Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Siemanko

Jestem nowy i mam małą sprawę

Chcę kupić karabin snajperski do 600zł lub minimalnie wiecej, wiem że to niebędzie nic wspaniałego ale mi wystarczy

Proszę o podanie jakiś propozycji i niechcę ich po 2 kafle

Chodzi mi głównie o wytrzymałość i celność, moc też się przyda:D

Link to post
Share on other sites

Dajcie sobie powiedzieć, że chłopak wie, że snajpa za tą cenę to nie jest z prawdziwego zdarzenia, ale na ich warunki wystarczy. ;) Chce replikę karabinu snajperskiego, to niech kupi.

 

Naszym zadaniem jest powiedzieć: zasięgiem nie będzie ona przewyższać elektryków, a przez to, że nie ma trybu auto, strzelanie z niej pod gradem wrogich kulek może być utrudnione. ;)

Link to post
Share on other sites

Tania stockowa snajperka ma około taki sam zasięg jak stockowy japoniec/tajwaniec.

Dzisiaj porównywałem, stockowe SWD A&K (spring M150) z moim MP5SD2 Classic Army (spring M90, lufa promyk, gumka guarder i ciche głowice systemy), moja replika miała minimalnie zasięg i lepszą celność jeszcze porównałem AK cymy (bodajże CM 031) z wymienioną komorą KA, gumką guardera i lufą DF przy którym SWD zupełnie szans nie miał. Pomijając że podczas zakładania repliki na ramię kolba się urwała, tak w nawiązaniu do trwałości...

 

Morał z tego taki, że tanich snajperek typu te wszystkie welle itd. (bez zamiaru tunningu) nie opłaca się kupować bo Cię zwykła cyma skosi.

Edited by Maza94
Link to post
Share on other sites

Snajpera? Odpuść sobie... Kup sobie nieśmiertelne AK Cymy (CM.028) u krakmanów i będziesz zadowolony. Zawsze możesz tuningować tego kałacha i będziesz miał większy zasięg niż tanie snajperki. A jak się znudzi siedzenie z poczciwym kałachem w krzakach to możesz zawsze wyjść i puścić seryjkę.

Link to post
Share on other sites

z tym m14 to do bycia snajperem jest nieciekawie bo mało fps i słaby zasięg więc też trzeba wrzucic sporo kasy na tuning jeżeli kolega chce TANIM KOSZTEM tak sie bawic to sprężyna A&K SWD albo WARRIOR zmiana lufy i gumki bo repliki snajperskie elektryczne to bardzo duży wydatek na początek

Link to post
Share on other sites

A ja nie będę kolejnym "POMOCNYM" który chce sobie nabić posty kolejną cymą tylko polecę coś co mu się na prawdę przyda.

MP5SD, JG, bardzo dobra replika, z tłumnikiem, krótka, celna, cicha (po spodkładkowaniu i przesmarowaniu o to możesz poprosić w sklepie) z taką repliką nauczysz się jak podchodzić do wroga nie wykryty itd.

 

Oczywiście też popieram pomysł z M14.

Edited by Maza94
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...