Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36C (CM003) [CYMA]


Recommended Posts

Jeśli frontgrip nie różni się od tego w G36C JG to taki: http://www.taiwangun.com/akumulatory_i_ladowarki_akumulatory_9_6v/akumulator_ni-mh_9_6v_1500mah_typ_mini_firefox-846.html się zmieści.

Co do LiPo, taki: http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=11905 też się mieści, choć troszkę trzeba się namęczyć przy "domykaniu" gripa.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 776
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam,

 

Zastanawiam się poważnie nad wymianą moich m14tek cm na g36c.

 

Temat przestudiowany, recenzja również, ale brakuje mi krótkiej recenzji "po paru strzelankach". Czy ktoś mógłby opisać wrażenia?

 

Jak replika się sprawuje, szczególnie na dłuższych dystansach?

 

Pozdrawiam,

Link to post
Share on other sites

Na długie dystanse masz m14 a nie g36c :cool:

Co do zasięgu żeby offtopa nie robić,bije celnie na ok 55 m w stocku,czyli bardzo dobrze.No i wykonanie i spasowanie,materiały również są bardzo ok.

 

M14tka strzela podobnie (ok 60m), posiadając przy okazji mankament wielkościowo-wagowy. Kolejny minus to wymagania lokalne - moje low-capy i strzelanie na semi budziły ogólne politowanie młodzieży, muszę się więc dostosować i sprzedać eMkę zamieniając na g36c :)

 

Dzięki za cenne uwagi.

Link to post
Share on other sites

Generalnie to moja pierwsza replika i jestem bardzo zadowolony. Strzela celnie. Nie zawodzi. Mam aku LiPo 2200 - spokojnie 5000 kulek pociągnie. Magazynek stockowy opróżnia na 2 nakręcenia. Znajomi z większym doświadczeniem oceniają replikę w stocku jako super - stosunek cena/jakość. W łapkach leży super. Nic nie trzeszczy, nic nie klekocze. Trzymałem J&G w wersji G36 i to nie to - taki plastik, nawet w dotyku czuć i jest lżejsza. Ja olałem gwarancje. Wstawiłem MOSFET'a, zmieniłem okablowanie. Jedyny mankament to sama odkręcała się śrubka dociskająca silnik (tak ok. co 2 tyś kulek) lecz poradziłem sobie z tym od dwóch strzelanek mam spokój. Jakbym miał wybierać drugi raz to bez wahania wziąłbym tą gietke.

Link to post
Share on other sites

To teraz moja opinia:

Moja gieta przemieliła już ok 16 tys kulek i dotychczas jedyna awarią/wadą którą zauważyłem było odpadnięcie selektora ognia z jednej strony, oraz na ostatniej strzelance zaczął podwójnie pluć kulkami(coś jakby się blokowały w środku i potem jedna na 3m leciała a następna już normalnie)- mała regulacja HU i problem znikł, naprawdę nie wiem czemu tak się działo.. Karabin już parę upadków przeżył, w tym mocniejsze zarycie lufą w ziemię podczas upadku, świetne spasowanie części, zasięg bardzo duży- nie mierzyłem dokładnie ino na oko -.-' po przestrzeliwaniu na chrono miesiąc temu miała ~430 FPS a zmieniana była tylko gumka na systeme i lufa także na systeme. Z baterii stockowej jestem zadowolony, bez problemu wytrzymuje 1 strzelankę, potem ja rozładowywuje i na nowo ładuje mikro. Jestem zadowolony z zakupu, za 600zl mam replikę w której nie muszę w ogóle grzebać, zasięg i kultura pracy na bardzo wysokim poziomie:)

Link to post
Share on other sites

Mam pytanko. Lepsze efekty da lufa 363mm Systemy/Deep fire czy lufa długości 247mm KM HEAD? Słyszałem już wiele różnych opinii. Raz ktoś mówi że nawet tak krótka lufa ale dobrej firmy dużo zmieni innym razem słyszę że to nie ma aż takiego znaczenia. Nie ukrywam że wolałbym zachować kompaktowe rozmiary wersji C niż zmieniać replikę w wersję K

Link to post
Share on other sites

Heh, ja standardowy problem z tą repliką, a mianowicie podkręcone kulki w prawo, mam nawet po wymianie gumki i dystansera w krakmanie przed zakupem. Jutrogo otworzę i zobaczę co i jak. Nie wiem czy oni mają dwie lewe ręce i nie umieją porządnie założyć dystansera czy to jakaś usterka.

Edited by Hawk995
Link to post
Share on other sites

No wziąłem się dzisiaj za niego i mam problem z uwolnieniem przedniej części wraz z komorą hop-up. Pierwszy raz bawię się w mechanika i nie chcę czegoś zrąbać. Jakieś wskazówki?

Wciskasz komorę HU/pierścień i przekręcasz - o ile dobrze pamiętam to w lewo. Nie wiem jak ci to dokładnie opisać na youtube widziałem wideo jak to zrobić.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...