Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] SW-04 (M24) [Snow Wolf]


Recommended Posts

No właśnie, czy jest tam w głębi lufy na tyle szeroki otwór, żeby komora PDI weszła, czy trzeba popełnić świętokradztwo na niej przy pomocy szlifierki?

 

Wrzucam link do testu:

 

 

A propos głowicy tłoka, Specshop odpisał, że TA jest taka sama jak LayLax'a. A nóż będzie ciut lepsza. Dexter, wiesz o niej co nieco? Bo niedawno była dostępna, pewnie jakiś sprytny snajper kupił.

Edited by VIPER-RT10
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • Replies 369
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ile wyjdzie wtedy FPSów, i czy wytrzyma sprężynę reszta części? Cudów nie wymagam, ale tak na sprężynie żeby było z te 500 pare FPSów, chyba że od razu sr25 z AK i w to inwestować stopniowo. GF serio daje te 550? Nie orientuję się za dobrze w szczegółach, ale jaką konkretnie sprężynę polecasz (Guarder do AEGa pasuje, chyba nie?), założyć ją w sklepie, czy samemu próbować?

Edited by bart_ck
Link to post
Share on other sites

I. Jeśli chodzi o lufę, na oko to bedzie standard 6,08 tak jak wcześniej napisał to parkie.

II. Spring, własnoręczny montaż jest, banalnie prosty, springi AEG NIE PASUJĄ. polecic mogę tą:

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=1333 tak na początek. Stockowe seary i tłok ją utrzymały, ale

dla pewności kupiłem seary LayLax'a, i tłok CA. Wtedy to może będzie 550 fps, niestety nie mam chrono żeby sprawdzić.

(III. polecam http://www.youtube.com/user/Mikeandwendy74 )

Edited by 50zyt
Link to post
Share on other sites

thx, dla mnie 4takty to nowość i myślałem że znacznych różnic w przejściówkach nie ma :) w razie czego napiszę do Silesia Factory czy by dorobili taką przejściówkę.

Czy w tym chińczyku da się założyć jakaś firmowa gumkę HU ? bo szukałem po sklepach w PL i HK i nic mi nie wpadło w oczy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...