Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bezśnieżna Zima VII (2011)


Recommended Posts

Nie chciałem nakręcać drużyn do agresywnych wypowiedzi, wczuwałem się tylko w atmosferę. Życzę wszystkim dobrej zabawy w duchu fair play, i brak agresji oprócz takiej sportowej pozytywnej.

 

Nie chciałem nakręcać szczególnie dowódcy wojsk przeciwnych, dowódcę niebieskich chciałbym jedynie uspokoić iż nic groźnego go nie czeka. adin, dwa, tri, czitiry.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ciekawy jestem czy ludiska wczują się w klimat imprezy czy powalczymy jak na zwykłej strzelance j....ce ?

 

Ciekawy jestem , czy ludziska wczują się w klimat imprezy , czy powalczymy jak na zwykłej strzelance j....ce ?

Link to post
Share on other sites

Aktualizacja.

 

Zespół ONZ

 

1. Stalk3r

2. Syrius

3. Pitbull

4. Siurak

5. Robin

6. Weber

7. Piachu

8. Warlock

9. McNil

10. Marek

11. Army

12. Soldier93

13. Fabian_m

14. Jimmy

15. Phobos

16. Dziadek

17. Wnuczek

18. Pancur

19. Szuj@

20. DeXu

21. Tornado

22. Skun

23. Hans

24. Kopciu

25. Trolik

26. Olli

27. Bienias

28. Wiechoo

29. Ticzer

30. Cienki

31. Ernesto

32. Eryk

33. Falcon

34. Łukasz

35. Puchaty

36. Gromista

37. Marcin

38. Michał

39. Killah

40. Adek

41. RaYan

42. Broda

43. Szatan

44. Bluba

45. Mateo

46. Papus

47. Wasyl

48. Mieszko

49. Puchatex

50. Ryba

51. Olek

52. K.T

53. Ensinomen

54. Scott

55. Snake

56. Bolec

57. Fornal

58. Malwisia

59. Węgiel

60. Ghost

61. Czeruś

62. Olsen

63. Damian01

64. Kula

65. Dziku

66. Piotrek

 

Zespół Czerwonych Khmerów

 

1. Manis

2. Mariush

3. Vietnam

4. Szuli

5. Byksiak

6. Kroma

7. Pav

8. Potfur

9. Errhile

10. Szczepan

11. Jur

12. Kocur

13. Gosiak

14. Tuksiak

15. Muller

16. Sebol

17. Gustav

18. Rudy

19. Mikunda

20. Seba

21. Trogu

22. Booyol

23. Kris

24. Joker

25. Szopen

26. Staruch

27. Faza

28. Jaskóła

29. Maciek

30. Suchy

31. Alan12

32. Marmel

33. Maniek

34. Wojenka

35. Tank

36. Tom

37. Krystian

38. Wodnik

39. Rhino

40. Aiven

41. Artek

42. Psycho

43. Drewno

44. Zwierzak

45. Ogier

46. Grubasu

47. Gorg

48. Biniu

49. R.P

50. Jogizg

51. Sveter121

52. Bronuś

53. A.T

54. Radzik

55. Borsuk

56. Łukasz

57. Andrzej

58. Baruch

59. Opał

60. Wielki

61. Janek

62. Mietek

63. Kaczan

64. M.P

65. Grabek

66. Yankees

67. Zmorak

68. Redard

69. Mulat

70. F.S

71. Mjr Mors

 

Cywile

 

1. Deimos

2. Dzima

3. Kaczek

4. Ronin

5. Rupas

6. Tuziol

 

Media (foto)

 

1. Honia

2. Trut@k

3. Stokrotka

4. Basior

 

Znając życie kilka błędów się wkradło zatem komu zależy na sprostowaniu niech pisze na PW. Podaję również mój numer telefonu aby kontakt był w miarę sprawny i szybki 502 376 380.

Link to post
Share on other sites

POPRAWKA

 

 

Zespół ONZ

 

1. Stalk3r

2. Syrius

3. Pitbull

4. Siurak

5. Robin

6. Weber

7. Piachu

8. Warlock

9. McNil

10. Marek

11. Army

12. Soldier93

13. Fabian_m

14. Jimmy

15. Phobos

16. Dziadek

17. Wnuczek

18. Pancur

19. Szuj@

20. DeXu

21. Tornado

22. Skun

23. Hans

24. Kopciu

25. Trolik

26. Olli

27. Bienias

28. Wiechoo

29. Ticzer

30. Cienki

31. Ernesto

32. Eryk

33. Falcon

34. Łukasz

35. Puchaty

36. Gromista

37. Marcin

38. Michał

39. Killah

40. Adek

41. RaYan

42. Broda

43. Szatan

44. Bluba

45. Mateo

46. Papus

47. Wasyl

48. Mieszko

49. Puchatex

50. Ryba

51. Olek

52. K.T

53. Ensinomen

54. Scott

55. Snake

56. Bolec

57. Fornal

58. Malwisia

59. Węgiel

60. Ghost

61. Czeruś

62. Olsen

63. Damian01

64. Kula

65. Dziku

66. Piotrek

 

