Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] SW-04 (M24) [Snow Wolf]


Recommended Posts

  • Replies 369
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Próbowałem naprawić swój. Przerabiałem, dorabiałem, smarowałem, polerowałem i nie pomogło. Nie pamiętam co tam było skopane ale pamiętam, że nie dało się tego poprawić.

 

Edit. Między innymi sprężyny seara tam są źle rozwiązane.. Tyle sobie przypomniałem.

______________________

Wysłane z Xperii Z za pomocą Tapatalk

Edited by Skilrod
Link to post
Share on other sites

Ja naprawiłem tak ( przynajmniej jak na razie działa):

1.wywalenie wszystkiego co nie potrzebne blokada i to 2 takie jak się podnosi zamek.

2.Podpiłowanie troszke znalu by ta stalowa wajcha (ta długa byłą troszke wyżej, przez co pewniej łapała zatrzask)

3.Bardzo mocna sprężynka odciągająca ten stalowy płat(to długie co popycha się poprzez naciśnięcie spustu)

Teraz spust chodzi twardo ale chodzi a gdy przeładujemy słychać fajny głośny klik ;)

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Witam,kupiłem ostatnio replikę M24 snow wolf, która uszkodzony mechanizm spustowy tzn.

przy naciąganiu jest ok ale przy spuszczaniu replika sama wystrzeliwywuje, można to obejść blokując spust lecz wtedy się strzela nie za pomocą spustu tylko podczas odblokowywania, jest tam stokowy spust. Więc mam zamiar kupić taki zespół spustu: http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_161_305&products_id=5391&name=PDI_-_Wzmocniony_zespol_Spustu_do_M24

Wymienione zostały:

- Cylinder aluminiowy na stalowy

- Tłok z plastikowego na hybrydowy

- Łożyska w celu zredukowania tarcia przy przeładowywaniu

- Prowadnica sprężyny z plastikowej na metalową

- Sprężyna M180 Guardera (prawdopodobny powód uszkodzenia stokowego zespołu spustu)

I teraz moje główne pytanie, co jeszcze trzeba wymienić by to było dobra snajperka?

Proszę podać mi te elementy i z jakiej firmy bo to moja pierwsza snajperka i jestem w tym zielony, by nie zdarzyło się że będę próbował zamontować element który nie pasuje.

Z góry dzięki, Pozdrawiam.

 

 

Jeśli ten post jest w złym dziale proszę o przeniesienie.

Link to post
Share on other sites

Jaki zaś szaman wytłumacz na polski bo nie nie rozumiem :)

M180 jest już zamontowane, tylko nie wiem co masz na myśli czy to dobre rozwiązanie.

 

I co to jest PDI normalne a co to budżetowe? sory że tak pytam ale jestem w snajperstwie zielony.

Edited by jarekso1
Link to post
Share on other sites

Panowie potrzebuję porady

Rok temu kupiłem tłok King Arms i głowicę Guardera (http://www.specshop...._M24_-_KA-PT-03). Okazało się, że te części ledwo się mieszczą średnicą w cylindrze AirsoftPro. Trzeba je mocno wciskać. Mieszczą się w stockowym cylindrze.

Teraz chciałbym wymienić cylinder na coś kompatybilnego tłokiem KA.

Wiecie coś o tym?: http://topguns.eu/cy...custom-m24.html

 

PDI jest zbyt drogi a AirsoftPro zbyt badziewny... potrzebuje czegoś ze średniej półki.

 

Druga sprawa... jak jest z tymi powłokami? Teflon jest też od środka? Obecny cylinder miałem bez powłoki ale był tak szorstki, że musiałem go wypolerować.

Edited by Skilrod
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

m24 sw od mojego kumpla leży mi na szafie od ok 2 lat,ostatnio postanowiłem to zabrać w las i zobaczyć jak to strzela.Okazuje się że po każdym strzale hop up się praktycznie zeruje.Replikę mam zamiar rozebrać więc spytam znawców -Co zrobić żeby ten suwak wystający z body nie latał jak Albańskie bizneswomen po dk 81 ?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

http://wmasg.pl/pl/profil/show/11670

Dziękuję Gloomer za poradę.

Zrobiłem wszystko u Bart_a i jestem zadowolony.

Minusem jest długi czas oczekiwania.

Do m24 w sumie zrobił mi:

Cylinder, głowicę cylindra, tłok cały z aluminium (mam nadzieję, że wytrzyma czeską m150), prowadnice, krążki prowadzące cylinder w korpusie, stalowe gwinty w korpusie, stalowy gwint do TDC. Czekam jeszcze na customowy tłumik :)

 

Kilka fotek ;)

93d407159708baccd0158d418e6c213e.jpg42fa08a103f59a7df49dbb1df9701fa5.jpg95930e0f64ce5660a8a0ca1958345a9d.jpgf7c02574ab6987f5a8d2e3de49ffcbf7.jpgc778b17156b490afe897c2843dc2fd6a.jpg

 

Nie robiłem jeszcze testów działania.

Poprawiłem trochę wnętrze głowicy cylindra (wypolerowany lejek) i polerkę cylindra od środka bo jestem wymagający ale ogólnie polecam.

 

______________________

Wysłane z Xperii Z za pomocą Tapatalk

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

@Skil świetne malowanie, powoli zaczynam żałować, że sprzedałem swoją po tych kilku latach i że nie starczyło mi cierpliwości :D .

Tokaj, po pierwsze, wymieniłbym zespół spustu bo mój płakał na M150 od AirsoftPro. Płakał tzn. puszczał sprężynę, zacinał się. Co do komory, to miałem AirsoftPro, jest lepsza niż stock, ale i tak regulacja nie przebiegała jakoś wspaniale w porównaniu z PDI. Może to była wina bardzo słabej precki, bo mialem Guardera Pamiętam, że tłok tuningowy od AP wycierał mi się tylko z jednej strony, wydawało mi się wtedy, że jest krzywy. Nic innego mi do głowy nie przyszło aż do momentu jej sprzedania. Myślę, że z częściami tuningowymi, trzeba celować w wyższą półkę. Znajomy do swojej sprowadzał części Lay Laxa, bo AP nie wystarczało. A z resztą w ty temacie, jak pamiętam było sporo informacji włącznie z Magikami z forum, którzy na zamówienie potrafią zrobić różne części. Osobiście nie miałem okazji do współpracy z nimi, a pewnie szkoda.

 

Na koniec mam pytanie, czy ktoś myślał nad dostosowaniem łoża (np. frezarką) do magazynków L96 od Wella, bo są dużo mocniejsze niż SW i łatwiej dostępne, przede wszystkim?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...