Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Co ty pierdolisz, ze tam za przeproszeniem sie wyraze 8) Pojechalem osobiscie, gogle dostalem od reki. Napotknelem sie takze na szefa polonusa, lacznie spedzilem tam ok. 1 h zwiedzajac hurtownie :D Wymacalem wszystko co moglem, a i nawet mialem okazje pozakladac rekawiczki ktore zostaly dopiero co sprowadzone :P Takze nie jecz i nie pisz glupot, oni sprzedaja normalnie na sztuki. Pozdrawiam :!:

 

EDIT

hA! Gorbacz, byles szybszy :P

Link to post
Share on other sites
Siema.Niewiem czy takie proste jest zamowienie boole z Polonusa.Moj koles sporo stracil na telefo aby przekonac goscia na sprzedaz jednej pary.Fakt po jakims czasie doszlo do tranzakcji.Niewiem czy oni przypadkiem nie preferuja bardziej sprzedazy hurtowej.

To sie naucz poprawnie rozmawiac i negocjowac przez telefon lub mailowo. Ja dostalem tacticale xt800 w ciagu 3 dni od 1 maila, ladnie zapakowane za 200 zl razem z paczka (za pobraniem).

 

Osobiscie uwazam ze 800ki sa wygodniejsze niz defendery. Mniej odstaja od twarzy i przynajmniej mnie wygodniej sie w nich celuje.

Link to post
Share on other sites

przyszedl mi mail od polonusa a u nich defendery są 50zl drozsze od x800t

 

Witam Pana  

 

Cena netto gogli X800 - 165,00PLN/szt -  dostępne do ntchmiastowej wysyłki

Cna netto gogli DEFENDER 210,00PLN/szt - czas oczekiwania ok 4 tygodni.

 

Pozostaję do Pana dyspozycji

 

Z poważaniem

Grzegorz Bajorek

Link to post
Share on other sites

No przepraszam Was bardzo Panowie z Warszawy ze tak was zdenerwowalem moim postem.Nie kazdy moze ma to szczescie w zamowieniach z Polonusa jak wy ale chcialem tylko napisac jak sprawa sie miala kiedys tam jak ziomek zamawial u nich swoje 800tki bo ja swoje Boole kupilem osobiscie od pewnego Allegrowicza.Wiec jezeli jest tak jak piszecie to chwala Polonusowi ze zaczeli sprzedawac pojedyncze sztuki.Jeszce raz sorry.Egon

Link to post
Share on other sites

Co do kompleksow to ich nie mam moze to ze przez zime odlozylo mi sie troche tluszczyku na boczkach ale juz nad tym pracuje.A w sumie nie wiem dlaczego to Panowie z Warszawy odebrales jakos inaczej jesli by ktos napisal Panowie z Poznania nawet do glowy by mi nie przyszlo ze cos jest nie tak.Osobiscie dla mnie nie ma znaczenia kto z kad pochodzi ja cenie wszystkich ludzi ktorych laczy cos czym jest ASG.Bez urazy i jeszcze raz pozdro dla Wszystkich ze wszad.

Link to post
Share on other sites

Dodam tylko, że moje X800 parowały w trudniejszych warunkach całkiem mocno. X500 o wiele mniej. Może to kwestia tego, że obie pary używane i być może X800 miały startego "antifoga". Ale nie sądzę, żadnych rys nie ma.

W każdym bądź razie X800 entuzjazmu u mnie nie wzbudziły.

Jak dla mnie podwójna szybka w X500 lepiej się sprawdza jako zabezpieczenie przed parowaniem niż "szpary wentylacyjne" w X800.

 

-

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...