Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tani kolimator


Recommended Posts

Wszystkie które wymienił 3kor to "ACM", ACM to nie jest nazwa jakiejś firmy czy producenta przecież...

 

W replikach aimpointów padają pokrętła od włączania/reg jasności. Zawsze tylko pytanie czy prędzej czy później. Zwykle mają też bardzo mocno ciemne szkła jak np widać na tym zdjęciu https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1BWV3IFXXXXXSXFXXq6xXFXXXy/Free-Shipping-font-b-Trijicon-b-font-SRS-Solar-Power-RED-Dot-font-b-sight-b.jpg

 

lub tym

 

http://chairsoft-press.com/wp-content/uploads/2009/04/compm4-shadow.jpg

 

To tylko przykład ale zapewniam, że to mocno wkurza. Też dałem się na początku, pare lat temu nabrać na chińskiego aimpointa jak mi ktoś polecił na forum czy tam wyczytałem i moja opinia jest taka, że polecić to mogą tylko osoby które nie miały nigdy niczego choćby odrobinę lepszego (a takie bardzo czesto biora się za doradzanie w internetach :P). Naprawa pokrętła to bardzo mało zabawna zabawa :D

Link to post
Share on other sites
  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kupując jakiegoś przykładowo Elementa to taka sama loteria tylko pod "marką" Elementa- też kupiony w maju różni się od kupionego w styczniu przykładowo XD. Z G&P faktycznie nie ma loterii- pokrętło zawsze zdycha tak samo i zawsze ma tak samo fioletowawe szkiełka. Jest to jakiś plus- chujowo ale stabilnie :D. Innych nie macałem.

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Z tego co czytałem, kupię sobie kolimator UTG/Leapers. Jest on do broni palnej, więc problemu z samowolnym zmienianiem punktu raczej nie będzie. Nie ma on też błędu paralaksy i jest solidny. Może lepszym wyborem byłby PWS, no ale UTG wygląda ładniej dla mnie - a lans to podstawa :D

Dzięki za pomoc w wyborze

 

Pozdrawiam

SzymonPolska

Link to post
Share on other sites

Dobry wybór. Miałem, polecam.

 

Co do aimpointów i innych chińskich optyk z przyciemnianą szybką. Ciemny obraz jest spowodowany napyloną warstwą antyrefleksową (rubinowa, srebra lustrzana). Część palnych kolimatorów to również ma, np ruskie pk-a. Mi to osobiście nie przeszkadza i nie uważam za wadę, zwłaszcza biorąc pod uwagę cenę. Poprawia to przede wszystkim widoczność kropki, czy tam znaku w słonecznych warunkach. Jasna optyka ma z tym problemy ( patrz lepsze eotechy).

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...