Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tani kolimator


Recommended Posts

To mi chyba okulary korygują błąd w takim razie, bo nie raz z przesłoniętym koli latałem i plamka się nigdzie nie wybierała ;-).

 

EDYTA: Tylko był jeden warunek, koli ustawiałem na obaoczka naraz (na początku nie mogłem się wyzbyć nawyku mrużenia oka nie patrzącego przez koli i było to problematyczne, za dużo się lunetami bawiłem), jak ustawiłem na jedno ślepię, to własnie jest dokładnie to co mówisz, ucieka podobnie jak przy przysłanianiu oka dominującego.

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites
  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Małe, ciemne z wielką kropą , ale ma ten magiczny montaż. Prawdę mówiąc niewiele pomaga przy celowaniu (szczególnie z kurczaka, bo zakładałem i na g33 i na mp5k) i dość nieciekawie wygląda. Jeżeli chodzi Ci żeby przylansić zdecydowanie lepiej będzie kupić montaż z szyną i jakiegoś eoteha poszukać (albo mikroaimpointa).

Link to post
Share on other sites

Na takie maleństwo montaż z szyną i do tego eoteh?

Kurde, sam nie wiem, montaż z eotechem to będzie połowa wielkości repliki :-P

Ten wyrób czekoladopodobny właśnie skusił mnie magicznym montażem, nic nie trzeba dodatkowo, bo celować przez to i tak nie mam zamiaru ...

Liczyłem na jakieś +4 do lansu i nic więcej :-D

Powiadasz że i tak wygląda jak kupa?

Hmmm......

Link to post
Share on other sites

No niemam zdjęć, A więcej nie zrobię bo kurczę w proszku i G33 sprzedane ale ciekawie to nie wyglądało. Zresztą tak prawdę mówiąc więcej lansu i sensu będzie jak założysz jakiś wskażnik laserowy niz koli.

Link to post
Share on other sites

Hmmm...

1. Nie wejdzie bez szyny na niunię.

2. Otwarty wyrób kolipodobny. Jedna pechowa kulka i: było szkiełko - pstryk - już go nie ma...

3. Zdecydowanie spodobał mi się pomysł z "laserem". Jeszcze nie wiem jaki i jak go zamocować, ale spoko, nie pali się, najważniejsze że uniknąłem zakupu "wyrobu czekoladopodobnego".

 

:-)

 

[EDIT]

 

Jak to dobrze czasem mieć trochę wolnego czasu wieczorem. Poszperałem w necie i znalazłem zdjątka czegoś, co przypomina "wyrób czekoladopodobny" osadzony na replice. I to w sklepiku do którego podawałem linka z podobizną mojej niuni.... :icon_eek2:

 

Eeeejjjjjjj... arend :-) aż tak tragicznie to to nie wygląda :-D

Chyba mamy nieco odmienne gusta :-P

 

Coś mi się wydaje, że się skuszę na ofertę tegoż sklepiku :zastanawia:

 

Pozdrawiam!

Edited by K272
Link to post
Share on other sites
2. Otwarty wyrób kolipodobny. Jedna pechowa kulka i: było szkiełko - pstryk - już go nie ma...

 

Tyczy się to każdego chińskiego "kolimatora".

Mam taki, miałem też inny, używam różnych celowników i nigdy w szybkę nie dostałem. To są przypadki tak sporadyczne, że można je pominąć (zwłaszcza kiedy zabawka kosztuje stówkę). Ten otwarty na mp5 wygląda miodnie ;] i jest o wiele wygodniejszy od zamkniętych.

 

 

 

Laser możesz mocować gdzie chcesz, nad, pod, z boku. Przy użyciu obejmy lub montażu na RIS. Polecam Ci taki:

 

http://www.ebairsoft.com/small-532nm-green-sight-laser-scope-mount-p-974.html

Link to post
Share on other sites

 

Eeeejjjjjjj... arend :-) aż tak tragicznie to to nie wygląda :-D

Chyba mamy nieco odmienne gusta :-P

 

 

 

Jak to mawiał poeta "z gustem jak z dupą: każdy ma swoją". Wręcz jestem szczęśliwy że ktoś tu ma wreszcie odwagę się przyznać że podoba mu się coś innego niż wszystkim. Uczenie nazywa się to nonkonformizm (mam nadzieję że poprawnie napisałem kolejne trudne słowo ;p

 

end OT

Link to post
Share on other sites

1. Nie jest w miarę dobry, jest w miarę niedobry czyli jak każdy chińczyk.

2. Zależy jak założysz, czy na flattopa czy na rękojeść transportową. W pierwszym wypadku muszka będzie widoczna w drugim nie. Ale i w jednym i w drugim wypadku da się normalnie celowac (poprostu nie będziesz skupiał uwagi na muszcze tylko na znaku celownika)

 

 

ps:

Tylko nie ustawiaj plamki celowniczej na koli równo z muchą ( a już widziałem paru takich talentów). Jeżeli nie będziesz potrafił przystrzelać kolimatorka poproś kogoś bardziej obytego z kolimatorami. Jeżeli nie będzie buc pomoże i pokaże. Jeżeli nie to olej buca i poproś kogoś innego.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...