Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] Strzelby C401 / C501 [Bison]


Recommended Posts

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uwierz mi na słowo, trzymałem coś takiego ostatnio, tak samo jak te nowe GA, też najlepiej strzelało na 0,2g, po załadowaniu 0,25g G&G nagle zaczęło strzelać o 150% lepiej.

Ja naprawdę się tym bawię długo, szczególnie szotami i wiem co napisałem, jak źle Twój strzela na 0,25, to albo gówniane kulki, albo syf w lufie, albo nie potrafisz wyregulować, albo trafiłeś jeden na 10000 który jest kijowo wykonany pod względem lufa-komora hopa i tyle na temat.

Link to post
Share on other sites

Albo nie strzelałem na 0.25 i nie wiem jak to jest ;D Ale szczelność ma dobrą. Jak go rozebrałem i ścisnąłem tłok palcami to powietrze ściskało się i nic nie uciekało. Tak samo jak zatkałem palcem lufę i strzeliłem to jak puściłem wyleciało sprężone powietrze.

Link to post
Share on other sites

Widzisz, nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz, ja o jednym, Ty o drugim. Pisałem gdzieś o szczelności? Napisałem wyraźnie komora hopa-lufa, widzisz tam cokolwiek o tłoku-cylindrze?

Naprawdę nie mam zamiaru z Tobą dyskutować, bo w 99,99999% przypadków nawet nie wiesz o czym pisze przedmówca, wystarczy poczytać Twoje posty. Nadto wiedzę masz małą jeżeli chodzi o repliki.

 

Dziękuję.

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites

Z moich doświadczeń z replikami strzelb, najlepiej spisują się w nich kulki:

M47 DE - 0,25g.

M56 DE - 0,2g.

M58 DE - 0,25g.

JT-3 JT-USA - 0,23g.

003 AGM - 0,25g.

M180 GA - 0,25g.

 

Magazynek na 40 kulek, jest ok (przypomnę, że inne repliki w tym przedziale mają max. 20 kulek w magazynku).

Shotguny JT-3 miały magazynki na 39 kulek. Dokładnie takie same, jakie później miały metalowe chińskie shotguny, które były dość popularne jakiś rok temu. Jest więc możliwe, że jest to ten sam standard magazynków. Na pewno wchodzi do niego równe 40 kulek, a nie 39?

Link to post
Share on other sites

Obie lufy? W moim długim lufa wewnętrzna kończy się równo z prowadnicą czółenka, dalej tylko lufa zewnętrzna. Co do wrażeń: dzisiaj strzelba brała udział w pomorskiej rekonstrukcji wojny zimowej 1940, była taplana w błocie i śniegu, działa dobrze. Celność minimalnie gorsza od mojego G-36 JG. HU na kulkach 0.2 na kilku metrach ściąga w dół.

Edited by Freerunner
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...