Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bezśnieżna Zima VII (2011)


Recommended Posts

z racji że przejeżdżałem tamtędy to dzisiaj odwiedziłem folwark Helena, dojazd prosty jak opisaliście, zaplecze będzie pewnie o niebo lepsze niż w Skwierzynie którą odwiedziłem 2 tygodnie temu pierwszy raz, ale lokacja ogólnie mnie na kolana nie powaliła, nie widziałem wszystkiego a raczej niewiele, ale wydaj mi się że swierzyna była by lepsza na taką imprezę?? Poprawcie mnie jeśli się mylę

Link to post
Share on other sites
  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

z racji że przejeżdżałem tamtędy to dzisiaj odwiedziłem folwark Helena, dojazd prosty jak opisaliście, zaplecze będzie pewnie o niebo lepsze niż w Skwierzynie którą odwiedziłem 2 tygodnie temu pierwszy raz, ale lokacja ogólnie mnie na kolana nie powaliła, nie widziałem wszystkiego a raczej niewiele, ale wydaj mi się że swierzyna była by lepsza na taką imprezę?? Poprawcie mnie jeśli się mylę

 

Czując się wywołanym do tablicy odpowiem bardzo krótko i tak aby nie wyglądało na autoreklamę. Całkiem niedawno temu odbywała się w tym samym miejscu impreza z gośćmi z zagranicy, na jej zakończenie usłyszałem komentarz "Gdybyś miał kasę aby zainwestować w kilka rzeczy i przygotować teren typowo pod rekreację militarną to taka imprezka jak Berget straciła by wielu uczestników". Dodam, że koledzy w roku objeżdżają kilka krajów, a takie imprezy jak Berget czy Ranger mają w stałym kalendarzu.

Link to post
Share on other sites

przecież ta lista jest dokładnie taka sama jak poprzednio (poza oczywiście dopisaniem stron konfliktu i słów organizator), brakuje na liście co najmniej kilku osób.

 

Czując się wywołanym do tablicy odpowiem bardzo krótko i tak aby nie wyglądało na autoreklamę. Całkiem niedawno temu odbywała się w tym samym miejscu impreza z gośćmi z zagranicy, na jej zakończenie usłyszałem komentarz "Gdybyś miał kasę aby zainwestować w kilka rzeczy i przygotować teren typowo pod rekreację militarną to taka imprezka jak Berget straciła by wielu uczestników". Dodam, że koledzy w roku objeżdżają kilka krajów, a takie imprezy jak Berget czy Ranger mają w stałym kalendarzu.

Dlatego zaznaczyłem, że nie widziałem wszystkiego. Mam nadzieję że będzie to najfajniejsza strzelanka na jakiej do tej pory byłem. Pozdrawiam.

Edited by JasDa
Link to post
Share on other sites

Poprawka na pozycjach 23 i 24.

 

AKTUALIZACJA

 

