Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Stalker Zona Nysa IV "Incydent 82"


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wyrywanie wnętrzności.....?

 

swirekster czy koleżanka pcha się na talerzyk jako smaczny deser czy mi się tylko wydaje :blush:

 

No generalnie strój gotowy, okazało się, że trocheeeee waaaaaaaaaży ale mam nadzieję, że wytrzymam. Charakterystyka postaci ustalona, teraz tylko odliczać dni i w Zonę.

 

Jak pisałem wczesniej będe w sobotę rano. Między 8-9 zrobimy sobie zebranie mutantów w celu obgadania róznych spraw, dla tego ważne, żeby wszyscy byli. Każdy przedstawi swoją charakterystykę, ustalimy zasady, ja mam do przekazania kilka spraw "od organizacyjnych" questy itp. No to tyle, zegar tyka.

Link to post
Share on other sites

Opcja mi się podoba :) Niech tylko będzie więcej "stalkerek" wtedy obdzieranie ze skóry będzie bardziej przyjemne i widowiskowe :D :D :D

 

 

o nie nie,mnie można oberwać ze skóry jednym ruchem - mam straszne łaskotki ;) poza tym zawsze zostaje ta jedna kulka :P

Link to post
Share on other sites

Żołnierze ale nie tylko na posterunkach... wszędzie... i to jest jeden z powodów dla których warto być żołnierzem... ;)

(poza tym dobry plan emerytalny, świetne kombinezony ochronne, opcje dorabiana na boku, absolutna władza nad stalkerami i darmowa opieka dentystyczna)

Link to post
Share on other sites

Pytanko z innej beczki

mam wydrukowane mapy w formacie A2 - 6 szt mozna dac dowództwu, do baru, do azymutu itp - pytanko czy orgowie reflektują?? moge druknąc tez jeden czy 2 egz w wiekszym formacie (do A)) jak by co to prosze o info

Link to post
Share on other sites

Hmmm... Fajnie ale już mamy :icon_biggrin: Zawsze drukowaliśmy większe mapki do kluczowych lokacji (to samo plakaty). Oczywiście przywieź je, przyda się taka duża do Baru. Nasze są w formacie A3 (druk na jakimś grubszym papierze).

Link to post
Share on other sites
A stalkerzy? W mechanice nie ma ani słowa o przeszukiwaniu, więc chyba też mogą bo co nie jest zakazane jest dozwolone (w granicach rozsądku) np. kto mi broni przeszukać pojmanego bandytę?

 

Oczywiście, że mogą przeszukiwać, niby dlaczego nie? To nie miałoby sensu.

Link to post
Share on other sites

EJEJEJ, do przeszukiwania mają prawo tylko żołnierze na wojskowych posterunkach, bandyci oraz mutanty jeśli uznają, że gdzieś głębiej może znajdować się ukryty snikers.

Normalni stalkerzy niech płaczą :P

Na jakiej więc podstawie kolega Mutant twierdzi powyższe?

Link to post
Share on other sites

Przypominam!

 

Jeżeli ktoś, zapisany już jako zwykły gracz (wojak, stalker itp) chciałby wystąpić jako niezależny NPC to proszę o kontakt na PW. Propozycje zbieram najdalej do czwartku rano, max popołudniu. Szukamy kogoś na lokalnego szamana, włóczykija, przewodnika duchowego, wariata czy narkomana. Proszę przesłać możliwie treściwe wprowadzenie fabularne a przed wszystkim sposób działania oraz pomysły na questy/zajawki. Postaciom NPC przysługuje kilka przywilejów oraz solidny zestaw startowy rekwizytów.

Link to post
Share on other sites

Pytanko z innej beczki

mam wydrukowane mapy w formacie A2 - 6 szt mozna dac dowództwu, do baru, do azymutu itp - pytanko czy orgowie reflektują?? moge druknąc tez jeden czy 2 egz w wiekszym formacie (do A)) jak by co to prosze o info

 

Bar reflektuje na ze dwie mapki A2 ;)

Link to post
Share on other sites

Timon 1 kwietnia był prawie 2 tygodnie temu nawet tak nie żartuj. :blush:

 

 

Niestety, broń mi się posypała, brak kasy totalny, zdećka zajob w szkole i de facto obowiązki w PCK.. Takie życie, cóż mam nadzieję że na następnym Stalkerze już napewno będę.. :)

 

Miejsce Stalkera do wzięcia.! PW.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...