Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] SW-04 (M24) [Snow Wolf]


Recommended Posts

  • Replies 369
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To M28 to ewenement. Magi od M24 a bebechy VSR ciekawe jak to się ma do komory HOP.

Na dole strony jest filmik z rozbebeszonym Echo 1 i Javelinem, ale bez zmierzenia średnicy komory nie będzie wiadomo, czy pasuje PDI... ,ale te 520 fps za te 175 dolarów jest całkiem kuszące ..... i to bardzo :-)

Link to post
Share on other sites

Flaczków od vsr raczej tam nie ma, bo tak mi się wydaje że ten bolec na rączkę przeładowania był znacznie krótszy niż ma to miejsce w m24, a sam cylinder był trochę większy.

P.S. VSR nie mam od ładnych kilku miechów, więc nie mogę się mylić.

Link to post
Share on other sites

Napisz mi proszę gdzie wyczytałeś, że pasują tam bebechy od vsr ? Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

yyyy w podanym linku?

http://www.airsoftgi.com/product_info.php?cPath=284_403&products_id=7404

 

Redrad,

A jaki jest stpust? Ciężko się go naciska czy wystarczy go lekko nacisnąć? Dla snajpera chyba ważny jest "lekki spust" nie?

Ciekawa replika, ciekawe do czego by była zdolna w stocku (z 550fps) z dobrym doszczelnieniem, komorą PDI, jakąś dobrą gumą i lufą Promyka.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kupiłem replikę w Gunfirze, w zasadzie kupiliśmy 2 repliki, obie wg sklepu mają między 520-550 fps. Jeśli chodzi o naciąganie to mam porównanie z moim Maruzenem 630 fps i w M24 naciągam sprężynę małym palcem :zastanawia: :, a Maruzena mało kto był w stanie naciągnąć ....Koniecznie muszę zrobić chronowanie tej m24 bo coś tu nie do końca mi pasuje i obym się mylił. Reakcja kulki na regulację hop-upa też budzi wątpliwości, a mianowicie jej nie ma, lub prawie nie ma, dzisiaj więcej testów i zobaczymy co z tego wyniknie....

W drugiej tj. kumpla replice, karabin strzela dwoma kulkami naraz, jedną , znowu dwoma... nie bardzo wiemy z czego to wynika, jakiś pomysł, może ktoś już to przerobił? Podsumowując są to pierwsze wrażenia na gorąco po wyjęciu repliki z pudła i wystrzelaniu dwóch magazynków kulek.

Redrad,

A jaki jest stpust? Ciężko się go naciska czy wystarczy go lekko nacisnąć? Dla snajpera chyba ważny jest "lekki spust" nie?

Ciekawa replika, ciekawe do czego by była zdolna w stocku (z 550fps) z dobrym doszczelnieniem, komorą PDI, jakąś dobrą gumą i lufą Promyka.

No cóż, jeśli chodzi o spust to jest dość miękki i moim zdaniem jest ok, choć jego skok mógłby być krótszy. Co do samej repliki to jest wykonana zaskakująco dobrze ,jak na replikę za 400 parę złotych. No i magiczne słowo tuning: po pierwsze nie do końca wierzę w te 550 fps-ów, po drugie większość czytających ten dział wie, że szaleństwo nie ma końca i grzebanie będzie pociągało za sobą niekończące się naprawy, wymiany itd. Spust i jego działanie owszem jest ważne, ale ważniejsza jest powtarzalność , strzału, jego zasięg, łatwość przeładowania repliki itd. Jak wymienimy w tej replice: zespół spustu, komorę na pdi ( jak dotąd nikt się nie odważył ), tłok, cylinder , sprężynę, lufę, itd.... to zostanie nam body, sporo części i hybryda z której nie wiadomo co otrzymamy. Mnie osobiście skusiła dość niska cena, obiecane osiągi i zapasowa replika, jak moja SR-ka padnie na imprezie. Zresztą jak znam życie, któryś z nas nie wytrzyma i zacznie poprawiać swoje m24, wymieniać części, modernizować i mam nadzieję ,że efekty opisze tutaj :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

W drugiej tj. kumpla replice, karabin strzela dwoma kulkami naraz, jedną , znowu dwoma... nie bardzo wiemy z czego to wynika, jakiś pomysł, może ktoś już to przerobił? Podsumowując są to pierwsze wrażenia na gorąco po wyjęciu repliki z pudła i wystrzelaniu dwóch magazynków kulek.

 

Nadal mam ten sam problem - replika strzela dwiema a nawet 3 kulkami - ktoś może zasugerować co z tym można zrobić - poza odesłaniem do serwisu. Gumka HU nie haczy, wszystko złożone prawidłowo, czy może to być wina sprężyny w magazynku?

Link to post
Share on other sites

Taki system podawania kulek jest stosowany w VSR i jej klonach.

 

M24 SW to hybryda, nie widziałem komory na oczy, także ciężko jest cokolwiek powiedzieć. Czy w komorze jest taki plastikowy cuś w kształcie "U" w miejscu, gdzie wchodzi magazynek ?

Link to post
Share on other sites

O ile pamiętam gdzieś jest taki element w komorze hopka z małą sprężynką odpowiadająca za dozowanie kulek, przynajmniej tak było w mojej byłej ,,snajperce''.

Przy rozłożeniu komory żadnego elementu wyżej opisanego nie znalazłem :zastanawia:

Link to post
Share on other sites

Taki system podawania kulek jest stosowany w VSR i jej klonach.

 

M24 SW to hybryda, nie widziałem komory na oczy, także ciężko jest cokolwiek powiedzieć. Czy w komorze jest taki plastikowy cuś w kształcie "U" w miejscu, gdzie wchodzi magazynek ?

O to mi chodzi,ale racja,hybryda to nie klon VSR'ki. Viper, spokojnie ;)

 

Jestem spokojny :maniak_luzik: Jak bym nie był to bym wykasował całego posta. :wink:

 

Viper

Link to post
Share on other sites

Gdy montujemy komorę, to na samym dnie powinien być taki metalowy "pierścień" pod gumką hu. jeśli go niema to możliwe że replika zacznie strzelać 2 kulkami. Zdobyłem ten chiński zestaw tuningowy do warriorków, i powiem że moja pierwszą reakcją był "o cholera!" karabin strzela zaskakująco dobrze. Niestety najcięższe kulki jakie miałem to...

0,28 przy bezwietrznej pogodzie kuleczki na min. Hopku lecą bardzo ładnie ale, drobny wiatr boczny powoduje istne wyczyny akrobatyczne kulek.

Edited by 50zyt
Link to post
Share on other sites

Gdy montujemy komorę, to na samym dnie powinien być taki metalowy "pierścień" pod gumką hu. jeśli go niema to możliwe że replika zacznie strzelać 2 kulkami. Zdobyłem ten chiński zestaw tuningowy do warriorków, i powiem że moja pierwszą reakcją był "o cholera!" karabin strzela zaskakująco dobrze. Niestety najcięższe kulki jakie miałem to...

0,28 przy bezwietrznej pogodzie kuleczki na min. Hopku lecą bardzo ładnie ale, drobny wiatr boczny powoduje istne wyczyny akrobatyczne kulek.

Znalazłem ten element - faktycznie był taki miedziany pierścień między gumką HU a komorą, był on firmowo w komorze - ale wysłałem replikę do reklamacji i zobaczymy co z tym zrobią.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...