Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36C (CM003) [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 776
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bo produkuje nowe lufy 6.03 mm, a dla Kwa 6.02 mm.

 

6.03 to nie są KM Heady, a jedynie coś o nazwie KM - testowałem je - porównywalne do systemy.

 

6.02 dla KWA - owszem, jednak jest to zawężone grono odbiorców.

 

6.04 były najlepszymi lufami dostępnymi dla przeciętnego zjadacza chlepa, schodziły zawsze jak świeże bułeczki, więc teoretycznie też zakończenie produkcji było bezsensem.

Link to post
Share on other sites

żaden ze mnie spec, ale nie wydaje mi się by zaprzestali produkcji jednego z najlepiej sprzedających się modeli, może chinole, ale nie debile.

sądzę że firma CYMA, jest i producentem i podwykonawcą dla (sądzę, że napewno - firmy ASG z Danii)

chinole mają w głębokim zwieraczu że w Polsce jest szczyt sezonu i ludzie chcą kupić CM003, lub CM030 na które ja osobiście poluje (albo odwrotnie nie pamiętam tych modeli)

biorąc pod uwagę fakt, iż są podwykonawcą rypią w chwili obecnej jakieś zamówienia na Aresy/Sresy/ASG/może i Marui.... gdybam tylko.

Napewno Cyma prowadzi produkcję części zamiennych, czyli firma istnieje i czekać tylko jak produkcja replik znów wróci, a stanie się to niechybnie przed okresem bożonarodzeniowym.

poza tym, nie zapominajmy że to ChRL a nie RP, czy D. Jak to się mawia w Rosji, "Kak zdiełajem, tak budiet" sry za brak cyrylicy.

Edited by nazgul45
Link to post
Share on other sites

gumkę zmieniałeś ostatnimi czasy?

sytuacja występuje na wielu różnych magazynkach?

na low/mid capie i na hi capie sprawdzałeś?

grzebałeś w GB, robiłeś coś z dyszą?

 

była zmieniania na systemke gumka

sytuacja wystepuje na low-cap i mid cap . Na hi-cap dzialaja elegancko

przy GB nie grzebałem bo replike mam od lutego i nic tam sie nie dzieje ::)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...