1. Husarz - organizator

2. Recon - organizator

3. Kierek - organizator

4. Stanik - organizator

5. Dziki - organizator

6. Bas - organizator

7. Gróby - organizator

8. Siwy - organizator

9. Arek - organizator

10. Stalk3r - ONZ

11. Syrius - ONZ

12. Honia - fotograf

13. Pitbull - ONZ

14. Siurak - ONZ

15. Robin - ONZ

16. Weber - ONZ

17. Piachu - ONZ

18. Warlock - ONZ

19. McNil - ONZ

20. Manis - Cz.K

21. Mariush - Cz.K

22. Vietnam - Cz.K

23. Kaktus23 - ONZ

24. Marek261265 - ONZ

25. Army - ONZ

26. Soldier93 - ONZ

27. Fabian_m - ONZ

28. Jimmy - ONZ

29. Pav - Cz.K

30. Potfur - Cz.K

31. Erhile - Cz.K

32. Szczepan - Cz.K

33. Jur - Cz.K

34. Kocur - Cz.K

35. Gosiak - Cz.K

36. Tuksiak - Cz.K

37. Ciap - ONZ

38. Ed - ONZ

39. Huski - ONZ

40. Jake Green - ONZ

41. Piqua - ONZ

42. Blady - ONZ

43. Muller - Cz.K

44. Sebol - Cz.K

45. Phobos - ONZ

46. Trut@k - fotograf

47. Dziadek - ONZ

48. Wnuczek - ONZ

49. Gustav - ONZ

50. Pancur - ONZ

51. Rudy - Cz.K

52. Mikunda - Cz.K

53. Seba - Cz.K

54. Trogu - Cz.K decyzja organizatora

55. Booyol - Cz.K decyzja organizatora

56. Kris - Cz.K decyzja organizatora

57. Joker - Cz.K decyzja organizatora

58. Szopen - ONZ

59. Staruch - ONZ

60. Szuj@ - ONZ

61. DeXu - ONZ

62. Tornado - ONZ

63. Skun - ONZ

64. Faza - Cz.K decyzja organizatora

65. Hans - ONZ

66. Kopciu - ONZ

67. Trolik - ONZ

68. Olli - ONZ

69. Jaskóła - Cz.K

70. Maciek - Cz.K

71. Bienias - ONZ

72. Wiechoo - ONZ

73. Ticzer - ONZ

74. Ciennki - ONZ

75. Ernesto - ONZ

76. Eryk - ONZ

77. Falcon - ONZ

78. Łukasz - ONZ

79. Puchaty - ONZ

80. Chudy - ONZ

81. Marcin - ONZ

82. Michał - ONZ

83. Killach - ONZ

84. Suchy - ONZ

85. Alan12 - ONZ

86. Adek - ONZ

87. RaYan - ONZ

88. Broda - ONZ

89. Iva - ONZ

90. Szatan - ONZ

91. Bluba - ONZ

92. Mateo - ONZ

93. M.G - fotograf

 

Tak na dzisiejszy poranek przedstawia się lista uczestników. Oprócz tego ok. 20 osób wyraziło chęć uczestnictwa poprzez PW lub forum przypominam, że muszę otrzymać oficjalnego maila z określonymi danymi jest to wymóg konieczny aby uczestnika dopisać do oficjalnej listy. Przypominam, że wysłanie maila nie jest równoznaczne z udziałem w BZ, udział jest stuprocentowy po wpływie przelewu, a z tym nie jest kolorowo. Na 93 zgłoszenia wpłynęły środki od 42 osób. Dzień zamknięcia listy i zakończenia przyjmowania wpłat to 01.03.2011.

Jak sami widzicie zdecydowana przewaga w składzie jest po stronie sił ONZ tak więc aby przynajmniej w przybliżeniu utrzymać zakładane proporcje organizatorzy mogą być zmuszeni do zastosowania przetasowań pośród uczestników. Do 25.02.2011 powiadomimy o decyzji i sposobie jej wyegzekwowania.

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich. Obecnie procentowy skład przedstawia się dokładnie odwrotnie niż zakładano, a więc po stronie wojsk UN jest 69 osób natomiast Czerwonych Khmerów 23. Jednym słowem podręcznikowy przykład stosunku obrony do ataku tyle, że u nas odwrócony. W związku z tym wprowadzimy zapewne jakieś zmiany mające na celu chociażby wyrównanie w stosunku 1:1, na razie zastanawiamy się na czym miały by polegać. Z mojej strony zaproponuję dwie opcje do rozważenia. Pierwsza to przedłużenie terminu dokonywania wpłat o tydzień, ale żeby nie było kolorowo to każdy kto zapłaci dopiero w terminie dodatkowym automatycznie wyląduje po stronie Cz.K bez względu na to jekiej rezerwacji dokonał wcześniej.

Druga opcja to scenariuszowe wejście sił Cz.K w koalicję z najemnikami, a tym samym przesunięcie każdego kto zamelduje się na imprezę w innym umundurowaniu niż wz.93 do zespołu Cz.K.

Jeżeli impreza ma być udana to trzeba zachować jakąś proporcjonalność. Z chęcią wysłucham innych rad zatem kto ma jakieś propozycje to proszę PW.

