Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

asg do 350 zł


Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O replikach jest naprawdę multum tematów.

 

A że mam dobre serce i nie chce, żebyś patrzył na świat jednym oczkiem: Okulary i gogle firm: ESS, Bolle, Uvex. Tylko zanim kupisz UPEWNIJ SIĘ, ŻE SĄ TO GOGLE/OKULARY OCHRONNE! Bo wszystkie z tych firm produkują też zwykłe okulary przeciwsłoneczne itp, które pojedyncza kulka z najsłabszej repliki przebije.

 

I najważniejsze: po kupieniu okularów/gogli, wszystko jedno jak dobrych, trzeba je PRZETESTOWAĆ strzelając z ok. 30cm z najsilniejszej dostępnej repliki. Spokojnie, jeżeli kupisz dowolne POLECANE NA FORUM okulary, to nic nie powinno się im stać, ale sprawdzić TRZEBA, bo zdarzają się podróbki itp.

 

 

Pozdrawiam,

Laokoon

Link to post
Share on other sites

Jesteś o tyle wyjątkowy, że niemal udało Ci się skłonić mnie do pierwszego bluzga na WMASG.

 

1. Przeczytaj wszystkie powyższe wypowiedzi ZE ZROZUMIENIEM.

2. Przeczytaj dział o polecanych sklepach (obydwa powyższe są NIEPOLECANE)

3. Zastanów się, dlaczego niemal skłoniłeś spokojnego człowieka, jakim jestem, do bluzgu.

4. Zastosuj się do tego, co wymyśliłeś i co napisali Koledzy wyżej i kup któregoś cm.028 i DOBRĄ OCHRONĘ OCZU

 

I, to ważne, POWIEDZ KOLEGOM, ABY KUPILI DOBRĄ OCHRONĘ OCZU.

 

Z Twoich postów wnioskuję, że Twoi koledzy mają syfiaste okularki dodawane do niektórych replik. ONE NIE CHRONIĄ! koledzy RYZYKUJĄ UTRATĄ WZROKU. Jeżeli to nie wystarcza:

 

Wyobraź sobie:

Strzelasz sobie wesoło z kolegami. Wasz dużo fragów. Słyszysz za sobą pękającą gałązkę. Odwracasz się i bezbłędnie trafiasz kolegę. Kolega upada z krzykiem podnosząc ręce do twarzy. Po chwili opuszcza je. Są całe we krwi i widać na nich fragmenty tkanki oka. Jego twarz też jest we krwi. Tam, gdzie było oko, zieje krwawiący otwór.

 

Konsekwencje dla niego i Ciebie chyba możesz sobie wyobrazić.

 

Pozdrawiam,

Laokoon

 

PS przepraszam ludzi o słabych nerwach, ale czasem trzeba coś uplastycznić, aby uświadomić wagę pewnych rzeczy.

Link to post
Share on other sites

Nie ile kosztowały, bo narciarskie są całkiem drogie. Czy je testowaliście i jak? Co to za gogle i maska (DOKŁADNIE)? Co znaczy wyszukiwarka nie działa? Po 1 google ma możliwość wyszukiwania w obrębie danej strony, po drugie pewnie wpisujesz bez polskich znaków i dlatego nic nie znajduje.

 

Po 3, stosuj się do netykiety i regulaminu forum. Pisz zrozumiale: wielkie litery na początku zdań, kropki na końcach, pozostałe znaki przestankowe tam, gdzie to potrzebne. Wtedy będzie nam łatwiej odpowiadać i nikomu aż tak nie skoczy ciśnienie.

 

Pozdrawiam,

Laokoon

Link to post
Share on other sites

Ajć, nie odświeżyłem i potem nie ogarnąłem, więc przepraszam za post pod postem.

 

Zarówno za 15, 100 i 400zł da się kupić okulary/gogle nienadające się do ASG, więc pytanie o cenę ma mały sens.

 

Pozdrawiam,

Laokoon

 

PS Może popełniam gafę, ale: Kto to Mazowiecki (Foka mi do głowy przychodzi, ale nie wiem, czy o Niego chodziło) :zastanawia: ?

 

Aż przypomniał mi się tekst:

 

"Życie jest piękne!*

 

*jeżeli prawidłowo dobierze się środki antydepresyjne."

 

EDIT: literówka

Edited by Laokoon
Link to post
Share on other sites

@lupilas: gogle wyglądają na wytrzymałe, jednak i tak należy je przetestować.

 

@ALABASTER: aaaa, Tadzio Piorun :happy: Wybacz, nie przyszło mi do głowy, że może chodzić o kogoś spoza środowiska ASG i, jakże pokrętny, tok rozumowania doprowadził mnie do Foki :D.

 

Pozdrawiam,

Laokoon

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...