Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Stalker Zona Nysa IV "Incydent 82"


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Za wiele kombinacji z mechaniką. To już od Ciebie zależy jak sie zachowasz spotkawszy mutka. Może Cię w ogóle nie dziabnąć. Jak już dziabnie to uznajesz, że Cię zjada i kropka.

 

A takiego "chwilomuta" nie odróżnisz. To by w ogóle wprowadziło chaos jak nie wiem co.Nagle stalkerzy by zaczęli biegać i krzyczeć nie wiadomo czemu, zjedliby kolejnych i za moment wszyscy stalkerzy by latali jak debile żrąc się nawzajem.

Edited by poldeck
Link to post
Share on other sites

Ja na Katowickim stalkerze zrobiłem ten motyw, super wyszło, ale Mieliśmy tylko jednego mutanta i mniejszy teren. Mutant miał do wyboru: mówiłem albo nie żyjesz, albo przejmuję nad tobą kontrolę. Śmiertelnik stawał się zombie aż do czasu kiedy ktoś go nie trafił. Sam mógł strzelać ale w nieładzie, mruczał coś do siebie i lazł w losowe miejsca.

Link to post
Share on other sites

Nie no jak się uda to może i o 19-20 będziemy skoro koło 12:00 startujemy... A co do Zombie to też o tym myślałem, z tą różnicą że nikogo nie zaraża i udaje się prosto do respa - powoli, mrucząc pod nosem i takie tam - łatwo odróżnić od reszty bo i tak będzie miał czerwoną szmatę, a klimat gry by się jeszcze polepszył.

Ale to już może faktycznie na następnej edycji.

Link to post
Share on other sites

Kolejne pytanie. Będzie można zostawic dokumenty/kluczyki do auta gdzieś w depozycie u barmana?

 

Dotychczas była możliwość zostawienia za ladą Baru co ważniejszych rzeczy osobistych. Zapewne i w tym roku możecie na to liczyć. Poza tym o ile mnie pamięć nie myli to jeszcze nie było przypadku aby komuś coś zginęło, w "dziwnych" okolicznościach.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...