Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pare pytań od zielonego ^ ^


Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mi się zdaje, że te gogle, do których link podałeś w 1 poście to podróbki/fałszywki/kopie.

Tu masz link od oryginalnych:

http://www.specshop.pl/index.php?cPath=104_44_167&sort=2a&filter_id=141

 

Na czym opieram swoją opinię? Ano na tym, że oryginały mają wytłoczone "pomiędzy oczami na górze" literką "A". Przypatrz się fotkom ze specshopu i tym z allegro.

Link to post
Share on other sites

Bierz oliwkowy.

Ta różnica w długości lufy mogłaby być odczuwalna przy założeniu precki, ale te drewno jest okropne, dlatego socom lepszy.

Nie wiem czy ktoś już tutaj wspominał, ale m14 jest dosyć ciężkie, dlatego polecam jakieś zawieszenie.

Link to post
Share on other sites

Widze już nikt nie ma cierpliwości ^^

A do czego mieć cierpliwość? Do kogo?

Rusz 4-ry litery i sobie poszukaj - to wszystko jest na tym forum i to nie pisane raz, ale co najmniej po kilkanaście razy. I o replikach i o batriach i o ładowarkach, ba nawet o szpeju pod to jest i o umundurowaniu, okularach i ogólnie o wszystkim.

Ale łatwiej jest stanąć i napisać: "pisać mi ale już!!! bo ja chcę odpowiedź!!! JUŻ!!!" - nie?

Link to post
Share on other sites

Poświęć trochę czasu, nie mając m14 znalazłem wszystko, a nawet jeszcze więcej i o lunetach i o magazynkach, kto używa i jakich i jak/czym/po co pomalować replikę, tematy o bateriach, ładowarkach, z jakich sklepów, co i dlaczego opłaca się kupić. Więc albo Ci się Kolego nie chce, albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Dlaczego Nam ma się chcieć odpowiadać na Twoje wypociny?

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...