Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zamek TM do glock 18c w chwycie KSC/KWA możliwe?


Recommended Posts

AnR, sam żeś jest słaby :D

 

Akurat TMki to jedne z mocniejszych gaziaków. 300fps zazwyczaj podczas gdy army i inne takie typu chińskiego wynalazki około 280fps. Z dużymi odchyłami.

 

 

Mocniejsze, niezawodne, lepsze ale co z tego, jak są plastikowe :zastanawia: A tuning zewnętrzny TM'a to lekka przesada, 900zł za klamkę dawać. A po za tym co to za glock który waży 600g a po wyciągnięciu maga nie waży prawie nic? Za taką kasę to można sobie 4 chińczyki kupić.

Link to post
Share on other sites

a chińczyk, że tak zapytam co? Metalowy a ani nie lepszy ani zazwyczaj nie wykonany zbyt dobrze, o niezawodności nawet nie mówię... A że drogo? Cóż, to jest drogie hobby a dobry sprzęt kosztuje.

 

No i poza tym... plastikowe plastikowe a ja i tak wolał bym plastikowego glocka TM niż gównolitowego glocka army :p. Z tego prostego powodu, że jak sam napisałeś TM jest lepsze.

Link to post
Share on other sites

Mocniejsze, niezawodne, lepsze ale co z tego, jak są plastikowe :zastanawia: A tuning zewnętrzny TM'a to lekka przesada, 900zł za klamkę dawać. A po za tym co to za glock który waży 600g a po wyciągnięciu maga nie waży prawie nic? Za taką kasę to można sobie 4 chińczyki kupić.

 

Glocka TM sprowadziłem sobie za 700zl w wersji Custom wraz z dodatkowym metalowym zamkiem do niego.

O niebo lepszy niz KSC-KWA. Zero luzów, wszystko idealnie spasowane. Strzela o wiele lepiej i celniej. Posiada bezpiecznik ktorego ksc nie ma (a to sie przydaje tym ktorzy lubia swoja klamke trzymac na polce i nie chca by ktos z niej wystrzelil)

 

Jezeli obeznania nie masz to suguruje nie snuc domyslow w formie prawdy absolutnej.

Link to post
Share on other sites

http://shop.ehobbyasia.com/catalogsearch/result/?q=ksc+18c+slide&x=0&y=0

Są i zamki do KSC, Dexter pisał, że PGC robi porządne ;)

 

Swoją drogą, bezpiecznik w G17 - odstępstwo od oryginału (wymagane zdaje się prawem japońskim), więc jak dla mnie, to akurat wada. W ogóle, jeżeli chodzi o odwzorowanie detali wewnątrz (lufa, zatrzask magazynka), to KSC/KWA wygrywa z TM.

Edited by -Otto-
Link to post
Share on other sites

może moja wypowiedź wiele nie wniesie ale TM to bardzo dobra firma i plastikowy gnat poza tym, że jest celny , niesie daleko i dobrze kręci to też posłuży długo, nie jest to metal ale napewno się nie będzie sypał jak klamki za 1/2 ceny, a zamek metalowy czy inne części do repliki można dokupić z czasem kiedy będzie przypływ gotówki (przy okazji lepszy zamek z dobrego aluminium niż z szitmetalu chińskich replik)

a 4 chinczyki zamiast 1 dobrego "customa" to nie rozwiązanie , chyba że ktos ma ubogą ściane i ma kaprys ją nimi przydekorować , no może troche poleciałem bo są firmy które robią bardziej udane repliki ale i tak żeby dorównały TM to jeszcze daleka droga przed nimi

nie jestem burżujem ale wole poskładać sobie giwerke na dobrej replice bazowej która jednak swoje kosztuje, ale jak to w dzisiejszym świecie już jest -> cena często = jakość

Link to post
Share on other sites

Co do bezpiecznika - dzięki za ciekawostkę, bo jedyny o jakim słyszałem, to na kluczyk:

http://www.everydaynodaysoff.com/2010/03/24/glock-internal-safety-lock/

Masz gdzieś jakieś zdjęcia? (wierzę Ci, poprostu jestem ciekaw)

 

Zatrzaska zamka - przyjrzyj się kontrukcji:

Real Steel

KSC

Marui

Sprężynka też jest inna w Marujcu, w KSC, podobnie jak w ostrej, jest to poprostu metalowy "patyczek"

Tak, guzik jak guzik - z zewnątrz. :wink:

 

Co do lufy, rozumiem że nie masz zastrzerzeń? :icon_biggrin:

 

PS Nie musisz dawać tych myślników przy Otto - samo było już niestety zajęte.

Link to post
Share on other sites

Eee ale mnie w sumie nie interesuje czy w środku kształty sprężynek są podobne. Bardziej interesuje mnie obsługa, wykonanie, niezawodność. Jednak przez 99.9% czasu moje repliki są zmontowane do kupy. A pod tymi względami Marui spisuje się lepiej ;]

 

Szczerze powiedziawszy nie wiem jak wygląda od środka zatrzask i sprężynka w ostrym...

 

Co do dodatkowego bezpiecznika napisz do kolegi Frozenfish, on zdaje się ma na ten temat informacje i może podać stosowne źródło. Zdaje się, że z pierwszej ręki, z racji pracy o ile pamiętam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...