Zespół Czerwonych Khmerów

 

1. Manis

2. Mariush

3. Vietnam

4. Szuli

5. Byksiak

6. Kroma

7. Pav

8. Potfur

9. Errhile

10. Szczepan

11. Jur

12. Kocur

13. Gosiak

14. Tuksiak

15. Muller

16. Sebol

17. Gustav

18. Rudy

19. Mikunda

20. Seba

21. Trogu

22. Booyol

23. Kris

24. Joker

25. Szopen

26. Staruch

27. Faza

28. Jaskóła

29. Maciek

30. Suchy

31. Alan12

32. Marmel

33. Maniek

34. Wojenka

35. Tank

36. Tom

37. Krystian

38. Wodnik

39. Rhino

40. Aiven

41. Artek

42. Psycho

43. Drewno

44. Zwierzak

45. Ogier

46. Grubasu

47. Gorg

48. Biniu

49. R.P

50. Jogizg

51. Sveter121

52. Bronuś

53. A.T

54. Radzik

55. Borsuk

56. Łukasz

57. Andrzej

58. Baruch

59. Opał

60. Wielki

61. Janek

62. Mietek

63. Kaczan

64. M.P

65. Grabek

66. Yankees

67. Zmorak

68. Redard

69. Mulat

70. F.S

71. Mjr Mors

72. Kyero

73. Bronuś

 

 

Cywile

 

1. Deimos

2. Dzima

3. Kaczek

4. Ronin

5. Rupas

6. Tuziol

 

Media (foto)

 

1. Honia

2. Trut@k

3. Stokrotka

4. Basior

5. R.G

Link to post
Share on other sites

I do tego tanio, Bracie Numer Jeden, tanio! A w imię internacjonalistycznej przyjaźni i pomocy z braćmi z ChRL gotowi jesteśmy nawet na wódkę "Konfucjusz" o smaku zdechłej sowy.

 

[powaga, kumpela mi kiedyś z wycieczki do Chin przywiozła flaszkę tamtejszej super-ekstra gorzały. Trzy lata nikt się nie odważył nawet odkorkować... a jak do tego siadłem z niezłymi fachowcami, to po pierwszym kieliszku nikt już nie miał ochoty na następny: nie dosć, że straszny fuzel, to jeszcze perfumowany :icon_eek2: ]

Edited by Errhile
Link to post
Share on other sites

Za zgodą Recon'a i w imieniu Phobos'a, mam do sprzedania worki wodoszczelne na dokumenty, telefony wszelkiej maści i wszystko co do nich zmieścicie :icon_biggrin: 5zł za sztukę(ilość sztuk: 20), wymiary i link do zdjęć podam w nocy przed godzina 00.00 :wink: Zamówienia na PW i odbiór na BZ :)

Link to post
Share on other sites

Cześć. No cóż forum to nie komis i decyzja moda była słuszna, co innego zamieścić posta z informacją o możliwej sprzedaży, a co innego okrasić go sporymi fotkami.

 

Info z rejonu misji.

Od dnia wczorajszego we wszystkich bazach ONZ stacjonujących na terenie Kambodży wprowadzono drugi stopień gotowości bojowej. Oznacza to, że wszelkie pojazdy poruszające się poza rejonem campu winny być ochraniane dodatkowo przez pojazdy bojowe z pełną obsadą etatową, żołnierzy poza rejonem campu obowiązuje "dress code 3" (umundurowanie i wyposażenie full combat, broń załadowana), w rejonie campu "dress code 2" (umundurowanie, hełm, broń przy sobie). Pododdziały ochraniające rejony baz otrzymały rozkaz otwarcia ognia w wypadku nie zastosowania się intruza do komendy STOP i podejścia na odległość nie mniejszą niż 50m do linii posterunków.

W związku z pogarszającą się sytuacją polityczno-militarną oraz wewnętrzną kraju dowódcy baz otrzymali rozkaz szczególnej troski i opieki nad wioskami uchodźców i mieszkańcami nie solidaryzującymi się z komunistyczną partyzantką. Szczególne wsparcie należy zapewnić wszystkim osadom znajdującym się w rejonach odpowiedzialności.

