE GO UŻYJEMY (Jeżeli będzie zbyt dużo ludzi przeciwko temu to użyjemy go w głąb obozu,np. przy sztabie czy wieżyczce)

Czyli będzie jakaś ściepa? Bo nie słyszałem by ktoś dostał toi-toia za darmo na żadnej imprezie. Bo materiałów w wystarczającej ilości na pewno nie dostaniemy.

Poza tym najbardziej jestem ciekaw wieżyczki, obyśmy się nie pozabijali :icon_razz2:

 

Kto będzie pilnował obozu ? Wyznaczymy ludzi

[(chętnych) jeżeli nie będzie to się wybierze ] do pełnienia warty całodobowej (oczywiście będziemy zmieniali co jakiś ustalony czas wartę np. co 1-2h.

Huh znam to, Boryszyn jak to Boryszyn, warta pełni się sama. Musisz wziąć ludzi mocno za łeb, bo w innym razie będzie woodstock.

 

Będziemy utrzymywali trwały kontakt z ochroną

Chyba wzrokowy :icon_biggrin: . Jestem bardzo ciekawy jak zamierzasz to zrealizować. Wejdziesz na ich częstotliwość?

Link to post
Share on other sites

Darek wrzuć na luz...jak załatwie wszystkie pozwolenia to dopiero możmy nad czymś pomyśleć.Mamy jeszcze sporo czasu i duży zapał więc realne jest to,że się nam uda a jak nie to WOLFY będą siedziały w swojej"norze".A w ogóle to wymyślasz niestworzone rzeczy...toitoia chcesz?Spokojnie.Poza tym jak robimy takie coś to będziemy musieli też mieć zabezpieczenie medyczne.Na razie przygaś swój zapał.Trzeba wszystko załatwić.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Pomysłów jest całkiem sporo . Powiedzmy że trwają jeszcze załatwiania prac papierkowych typu : -Pozwolenia,zgody,.ITP.

Dokładny plan obozu i miejsce jego istnienia zostanie opublikowane od razu.

Co do pomysłów i rad jesteśmy otwarci jak zawsze. Każda rada zostanie wzięta pod uwagę a każdy pomysł zostanie przeanalizowany (ewentualnie zrealizowany) .

W razie nowych informacji będę meldował na bieżąco :biggrin:

Pozrawiam

Link to post
Share on other sites

Darek, jeśli możesz, daj mi namiary na PW do organizatora zlotu, albo jakąś stronkę czy coś takiego...

Postaramy się pomóc, jeśli z 10 osób będzie miało wtedy "wolny termin" to postaramy się wpaść i pomóc.

Mamy już doświadczenie w tego typu imprezach, robiliśmy wielokrotnie pokazy itd. Do lata mam nadzieję że będziemy już stowarzyszeniem, a to z pewnością ułatwi rozmowy z organizatorem.

Edited by Jacek GROT
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja jestem zawsze optymistą.

Jerzeli na stronie internetowej pisze się o czymś takim ja np.

(Dobra wiadomość dla militarystów. Tegoroczny zlot, który odbędzie się 6 - 7 maja ucieszy prawdziwych facetów, bo będą mieli do dyspozycji miasteczko wojskowe.)

To podejrzewam że byle g***o to to też nie będzie . Jakie wielkie to będzie to zależy tylko od Gminy"

( od takich rzeczy jak np. Ile materiału nam zaoferuje, Ile miejsca dadzą nam do dyspozycji, Itp.)

A co z tego wyjdzie okaże się już w trakcie ^^

Link to post
Share on other sites

Jerzeli na stronie internetowej pisze się o czymś takim ja np.

(Dobra wiadomość dla militarystów. Tegoroczny zlot, który odbędzie się 6 - 7 maja ucieszy prawdziwych facetów, bo będą mieli do dyspozycji miasteczko wojskowe.)

Czyli co sołtys, burmistrz i tacy tam stworzą własne miasteczko ?

Jeszcze nic nie zaoferowali ( przynajmniej takie info nie wypłynęło od władz) a już chwalą się, jakie to będzie piękne i w klimacie. Ehhh

Link to post
Share on other sites

Nie ma co krytykować...chcemy coś zrobi a jak komuś się nie podoba to do widzenia.

 

 

Teraz czekam na termin spotkania z wójtem gminy,na którym postaram się wywalczyć coś dla uczestników obozu.Nie wiem dokładnie kiedy odbędzie się to spotkanie,bo nie każdy ma zawsze czas.Jest wiele koncepcji i pomysłów,które przedstawię władzą gminy...będziemy swego rodzaju atrakcją tej imprezy i uważam,że powinniśmy w zamian coś dostać.Wstępnie zapewniona została nam pomoc i zgoda na "budowę" obozu ale jak na razie nie ma co mówić,bo będę się starał mieć to wszystko na piśmie...jak będę miał więcej informacji to podzielę się nimi i poproszę o pomoc jeśli będzie potrzebna,a jak mniemam będzie.Tak więc nie spodziewajmy się Bóg wie czego...postaram się "zdobyć"jak najwięcej. Po wykonaniu telefonu do odpowiedniej osoby dowiedziałem się kilku rzeczy.

