Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Stalker Zona Nysa IV "Incydent 82"


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Teren znam jak własną kieszeń (często strzelam się tam na zwykłych niedzielnych strzelankach), gwarantuje dobrą zabawę i łatwe omijanie kordonu, mutantów etc.

 

Kordon to miękkie fajki, ale jakim cudem chcesz ominąć nas, krwiożerczych mutantów? Może i strzelasz się tam co niedziela, ale my tam mieszkamy :biggrin:

Link to post
Share on other sites

Eeee tam, poradzi sobie. Powiem więcej: da radę. :D

albo go zeżrą mutnty xD

 

Zrobimy tak: Dacie mi się zjeść, to was będę przenosił przez kordon, w żołądku...

I TO ZA FREE :D

a za jakieś "3 marsy załatwisz przejście w obstawie bez zjadania? :P

Link to post
Share on other sites

Jadę z Knurowa i mam 3 miejsca wolne w aucie, kto się chce zabrać pisać gg. 354664.

PS. bilet co miałem na sprzedaż jest sprzedany, wiem że to nie ten temat ale napomnę: mam też na sprzedaż bilet na Combat Alert po stronie Armii Regularnej

Link to post
Share on other sites

PONAWIAM OGŁOSZENIE!

 

Mam do odsprzedania wejściówkę po stronie stalkerów, niestety nie dam rady pojechać a jest juz zapłacone. Gdyby ktoś chciał jeszcze pojechać to kwestia ugadania ze mną i tyle. Kontakt: GG:11128246. Kom: 530 973 344

Link to post
Share on other sites

Uwaga względem mechaniki:

 

W tej edycji kwestia możliwości wpływania przez różne "postacie specjalne" na poczynania graczy, została rozbudowana o tzw. Karty Zdarzeń. Karta Zdarzenia jest to Karta będąca w posiadaniu danej postaci NPC/Bandyty/Mutanta którą może on "podarować graczowi" gdy uzna że dane Zdarzenie miało właśnie miejsce. Gracz który otrzymał taką Kartę jest zobowiązany do wykonania poleceń na niej zawartych.

 

Przykładowe polecenie na Karcie Zdarzenia może wyglądać np. tak:

 

Mutant zranił cię żądłem o działaniu narkotycznym. Wpadasz w euforię - udaj się teraz do Baru i odśpiewaj Barmanowi jak najgłośniej pierwszą zwrotkę "Góralu czy ci nie żal" lub innej znanej przyśpiewki.

(oczywiście jest to tylko przykład - oryginalne zadania będą "nieco" inne :icon_razz2: ).

 

Kartę Zdarzenia po wykonaniu zadania (lub po jego przerwaniu np. przez śmierć gracza) należy zniszczyć (podrzeć). Nie można jej przekazywać dalej innym graczom.

Link to post
Share on other sites

Podobny patent poznałem podczas uczestnictwa w LARPie ZAKONKI 2010. Bardzo fajna rzecz, choć tam podeszli humorystycznie do sprawy. Do dziś pamiętam quest pt. ,,Francuska Waleczność" Cel: Poddaj się :biggrin: .

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...