Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bezśnieżna Zima VII (2011)


Recommended Posts

 

[...] należy celować w nogi.

 

Noga to BEIN.

NasenBEIN to kość nosa

BrustBEIN to kość klatki piersiowej

 

Po zgodnym z regulaminem ONZ wykonaniem ostrzału, możemy być pewni, że lokales [...] przestraszony lokalny wieśniak [...] już bliżej nie podejdzie [...]

 

 

Ha! Oto dowód zwyrodnienia i morderczego rozpasania w szeregach kapitalistycznych okupantów! Nawoływanie do masakrowania niewinnych wieśniaków!

Marzy wam się powtórka tego, co amerykanscy imperialiści zrobili w My Lai? Nie śmiejcie nawet marzyć, że świat się o tym nie dowie!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mój błąd, mogłem wylinkować fotki. :icon_razz2:

 

Tak więc jeszcze raz podaję informację o sprzedaży KJ-Works - Ruger MK I - Sniper Rifle. (oczywiście informacja za zgodą recon01)

 

Cena wyjściowa 99,- Replika do oglądnięcia na BZ-cie

 

Ruger

Link to post
Share on other sites

Ha! Oto dowód zwyrodnienia i morderczego rozpasania w szeregach kapitalistycznych okupantów! Nawoływanie do masakrowania niewinnych wieśniaków!

Marzy wam się powtórka tego, co amerykanscy imperialiści zrobili w My Lai? Nie śmiejcie nawet marzyć, że świat się o tym nie dowie!

Niech sobie przypomne kto mordowal cywili:)... Kolesie w niebieskich chelmach(?)nie, to zapewne ta druga "przyjazna" strona dla cywili:).

 

Cywile

 

1. Deimos

2. Dzima

3. Kaczek

4. Ronin

5. Rupas

6. Tuziol

Obawiam sie ze moga byc male problemy na check pointach patrzac sie na tych panow:)

Link to post
Share on other sites

Oj, Puncerny, czepiasz się - toż każdy trzeźwo myślący człowiek rozumie, że to klasyczny przykład mentalności Kalego: "Zły uczynek być, jak ktoś Kalemu ukraść krowę. Ale jak Kali komuś ukraść krowę, być mnóstwo dobrze!".

 

Żaden drań na świecie nie będzie głosił wszem i wobec, że jest draniem - zawsze on jest prawy i dobry, to ci po stronie przeciwnej są łobuzami.

 

Jak wspominałem paręnaście stron temu, wiem, kim byli Czerwoni Khmerzy. Wiem, że były to dranie (polityka językowa WMASG'u nie pozwala mi na użycie bardziej dosadnych określeń, które cisną się na usta) absolutnie przerażające. Wspomniałem też, że - niestety - wybrane przez Recon'a wydarzenia nie pozostawiają (przynajmniej w moich oczach) żadnego pola do interpretacji, kto tam był "złymi" a kto "dobrymi facetami".

I, że grając po stronie tej frakcji borykam się z kacem moralnym.

 

Myślałem, że - pisząc od kilkunastu stron wstawki in-character kursywą - wystarczająco zaznaczam, że dotyczą one wyłącznie odgrywanej przeze mnie roli, nie zaś mojej interpretacji faktów historycznych czy wręcz mojego światopoglądu.

 

I jest mi naprawdę :excl: , cholera, :maniak_smutny: przykro :maniak_smutny: widzieć, że są osoby, które jakby tego rozróżnienia nie dostrzegały.

Link to post
Share on other sites

Bracie ! Niestety nie wszyscy rozumieją nasze rewolucyjne tezy . Dla ich dobra przekonamy ich siłą !!!

 

 

Hej MariushK

 

Jak tam z lansem? Kilka stron wcześniej zapraszałeś do "strojenia się"

Przewidujecie wizytę u kosmetyczki przed akcją ? Jakieś smarowidła twarzowe dla całkowitego "przekmerzenia " czy bledsza wersja czyli anemiczni Azjaci?

