Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] SW-04 (M24) [Snow Wolf]


Recommended Posts

  • Replies 369
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No i wszystko jasne ^^ Dzięki wielkie. A jak ma się sprawa z odległością

40-stki od lufy na niskim montażu? Np. takiej jak tu: LINK.

 

Czy ktoś ją wgle kupił? Bo zdjęcia są tam niejednoznaczne. Na pierwszych dwóch zdjęciach jest zupełnie co innego niż na całej reszcie... :icon_eek2: Co dostanę zamawiając tę lunetę? Nie ukrywam, że chciałbym montaże, osłonę przeciwsłoneczną z drugiego, a lunetę z trzeciego :P

 

EDIT: Znalazłem coś takiego... Czy tak to będzie wyglądać?

Edited by Kiekos
Link to post
Share on other sites

1, mam te lunetkę na swojej VSR i polecam, bdb.

W zestawie otrzymujesz montaż 2 częściowy(u mnie był krzywy i przerzuciłem się na 1 częściowy-stabilniejszy), te przedłużkę zabijającą promienie słoneczne na szkle (niby) i te plastikowe nasadki ochronne.

 

2, tak, to będzie wyglądać jak na tym zdjęciu :)

Link to post
Share on other sites

Dzięki wielkie parkie :D

 

Ostatnie pytanie, bo chcę się upewnić dla czystego sumienia...

Kupując lunetkę dostanę tę widoczną na drugim czy trzecim zdjęciu w aukcji?

 

Troszkę się różnią, np. ta pierwsza ma nacięcie na pokrętle od podświetlenia krzyża... Bleee :icon_neutral:

Edited by Kiekos
Link to post
Share on other sites

Tę z tego pierwszego zdjęcia.

 

@milosz

 

Brzydka jak cholera ;p

 

50tka nie jest aż tak potrzebna w airsofcie, 40tka starczy lekko.

Co więcej, chińczykom gorzej wychodzą 50tki od 40stek.

Edited by parkie
Link to post
Share on other sites

"Lufa KM jest dedykowana do replik APS-2 , więc ..... Nie wiadomo : ) Pewnie jeszcze nikt tego nie sprawdzał."

A nie bo sprawdzał. nabyłem tą lufę od madbulla do aps2, za całe 2 piwa (więcej nie jest warta) i pasuje, tam podchodzą lufy aps2/96 bezproblemu.

Link to post
Share on other sites

Madbull trochę poprawił skupienie no i może zasięg, ale nie kupuj tego. Mówie serio nie warto, za więcej niż 15zeta nie opłaca się go brać, lepiej kup KM head'a. w stocku to tylko wygląda jak karabin snajperski.

Edited by 50zyt
Link to post
Share on other sites

parkie, jednak nie tą z pierwszego się dostaje ;)

 

Czekając na odpowiedź z taiwanu zapytałem tu, ale teraz już mam potwierdzenie od nich :)

 

W komplecie z lunetą:

- osłony okulara

- niskie montaże na 22 mm szynę RIS

- osłona przeciw-odbłyskowa o długości 50 mm i średnicy 45 mm

 

Po zakupie otrzyma Pan lunetę wskazaną na trzecim zdjęciu i dalszych.

Więc wszystko wyjaśnione :D

Link to post
Share on other sites

Czy ja wiem... Za dużo nie można? :P

 

Akurat tu na plus, bo ta luneta z pierwszego i drugiego zdjęcia jest po prostu brzydka.

Ma inaczej wyprofilowane wieżyczki i fatalne nacięcie na deklu od pokrętła od podświetlenia krzyża.

 

Dobra dzięki za wszystko i to tyle tematem lunetki ;)

 

Pozdrawiam,

Kiek

Link to post
Share on other sites

Panowie , dobra wiadomość , dowiedziałem się z dobrego wiarygodnego źródła że m24 snow wolfa ma stockowo Wzmocniony zestaw spustu i do tego całkiem nieźle wykonany - podaje link do źródła , fakt faktem jest pod inną nazwą ale z moich przypuszczeń uważam że jest to ta sama replika.

Link to post
Share on other sites

Panowie, przepraszam za mały off top, ale nie mam zielonego pojęcia w jakim temacie szukać odpowiedzi, a szukajka tym bardziej mi nie pomaga wyświetlając 119 tematów zawierających podaną frazę :icon_neutral:

 

Moje pytanie dotyczy osłony Flip-Up i mam szczerą nadzieję, że z takową ktoś miał już do czynienia. Chodzi mi bowiem nie o zwykłą "wciskaną" osłonę, jednak o taką na guziczek z boku, który ją zwalnia. Przekopałem co mogłem i nie widzę ;/

 

Pozdro,

Kiek

 

EDIT: Oczywiście osłona na lunetę :tongue:

 

EDIT2: Znalazłem jakieś takie: http://www.butlercreek.com/products/scopes_flip_open.html

Jednak nadal kupowanie takiego czegoś za granicą mija się z celem...

Może ma ktoś styczność z takimi w PL?

Edited by Kiekos
Link to post
Share on other sites

Dorwałem lufę KM Head http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_161_304&products_id=2572&name=KM_-_Head_-_Lufa_Precyzyjna_APS_96_/_2_-_498mm i niestety nie pasuje :icon_confused:

 

1. Na stockowej jest jedno więcej nacięcie i to z odwrotnej strony niż na KM Head.

2. Lufa jest dłuższa o 1,5 cm przez co wystaje za lufę zewnętrzną i trzeba zdejmować/przerabiać nasadkę na końcu lufy (jest ona trochę za wąska - trzeba poszerzyć)

3. Stockowa gumka jest bezkołnierzowa i bez jej przycinania nie będzie pasować do KM Heada

 

Teraz szukam gumki HU pasującej do KM head - jakieś sugestie gdzie tego szukać - jakoś w polskich sklepach tego nie mogę znaleźć ?

 

Szczegóły na foto.

Foto

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...