Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Boryszyn 2011


Recommended Posts

Witam, za dużo roboty aby ogarniać wszystko na bieżąco. Z PW mam na dzień dzisiejszy tak:

1. Airsoft Team Brave Wolves

2. Grupa Dywersyjna

3. Gorzowska Grupa Rozpoznawczo- Szturmowa

4. Grupy Bravo 6

5. Jeden kolega niezrzeszony :)

6. NSA - tzn. byłe NSA :)

7. ATG

8. KSKG

 

I to chyba wszystko.

GROT, namioty wojskowe będą przywiezione przez orgów więc jakiś się pożyczy. (mam taką nadzieję :)

Jeżeli ktoś jeszcze, dawać PW

Nocleg w weekend w którym przygotowujemy obóz mamy w podziemiach Pętli Boryszyńskiej - tylko proszę o rozsądek i spokój aby nie było z tego draki.

Żarełko również będzie dla wszystkich, którzy przyjadą pomóc.

Pozdrawiam

Słuchajcie, ze względu na to, że dużo jeżdżę ostatnio po Polsce, każdy kto ma taką potrzebę, mogę wysłać mój numer komóry na PW.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A czy ktoś prócz kilku chłopaków z GGRS-u i LTRH planuje zostać od pn- nd ? Bardziej o airsoftowców mi chodzi... Bo ode mnie z 6-8 chłopaków zostaje na miejscu (reszta dojedzie na czas imprezy). Gdyby znalazło się jeszcze paru chętnych, można by było zastanowić się nad jakimś ciekawym, małym milsim-em, killing house-em lub WSW z niespodziankami. W końcu trzeba będzie jakoś czas urozmaicić, w sposób inny niż spożywanie nektaru bogów, granie na gitarze i w brydża...

 

P.S. Z naszego sztabu poszło już podanie, do naczelnego zwierzchnika (u góry) o dobra pogodę na czas zlotu. Prosiłbym nie winić Nas, jeśli prośba nie zostanie wysłuchana.

 

Edit: Ale szatański post. ];-)

Edited by Jacek GROT
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Coś się Błażej nie odzywa ale tak napiszę ,bo nie wiem czy z każdym już miał kontakt ,żeby każdy w miarę możliwości załatwił dodatkowe narzędzia na 7. typu piła, łopata itp. co może się przydać do budowy ,aby dwójka nie robiła a czterech się patrzała jak to bywa na polskich budowach :happy:

Edited by CzaroSW
Link to post
Share on other sites

Posiadam polskie racje S-3 w cenie 4zl. Termin waznosci to 03.2012r. Jest mozliwosc dowiezienia na Boryszyn, prosze zgadywac sie na wieksze zamowienia (min 10szt) z powodow transportu.Wysylka poczta tez mozliwa lecz wczesniej sprawdzcie cennik poczty, waga jednej racji to okolo 400g plus opakowane (np karton). Mozliwy odbior osobisty w Miedzyrzeczu.Tel 506 389 055. Lub PW tylko do 04.05.11r. Pozniej tylko kom.Liczba porcji jak do tej pory nieograniczona.

Link to post
Share on other sites

Czołem . Boryszyn jak dla niektórych już za 7 dni ! jak już wcześniej pisałem ja przyjeżdżam w pierwszą sobotę i zostaję do drugiej niedzieli.

Podejrzewam że w sobotę przybędę tak około 11:00 . Co dalej? jak tam z resztą ,.. gdzie się spotykamy? ilu nas będzie(czy ma być) już od soboty ?

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...