Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wybór Desantów [ankieta]


Desanty  

36 members have voted

  1. 1. Desanty której firmy są najsolidniej wykonane ??

    • Protektor S.A.
    • Spóldzielnię Pracy Wyrobów Skórzanych im. Jana Kilińskiego
    • Demar
    • Wojas
    • Armex


Recommended Posts

To ze są całe to jedno ale jak inne sprawy. Jak trzyma się jego śródstopie staw skokowy. To są straszne buty które jedynie mogą uszkodzić stopę. Śliskie. Nie chronią stopy, a dokładniej stawu skokowego i śródstopia. Wielkie G jakich mało.

Link to post
Share on other sites

Widziałeś? Podeszwa standardowa, jak w glanopodobnych. I tak dalej i tak dalej. Z klasycznymi, wojskowymi desantami wspólny mają krój i tyle. Cała reszta to inna bajka. Wiem bo mam własne plus doświadczenia właśnie brata (mam go pod ręką na codzień to i widzę ile w nich chodzi). I owszem, miałem swego czasu "desanty". I szybko się pozbyłem jednak ich wygląd mnie urzekł więc po zasięgnięciu opinii kupiłem Wojasa.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

No właśnie. Sęk w tym, że w tej cenie można kupić chociażby zwykłe Magnumy. Owszem, nie są idealne, ale biją na głową polskie wyroby. Szczególne, że na Strzelcu nie masz ograniczeń co do obuwia, ważne żeby było czarne ( choć komendant w Wawie nosi pustynne, bodajże Batesy :P ). Wybór ostatecznie należy do Ciebie, powodzenia...

Link to post
Share on other sites

Podkreślam jeszcze raz: Te desanty mają być używane jedynie do munduru wyjściowego więc częste bieganie im nie grozi. Chciał bym żeby wyglądały jak Desanty i biorę na siebie wszystkie te niedogodności z pełną świadomością. Proszę tutaj tylko o pomoc w wyborze jak najmniejszego zła.

Link to post
Share on other sites

Dorzucając kawałek prywaty do tematu:

Kup Belleville. Mają sporo modeli. Kolor czarny bądź piaskowy. Masz Gore-tex. Można tanio wyrwać. Praktycznie same plusy :)

 

 

Drobny OT:

Szczególne, że na Strzelcu nie masz ograniczeń co do obuwia, ważne żeby było czarne ( choć komendant w Wawie nosi pustynne, bodajże Batesy :P ). Wybór ostatecznie należy do Ciebie, powodzenia...

Błagam Cię Maciek :)

Toż to pan mł. insp. Waszczuk który jest zastępcą Komendanta Głównego ZS S OSW. Nie Bates'y tylko kopie butów Altama Desert Boots a do tego mundór Helikona...

Z resztą jeśli chodzi już o regulamin mundurowy to jest wiele niespójności pomiędzy umundurowaniem w poszczególnych JS, a nie idzie on z duchem czasu (powstał w roku 1994) więc nie ma się co dziwić :zastanawia:

Link to post
Share on other sites

Dorzucając kawałek prywaty do tematu:

Kup Belleville. Mają sporo modeli. Kolor czarny bądź piaskowy. Masz Gore-tex. Można tanio wyrwać. Praktycznie same plusy :)

 

 

Drobny OT:

 

Błagam Cię Maciek :)

Toż to pan mł. insp. Waszczuk który jest zastępcą Komendanta Głównego ZS S OSW. Nie Bates'y tylko kopie butów Altama Desert Boots a do tego mundór Helikona...

Z resztą jeśli chodzi już o regulamin mundurowy to jest wiele niespójności pomiędzy umundurowaniem w poszczególnych JS, a nie idzie on z duchem czasu (powstał w roku 1994) więc nie ma się co dziwić :zastanawia:

Czy kolega ma problem z czytaniem ze zrozumieniem? :bialaflaga: Gość nie chce żadnych Belli tylko chce desanty.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...