Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36C (CM003) [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 776
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

po wywaleniu plastiku trzymającego bezpiecznik (i samego bezpiecznika) powstaje otwór, przez który można puścić przedłużkę, i wypuścić kable przez przedni otwór w chwycie. Można też nawiercić otwory które są na dole chwytu, i tam puścić kabel, ale nie każda wtyczka przez niego przejdzie.

Ogółem kończy się na wystających kablach i kupie izolki.

Link to post
Share on other sites

misiek - wywalilem kable z bezpiecznikiem i sie miesci - bede w chacie to zrobie zdjecia i ci podesle - mozesz miec inne wymiary batki.

pitumside - jesli z hicapem jest git, a z low i mid capem jest do dupy to masz problem z magami.

formatowales je?

 

magazynki formatowałem tak jak należy :)

i dalej jak załaduje do pełna magazynki to pierwsze 4 moze 5 kulek wypluwa pozniej juz idzie wszystko po czym jak skonczy sie mag przy wyciaganiu maga wylatuja ok 3 - 4 kulki :)

Link to post
Share on other sites
A jak można kable przeprowadzić? Trzeba chyba całą "Gienię" rozłożyć.

 

No trzeba ale to jest piękne w G, że szybko się to robi. Kable najlepiej od razu zmień i wyprowadź na tył, jak rozkręcisz to sam zobaczysz jakie to proste. Ewentualnie przesiądź sie na li-po i 2200 mah zmieścisz w chwycie przednim.

Link to post
Share on other sites
Jakich uszczelnionych dysz używacie?

 

 

Podpinam sie do pytania o jakąś sprawdzoną. Kupiłem shsa dysze do auga, bo miała najmniejszą różnicę w wymiarach (25mm) przy cymowskim 25,2 mm bodajże. Standard ca 24mm, ale o tym już było. Dysza nie pasowała bo jest węższa w środku, gdzieś o tym czytałem ale wyleciało mi z głowy... Przy nakładaniu pociąłem przy okazji uszczelkę w cholere, jakaś bardzo średnia była. Na chwilę obecną postanowiłem się tą dyszą pobawić, rozwierciłem. Teraz czekam na uszczelki i dam znać czy bangla. Oczywiście zdążyłem już podpiłować czoło popychacza o te dziesiąte milimetra i narazie na stockowej dyszy to nie przeszkadza.

Edited by splinter
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...