Link to post
Share on other sites

Hej MariushK

 

Jak tam z lansem? Kilka stron wcześniej zapraszałeś do "strojenia się"

Przewidujecie wizytę u kosmetyczki przed akcją ? Jakieś smarowidła twarzowe dla całkowitego "przekmerzenia " czy bledsza wersja czyli anemiczni Azjaci?

 

Pijemy dużo soku z marchwi . Oraz jemy tylko ryż !!! ( Najlepiej w płynnej postaci :)))

 

 

Pytanie do Orga - da się jutro wieczorem zrobić ognisko ? Tak jak zimą . To zdecydowanie wzbogaciłoby nasze menu :) .

Edited by MariushK
Link to post
Share on other sites

Biuletyn informacyjny.

 

We wczesnych godzinach porannych dnia dzisiejszego we wszystkich bazach sił ONZ na terenie Kambodży wprowadzono trzeci (najwyższy) stopień gotowości bojowej. Obsady baz pobrały z magazynów pełny przydział środków bojowych, nie są realizowane żadne wyjazdy patrolowe poza rejon baz wyjątek stanowi stały dozór nad osadami uchodźców będącymi pod opieką ONZ, trwa rozbudowa inżynieryjno-saperska baz.

Wsparcie służb wywiadowczych w sieci teleinformatycznej poinformowało, że od pewnego czasu utrzymują się negatywne w stosunku do sił pokojowych działania na portalach społecznościowych i niektórych forach dyskusyjnych, praca agenturalna oraz osobowe źródła informacji potwierdzają coraz częstsze przypadki nakłaniania ludności do działań wymierzonych przeciwko siłom pokojowym i obserwatorom wojskowym.

Link to post
Share on other sites

Oj, Puncerny, czepiasz się - toż każdy trzeźwo myślący człowiek rozumie, że to klasyczny przykład mentalności Kalego: "Zły uczynek być, jak ktoś Kalemu ukraść krowę. Ale jak Kali komuś ukraść krowę, być mnóstwo dobrze!".

 

Żaden drań na świecie nie będzie głosił wszem i wobec, że jest draniem - zawsze on jest prawy i dobry, to ci po stronie przeciwnej są łobuzami.

 

Jak wspominałem paręnaście stron temu, wiem, kim byli Czerwoni Khmerzy. Wiem, że były to dranie (polityka językowa WMASG'u nie pozwala mi na użycie bardziej dosadnych określeń, które cisną się na usta) absolutnie przerażające. Wspomniałem też, że - niestety - wybrane przez Recon'a wydarzenia nie pozostawiają (przynajmniej w moich oczach) żadnego pola do interpretacji, kto tam był "złymi" a kto "dobrymi facetami".

I, że grając po stronie tej frakcji borykam się z kacem moralnym.

 

Myślałem, że - pisząc od kilkunastu stron wstawki in-character kursywą - wystarczająco zaznaczam, że dotyczą one wyłącznie odgrywanej przeze mnie roli, nie zaś mojej interpretacji faktów historycznych czy wręcz mojego światopoglądu.

 

I jest mi naprawdę :excl: , cholera, :maniak_smutny: przykro :maniak_smutny: widzieć, że są osoby, które jakby tego rozróżnienia nie dostrzegały.

Ale naprawde rozumiem co chciales powiedziec, wiec moja wypowiedz moze byla zle zrozumiana wiec POKOJ CZERWONY BRACIE:). A w razie watpliwosci wyjasnimy to sobie kompozytem:)

Link to post
Share on other sites

Impreza bardzo fajna, dziękuję koledze który znalazł mój magazynek do m4. w wirze czołgania to nawet nie zauważyłem że został. dopiero koło respa się ogarnąłem że go brakuje.

 

Wrzućcie jakieś fotki, ja wrzucę swoje dziś wieczorem ale nie za dużo ich będzie bo ciężko strzelać i focić

Edited by JasDa
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...