Więc tak... organizacje przejeło stowarzyszenie LTRH. Przewidywany czas trwania imprezy to aż 5 dni!Zlot będzie obejmował wszystkich miłośników fortyfikacji,II WŚ,żołnierzy,airsoftowców itp. Jest wiele planów i atrakcji o których poinformuje później(kiedy dostanę wszystko na e-mail) tak więc wiele się zmieni,wydaje mi się że na + :biggrin:

Edited by Wolf
Link to post
Share on other sites

Witajcie moi drodzy.

W dnaich 12-15 maja 2011 odbędzie się Zlot Miłosników Fortyfikacji w Boryszynie. Jest to zupełnie nowe przedsięwzięcie z nowymi ludźmi i sporo zmian.

Pierwsza zmiana: Jest to tylko i wyłącznie zlot dla miłośników, nie będzie żadnego przeglądu kapel rockowych, dmuchanych zjeżdżalni, zamków, waty cukrowej i Bóg wie czego jeszcze.

Druga zmiana: Całą imprezę koordynujemy MY :) czyli Lubuskie Towarzystwo Rekonstrukcji Historycznej.

Trzecia zmiana: Od 13 do 15 maja odbędą się TRZY rekonstrukcje II wojenne, każdego dnia inna.

Przyjadą rekonstruktorzy z całej Polski, właściciele pojazdów z epoki i jest również miejsce dla NAS.

Możemy zorganizować obóz, być gośćmi a zarazem pomóc przy organizacji.

Jeżeli ktoś chce przyjechać, zostać kilka dni, pomóc nam, polansować się, zorganizować punkty promocji własnej ekipy, postawić namiot, zorganizować pokazówkę np; odbijanie zakładnika, walka CQB, zorganizować strzelnicę ASG przy naszym wsparciu i nie wiem co jeszcze - ZAPRASZAMY!

Wszystkich poważnie podchodzących do tematu pomocy i pomocy proszę o kontakt na PW aby nie zaśmiecać forum.

Przykro mi, gdyż wiem, że chłopaki chcieli zorganizować sami obóz ASG na Boryszynie a niestety wszystkie pomysły teraz musimy scalić i zrobić pod wspólnym szyldem. Z drugiej strony może to i dobrze nam wszystkim zrobi jak się zintegrujemy na takiej imprezie.

Mam nadzieję, że będzie to nowy porządek począwszy od 2011 roku.

Pozdrawiam

Blaisek

Link to post
Share on other sites

Uwaga!! Ze względu na ograniczoną powierzchnię Bazy ASG na Boryszynie, proszę o maile do mnie na PW wszystkich drużyn asg (oprócz Jacka Grota i drugiego kolegi), kótre planują przyjazd i pozostanie pod namiotami w Bazie przez nas robionej. Bez wcześniejszego zgłoszenia nie będzie to takie proste i może się okazać, że nie mamy już miejsca. Kto pierwszy, niestety, ten zuch! :)

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witajcie moi drodzy.

W dnaich 12-15 maja 2011 odbędzie się Zlot Miłosników Fortyfikacji w Boryszynie. Jest to zupełnie nowe przedsięwzięcie z nowymi ludźmi i sporo zmian.

Pierwsza zmiana: Jest to tylko i wyłącznie zlot dla miłośników, nie będzie żadnego przeglądu kapel rockowych, dmuchanych zjeżdżalni, zamków, waty cukrowej i Bóg wie czego jeszcze.

Druga zmiana: Całą imprezę koordynujemy MY :) czyli Lubuskie Towarzystwo Rekonstrukcji Historycznej.

Trzecia zmiana: Od 13 do 15 maja odbędą się TRZY rekonstrukcje II wojenne, każdego dnia inna.

Przyjadą rekonstruktorzy z całej Polski, właściciele pojazdów z epoki i jest również miejsce dla NAS.

Możemy zorganizować obóz, być gośćmi a zarazem pomóc przy organizacji.

Jeżeli ktoś chce przyjechać, zostać kilka dni, pomóc nam, polansować się, zorganizować punkty promocji własnej ekipy, postawić namiot, zorganizować pokazówkę np; odbijanie zakładnika, walka CQB, zorganizować strzelnicę ASG przy naszym wsparciu i nie wiem co jeszcze - ZAPRASZAMY!

Wszystkich poważnie podchodzących do tematu pomocy i pomocy proszę o kontakt na PW aby nie zaśmiecać forum.

Przykro mi, gdyż wiem, że chłopaki chcieli zorganizować sami obóz ASG na Boryszynie a niestety wszystkie pomysły teraz musimy scalić i zrobić pod wspólnym szyldem. Z drugiej strony może to i dobrze nam wszystkim zrobi jak się zintegrujemy na takiej imprezie.

Mam nadzieję, że będzie to nowy porządek począwszy od 2011 roku.

Pozdrawiam

Blaisek

 

 

 

Czy to jest pewne? NIe bedzie zadnego przegladu kapel ani zadnej gwiazdy? Byłam 4 razy na Zlocie bardzo szkoda ze Zlot bedzie bez muzyki na zywo..Wielka szkoda..

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...