Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nieźle... ten wątek nawet mnie rozwalił... w negatywnym znaczeniu oczywiście, bo moge tutaj conajwyżej płakać nad poziomem co poniektórych...

 

Dobra, swoje napisałem, a teraz czas pomóc naszemu "zielonemu";

 

Z mojej strony polecam Berettę STTI, jedyna replika która do czegos się nadaje poza szpanowaniem.

 

Jak chcesz coś "full metalowego" to twory firmy KSC będą się nadawać. Raczej unikaj firm takich jak KJW. Poszukać i wybrać musisz sam :)

Edited by Vault13
Link to post
Share on other sites

Nieźle... ten wątek nawet mnie rozwalił... w negatywnym znaczeniu oczywiście, bo moge tutaj conajwyżej płakać nad poziomem co poniektórych...

 

Dobra, swoje napisałem, a teraz czas pomóc naszemu "zielonemu";

 

Z mojej strony polecam Berettę STTI, jedyna replika która do czegos się nadaje poza szpanowaniem.

 

Jak chcesz coś "full metalowego" to twory firmy KSC będą się nadawać. Raczej unikaj firm takich jak KJW. Poszukać i wybrać musisz sam :)

 

ceny tych pistoletów są troche za duże nie mogłem wcześniej napisać że cena to max 350zl bez przesyłki.

Link to post
Share on other sites

Nie. Bo nawet grając wyłącznie w lesie czasem znajdziesz się w sytuacji gdzie wymiana ognia będzie na dystansie zaledwie kilku metrów. Czyli tym, co w środowisku uznaje się za dystans CQB.

 

Ja dziś taką właśnie miałem - ja w jednym okopie, przeciwnik w drugim, między nami może 6, może 8 metrów. I szybkie przejście na krótką (po obu stronach), żeby nie wybijać w koledze dziur główną repliką.

 

Ale skoro tego nie rozumiesz - jak zresztą widzę, wielu rzeczy w AS nie rozumiesz - to może daj dobie chłopie spokój z airsoftem?

Dorośnij, złap trochę perspektywy i może wtedy wróć do nas :dry:

 

Bo wyskakiwanie z 400-fps'owym boczniakiem tu, gdzie ja gram skończyło by się dla Ciebie smutno: "jak nie umiesz stosować się do przyjętych reguł, to z nami grał nie będziesz. Dziękujmy, nie trzeba. Spadaj koleś, tam są drzwi".

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...