Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Stalker Zona Nysa IV "Incydent 82"


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Monolitowca też można zjeść, w Zonie zawsze znajdzie się większy kozak.

 

ERROR. Wyżej w łańcuchu pokarmowym po żołnierzach Monolitu jest tylko i wyłącznie sam Monolit. Nawróć się niewierny! Masz jeszcze tydzień na to! :tongue:

Link to post
Share on other sites

ERROR. Wyżej w łańcuchu pokarmowym po żołnierzach Monolitu jest tylko i wyłącznie sam Monolit. Nawróć się niewierny! Masz jeszcze tydzień na to! :tongue:

 

 

Tee fanatyku MonoKitowców :D Gdzie żeście byli jak KRZYŻ z warszawy zabierali hehe :P

Link to post
Share on other sites

Monolit, Stalkerzy, wojsko, bandy rabusiów i inne takie - oj jak my to wszytko koledzy mutanty ogarniemy. Musimy na OBWĄCHOWISKU (odprawie - sobota miedzy 8 a 9 rano) dobrze ułożyć jadłospis, czy najpier pieczony Stalker z rusztu posypany suszonym Monolitowcem? czy kiełbasa z wojaka okraszona 79% wodą radioaktywną z pod pobliskiego reaktorka, a może potrawa w stylu: przerażony naukowiec bez głowy biegający do okoła. Musimy te kwestie ustalić - przecież wszystkich na raz nie zeżremy bo niestrawność gotowa. :biggrin:

Link to post
Share on other sites

Margot, jeśli Ruda Gańdzia to Ty, to tylko delikatnie proszę o ulgowe traktowanie przez wzgląd na mojego brata, którego niedawno miałaś okazję poznać (%%%), a którego zabieram ze sobą :cool: . Wiesz... Znajomości itp... Zawsze się jakiś dodatkowy batonik znajdzie :-P .

 

 

niestety Ruda Gandzia to nie ja ;) co prawda też ruda, ale nie ja ;)

Link to post
Share on other sites

Witam

Jaka jest skala mapy?

Czy długość boku kwadratu z czterema kolejnymi cyferkami to 100m?

Czy jest mapa katastralna w kolorze (np hipsometryczna)?

Pozdarwiam

TomaszK.

 

Mapka zawiera skalę, tzn ten pasek z liczbami. Szerokość i wysokość jednego kwadratu to ok 200m. Dokładnie taką mapkę otrzyma każdy gracz podczas odprawy/rejestracji w Barze. Jedyną zaznaczoną na niej lokacją gry jest właśnie Bar - Fort Prusy/Duża Gwiazda. Lokacji jest oczywiście wiele więcej (więcej nawet niż ostatnio), ich odkrywanie należy do Was. Oczywiście dzięki dobrej gadce czy małej łapówce można od NPC dostać namiary na ciekawe miejsca lub lokalizacje anomalii. W trakcie gry będą dostępne (kupno, znalezienie lub otrzymanie za zadanie) mapki lepszej jakości. Podane na mapach nazwy typu: "Głuszne Bezdroże" czy "Skraj Pikniku" to nazwy "krain geograficznych" naszej Zony.

 

Mała zagadka:

- Kto mi powie dzieci, co zmieniło się na mapce od ostatniej edycji? :happy:

 

PS: A tak w ogóle to nie ją robiłem więc się nie czepiajcie :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Monolit, Stalkerzy, wojsko, bandy rabusiów i inne takie - oj jak my to wszytko koledzy mutanty ogarniemy. Musimy na OBWĄCHOWISKU (odprawie - sobota miedzy 8 a 9 rano) dobrze ułożyć jadłospis, czy najpier pieczony Stalker z rusztu posypany suszonym Monolitowcem? czy kiełbasa z wojaka okraszona 79% wodą radioaktywną z pod pobliskiego reaktorka, a może potrawa w stylu: przerażony naukowiec bez głowy biegający do okoła. Musimy te kwestie ustalić - przecież wszystkich na raz nie zeżremy bo niestrawność gotowa. :biggrin:

 

Zapowiedź nowego odcinka programu kulinarnego ,,Gotuj z Robertem Makłoblantorolowiczem"

 

Nazywam się Robert Makłoblantorolowicz i zapraszam Was na podróż kulinarną.Za tydzień znajdziemy się w krainie bardzo niezwykłej, zwanej ,,Zoną". Występuje tam niezwykła fauna i flora, a zacni towarzysze którzy przemieszczają tą krainę zwą się Stalkerami. Z ich pomocą powstanie nowy odcinek mojego programu kulinarnego. Tutejszym przysmakiem są dania sporządzone z dziwnych stworzeń potocznie zwanych mutantami. Wraz z towarzyszami stalkerami wyruszymy aby upolować jednego z nich, a następnie sporzązimy z niego przysmaki miejscowej kuchni stalkerowskiej.

 

PS. odcinek naprawde będzie kręcony. Kto chętny do pracy łowieckiej:)

Link to post
Share on other sites

tak tak to już widze Doktorka + 3 osoby a to znaczy GRUPE 4 osobową :D Dostaniecie niezły wpier... od wojska bo jestescie ZORGANIZOWANĄ grupą :D heheh

Nie zapominaj że wystarczy odpowiednia...eee...przepustka :biggrin:

Link to post
Share on other sites

Chciałbym zrobić mały przeciek... Otóż w Zonie powstała grupa... Reszta na S.T.A.L.K.E.R. Zona Nysa IV (hahahahaha)

 

P.S. W zonie są odłamy ludzkości które chcą się wzbogacić na zbieraniu artefaktów i wykonywaniu przerozmaitych zadań ale jest też pewna grupa, która jest bogatsza od wszystkich i wszystkiego, grupa która nie zna litości, grupa która zabije wszystko i wszystkich by bronić swojej wartości. Strzeżcie się niewierni bo to nadchodzi apokalipsa w ludzkim wcieleniu, oto nadchodzi trojan w grze S.T.A.L.K.E.R., oto nadchodzi "frakcja" D......

 

(nie wypatrujcie jej, nie szukajcie bo kto ich znajdzie to już go nie odnajdą)

 

Jak już wspomniałem "Reszta na S.T.A.L.K.E.R. Zona Nysa IV (hahahahaha) "

Link to post
Share on other sites

tak tak to już widze Doktorka + 3 osoby a to znaczy GRUPE 4 osobową :D Dostaniecie niezły wpier... od wojska bo jestescie ZORGANIZOWANĄ grupą :D heheh

 

Mechanika gry :D heh

 

eheheh i mniej wiesz tym dłużej żyjesz. Wojaki też sie przyłączą do uczty.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...