Link to post
Share on other sites

Frekwencja nie jest problemem, bo prawdę mówiąc łatwiej jest kontrolować sto osób niż dwieście, a bicie rekordów pozostawiam dla WOŚP. Problemem jest wypracowanie takiego rozwiązania aby zabawa przebiegała we właściwym kierunku i zgodnie z wyznaczonymi ramami czyli w tym wypadku zapewnienie odpowiedniej ilości graczy po obu stronach.

Link to post
Share on other sites
Z mojej strony zaproponuję dwie opcje do rozważenia. Pierwsza to przedłużenie terminu dokonywania wpłat o tydzień, ale żeby nie było kolorowo to każdy kto zapłaci dopiero w terminie dodatkowym automatycznie wyląduje po stronie Cz.K bez względu na to jekiej rezerwacji dokonał wcześniej.

Druga opcja to scenariuszowe wejście sił Cz.K w koalicję z najemnikami, a tym samym przesunięcie każdego kto zamelduje się na imprezę w innym umundurowaniu niż wz.93 do zespołu Cz.K.

 

Moim skromnym zdaniem 1 OPCJA jest odpowiedniejsza :biggrin: I dla mnie też BZ na rok 2011 wygląda słabo(jeżeli chodzi o frekwencję) :icon_confused:

Link to post
Share on other sites

A może przyczyna frekwencji tkwi w czym znacznie innym i nie ma chętnych niż w poprzedniej edycji BZ :zastanawia:

 

przyczyny niskiej frekwencji są dwie:

1* jakby na to nie patrzeć duża część "środowiska" (młodsza część) uważa, że cena 40 zł za +/- 5h rozgrywki to znacznie za dużo.

2* zmiana terenu z szybkiej miejskiej napierdalanki na las.

Link to post
Share on other sites

Okej, więc ratując sytuację - jako dowódca USMC Gorzów deklaruję chęć zostania najemnikami, działającymi pod opłatą Khmerów. (Ja, Army, Soldier93, Stalker i Marek2556453345cośtam, chyba, że ktoś jeszcze z naszego USMC się dopisze).

 

EDIT: Wnioskiem Soldiera, dorzucam jeszcze: "daj jeszcze fabian_m to nasza familia i też bedzie".

 

---

 

Do mojej ekipy: Jeśli komuś nie pasuje, to... Wiecie co :D

Edited by DT_Kuba
Link to post
Share on other sites

Cześć. Fajnie, że jest pozytywny odzew i zapewniam, że z Waszych propozycji skorzystam jeżeli sytuacja rzeczywiście okaże się podbramkowa, a na dzień dzisiejszy jest światełko w tunelu :) Aby sprostować nadmienię, że nie ma problemu z frekwencją, bo ta rośnie z dnia na dzień jest natomiast problem z ilościowym podziałem sił UN i Cz.K i stąd mój wczorajszy post alarmowy.

UWAGA od dnia dzisiejszego 23.02.2011 wstrzymuję nabór uczestników do sił ONZ. Wszystkie osoby które jeszcze zgłoszą akces uczestniczenia w imprezie na własny wniosek lub decyzją organizatorów zasilą siły Czerwonych Khmerów.

Link to post
Share on other sites

Cześć. Fajnie, że jest pozytywny odzew i zapewniam, że z Waszych propozycji skorzystam jeżeli sytuacja rzeczywiście okaże się podbramkowa, a na dzień dzisiejszy jest światełko w tunelu :) Aby sprostować nadmienię, że nie ma problemu z frekwencją, bo ta rośnie z dnia na dzień jest natomiast problem z ilościowym podziałem sił UN i Cz.K i stąd mój wczorajszy post alarmowy.

UWAGA od dnia dzisiejszego 23.02.2011 wstrzymuję nabór uczestników do sił ONZ. Wszystkie osoby które jeszcze zgłoszą akces uczestniczenia w imprezie na własny wniosek lub decyzją organizatorów zasilą siły Czerwonych Khmerów.

 

ja też chcę do Cz.K. !!!

prośba o przeniesienie

 

thx

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...