Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

UMP [G&G]


Recommended Posts

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 7 months later...

Trochu odświeżę temat :)

Jak tam wasze cudeńka radzą sobie do tej pory? I czy ktoś kupował UMG z serii 2013/2014 r. ? Zastanawiam się właśnie nad kupnem i chciałbym wiedzieć, czy faktycznie to co pisze Gunfire na swojej stronie(http://gunfire.pl/product-pol-1152195689-Replika-pistoletu-maszynowego-UMG.html) tzn. 370fps'ów etc. etc. to prawda?

 

Pozdrawiam

 

oleander

Link to post
Share on other sites

Jest to prawda. Replika z najnowszej serii ma poprawiony gearbox. Miej jednak na uwadze, że jest to plastikowa replika. Plastik łatwo pracuje. Widać to np po rozłożeniu repliki. Pisałem opinie na GF o moim nowym egzemplarzu. Ogólnie nie warte to 1150zł.

Link to post
Share on other sites

Chodzi o tego droższego umarexa? Bo ten tańszy to kamieni kupa....... Nie wart kasy. Droższy to podobno VFC. Jednak nie wierzę by była przepaść jakościowa w porównaniu do G&G. Porównując UMG do np G36 Aresa to wolę tworzywo UMG. Plastik jest lepszy. A ludzie przecież chwalą wykonanie Aresa. Więc po prostu ja jestem zbyt wymagający i tu jest problem. :icon_razz:

Edited by 0wn
Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Dawno nie było żadnego updatu w temacie, ale ostatnio z ciekawości spróbowałem zamontować do mojej piętnej repliki ;-) tłumik dźwięku typu gemtech halo jako taniej alternatywy do tłumika dedykowanego. Pracy jest niewiele. Aby uzyskać zadawalający efekt wystarczy kawałek rurki np. metalowej o średnicy zewn. 22mm i długości ok 3 cm. Rurkę nakładamy ile wejdzie na tłumik płomienia i skręcamy aż do oporu pierścień mocujący tłumika dźwieku. Wesprze on się o tył tłumika płomienia (trzeba odpowiednio dobrać długość rurki, tak aby ona wparła się przy skręcaniu o zwężoną ściankę w tłumiku dźwięku. Oczywiście można tę rurkę jakoś stabilniej zamocowac na tłumiku płomienia, ale nie jest to konieczne. Pozdrawiam użytkowników tej pięknej repliki :-)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...