Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] SW-04 (M24) [Snow Wolf]


Recommended Posts

  • Replies 369
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A czy ten zabieg gwintowania jest bezpieczny dla komory czy istnieje szansa że komora pójdzie do piachu? Gdyby była możliwość to prosiłbym kogoś o zdjęcia takiego gwintowania na komorze.

 

Rozumiem że obie komory to to samo? Jedna dostępna, druga nie :)

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_161_304&products_id=3282&name=PDI_-_Komora_HopUp_do_APS_2

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_161_305&products_id=3283&name=PDI_-_Komora_HopUp_do_M24

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Panowie widzę, że jest taka posucha w sklepach jeśli chodzi o sprężynowe snajpy... Potrzebuje jakiejś dobrej bazy do tuningu, zwisa mi co w środku siedzi. Chce wytrzymałe łoże i lufę oraz dobre odwzorowanie oryginału pod względem wizualnym. Ni to m24 CA ani VSR nigdzie nie ma, pozostaje mi chyba ten cały SW M24. Ma to sens wogóle? Kombinowania przy tym sie nie boje, ale pytanie czy opłaca sie... Powyżej 600 fps nie zamierzam wchodzić, bardziej zależy mi na kulturze pracy itp.

A tak w ogóle co jest z CA? Nie będzie już?

Edited by IvanAssassin
Link to post
Share on other sites

No i tu jest pies pogrzebany... Luźna wariacja pozostanie luźna wariacją, może czas zaoszczędzić przygotowaną kasę i poczekać na coś nowego, tylko kiedy.

A co do dostępności to chodziło mi wewnątrz kraju ;)

Edited by IvanAssassin
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Pytanie

Wymieniony mam cały "przód", czyli komora, guma, lufa.

I teraz myślę czy nabyć od razu zestaw 300% CA (a co za tym idzie wymiana rączki na stalową CA), czy składać (tj. cylinder z Czech, spring Guarder, tłok aluminiowy)...Która opcja jest korzystniejsza?

 

W takim składzie oryginalny pozostanie tylko zespół spustu...który zapewne też wyleci, póki się nie rozsypie...

Link to post
Share on other sites

Może ten zestaw ca z przerobioną głowicą cylindra i tłokiem innym? W temacie o M24 CA było, że wcześniej wymienione części są do chrzanu. A w temacie o warriorze było napisane, że cylinder z czech nie jest wypolerowany.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 5 months later...

Witam. Własnie dostałem zniszczone m24 SW. Brak lufy wewnętrznej i zniszczony cylinder. Z resztą wszystko w porządku. Mimo braku lufy gumka hop up jest.

W zestawie spustowy wymienione seary na stalowe. W środku siedzi sprężyna 150.

Za ile mógłbym to opchnąć? Czy może na części?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi i przepraszam jeśli nie w tym dziale.

 

Pozdrawiam Dingo

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Odświeżam temat - widział/testował/ma ktoś coś takiego?

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_161_305&products_id=11048&name=PDI_-_Komora_HopUp_do_Snow_Wolf_M24

 

Czyżby PDI wypuściło dedykowaną komorę czy SS coś pomylił? Choć na stanie mają także, komorę od PDI do M24 i na zdjęciach wydaje mi się, że się różnią. Ale ręki nie dam. Co myślicie?

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...