Link to post
Share on other sites

Za zgodą Recon'a i w imieniu Phobos'a, mam do sprzedania worki wodoszczelne na dokumenty, telefony wszelkiej maści i wszystko co do nich zmieścicie :icon_biggrin: 5zł za sztukę(ilość sztuk: 20), wymiary i link do zdjęć podam w nocy przed godzina 00.00 :wink: Zamówienia na PW i odbiór na BZ :)

 

Wymiary worka: 31x26cm

I link do zdjęć : http://img18.imageshack.us/g/zdjcie0051t.jpg/

http://img18.imageshack.us/i/zdjcie0051t.jpg/

http://img7.imageshack.us/i/zdjcie0053j.jpg/

http://img703.imageshack.us/i/zdjcie0052x.jpg/

Link to post
Share on other sites
Pododdziały ochraniające rejony baz otrzymały rozkaz otwarcia ognia w wypadku nie zastosowania się intruza do komendy STOP i podejścia na odległość nie mniejszą niż 50m do linii posterunków.

 

Czyli, że co? Jak zobaczę posterunek to mam biec aby znaleźć się w odległości nie mniejszej niż 50m bo inaczej mnie zastrzelą?

 

Żarcik, oczywiście błąd się wdarł ;)

Link to post
Share on other sites

Nie wdarł się błąd, a tekst jest teoretycznym wsparciem scenariusza. Chodzi o to żeby jeszcze przed rozpoczęciem imprezy zrobić "klimat" poprzez wplecenie zdarzeń które realnie odbędą się w sobotę w teoretyczny opis elementów konfliktu.

Link to post
Share on other sites

Chodziło mi o błąd językowy, zdanie

 

Pododdziały ochraniające rejony baz otrzymały rozkaz otwarcia ognia w wypadku nie zastosowania się intruza do komendy STOP i podejścia na odległość nie mniejszą niż 50m do linii posterunków.

 

sugeruje, że ONZ może strzelać tylko jeżeli osoba znajduje się w odległości większej niż 50m, "nie mniejszy" = "większy lub równy".

 

No chyba, że naprawdę ONZ może strzelać tylko z odległości większych niż 50m.

 

Notabene sam zrobiłem ten błąd wyżej gdzie powinienem napisać

 

"mam biec aby znaleźć się w odległości mniejszej niż 50m bo inaczej mnie zastrzelą?"

Edited by mikunda
Link to post
Share on other sites

Dżizas, wiem, wszystko to jest aby wskazać tylko błąd językowy... gdzie się podziało wykształcenie podstawowe i czytanie ze zrozumieniem?

 

Nie chce mi się walczyć z wiatrakami.

 

Jeszcze pytanie, czy ONZ będzie strzelało do nieuzbrojonych ludzi, i czy będą to robić od razu w razie niezastosowania się do komendy "STOP"?

 

Bo prosty lud nie za bardzo rozumie kapitalistyczny język, a nie każdy khmer to krwiożerczy khmer ;)

Link to post
Share on other sites

Towarzyszu Mikunda

 

Teoretycznie NIE. Po komendzie następuje strzał ostrzegawczy...następnie należy celować w nogi.

 

Noga to BEIN.

NasenBEIN to kość nosa

BrustBEIN to kość klatki piersiowej

 

Po zgodnym z regulaminem ONZ wykonaniem ostrzału, możemy być pewni, że lokales już bliżej nie podejdzie.

 

W wypadku wycofywania się lokalesów, nie jesteśmy w stanie określić, czy takowy nie niesie przed sobą broni. Wtedy powtórka z rozrywki. Komenda, strzał ostrzegawczy i teraz proszę uważać. Nie zapominajmy, że jesteśmy żołnierzami ONZ!...następuje strzał w nogi.

Najpewniejszym jest obustronny strzał w SchulterBEIN znaczy łopatkę.

 

Pamiętajmy również, że lepszy wróg z kałachem przed nami, niż przestraszony lokalny wieśniak skrytobójca z widłami za plecami.

 

Niech mafia ONZ będzie z nami, a Khmeruchom popękają rzemyki w sandałkach.

Edited by FschPzAbw
Link to post
Share on other sites

Przypominam, że to co napisałem jest tylko wprowadzeniem, przygrywką, początkiem itp. Podniesienie stanu gotowości bojowej jest konsekwencją działania strony przeciwnej w tym wypadku po komendzie STOP następuje strzał ostrzegawczy... ale coś się pewnie jeszcze zmieni, bo napięcie rośnie :)

Tak na marginesie powiem, że podczas realnych działań na kanwie których robimy naszą imprezkę w pierwszej potyczce jedna z kompanii zużyła 75% środków bojowych (amunicji). Pamiętajmy, że walczyli żołnierze którzy zupełnie nie byli przygotowani do takiego działania.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...