Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1 do 500 zł


Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja z Boyi miałem akurat mocno tragiczne doświadczenia:

-urwany tył znalowego korpusu wraz z kolbą

-urwany środek dolnej szyny RIS wraz z przymocowaną do niego rączką (bez żadnego szarpnięcia, podczas normalnego użytkowania)

-złe spasowanie gb z komorą HU

 

Zaobserwowane na dwóch egzemplarzach m4 od Boyi.

 

Natomiast A&K wydaje się być zrobione na sporo wyższym poziomie i tak też mówią opinie na tym forum.

 

Pozdrawiam,

Laokoon

Link to post
Share on other sites

Kto ci takich bzdur naopowiadał że gearbox v2 i v3 są wadliwe ? :hahaha:

Dziwne wszyscy są albo rusofilami i muszą używać gearbox v3 to dlaczego go używają

Tak samo z hamerykańcami po co kupują repliki z gearbox v2 mimo tego iż jest wadliwy ?

To jest spowodowany tym kolego iż nie wejdzie gearbox v3 do m4 albo v2 do ak

Edited by hokager
Link to post
Share on other sites

Dziwne wszyscy są albo rusofilami i muszą używać gearbox v3 to dlaczego go używają

Tak samo z hamerykańcami po co kupują repliki z gearbox v2 mimo tego iż jest wadliwy ?

 

Ta, z tego wynika, że mp5 z v.3 są ruskie, a z v.2 hamerykańskie.

 

:bialaflaga:

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites

szukam szaleńca gotowego do wpakowania gb v3 do eMki...

 

gearboxy różnią się kształtem i tylko kształtem. I to w niewielkim stopniu. Bo to mechanizm ma się przystosowac do "obudowy" a nie odwrotnie (chińskie plastikowe hybrydy pozdrawiają!)

 

relacja kumpla z jakiegośtam obozu airsoftowego:

"doliczyłem się oko 30 sztuk g3 JG, wszystkie miały podklejone kolby, poza tym, strzelały na poziomie g36"

Link to post
Share on other sites

Polecam poszukać ofert na gunfire.pl (super sklep). Znaleźć coś co się podoba. Cena może być nieco za wysoka ale gf ma gwarancję najniższej ceny. Następnie szukamy identycznej repliki na innej stronie z niższą ceną(np na banzaj.pl jest tanio, chociaż na tej stronie nie kupowałem i wolę tego nie robić). Wysyłamy ofertę do gf i czekamy. Jak na razie na dwóch replikach zaoszczędziłem ok.200zł.(AK od DBoysów i G36c od JG). Co do eMek do polecam zrobić taki trick z Bi-3681m - przymierzałem się do niego, ale wziąłem innego Boysa z szyną i niższą prędkością(i tak do tuningu)

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Ehh. Sam nie jestem zwolennikiem plastikowych korpusów w eMkach. Dokładniej: jestem stanowczym przeciwnikiem. Ale do tych 500zł sensowne jest tylko A&K i JG III generacji. A to Boyi po pierwsze przekracza budżet, a po drugie to syf.

 

Widzę, że czytanie nie jest na wysokim poziomie, więc powtórzę:

 

Ja z Boyi miałem akurat mocno tragiczne doświadczenia:

-urwany tył znalowego korpusu wraz z kolbą

-urwany środek dolnej szyny RIS wraz z przymocowaną do niego rączką (bez żadnego szarpnięcia, podczas normalnego użytkowania)

-złe spasowanie gb z komorą HU

 

Zaobserwowane na dwóch egzemplarzach m4 od Boyi.

 

Natomiast A&K wydaje się być zrobione na sporo wyższym poziomie i tak też mówią opinie na tym forum.

 

Pozdrawiam,

Laokoon

 

Oczywiście dobry serwisant zrobiłby coś sensownie strzelającego z takiego Boyi, ale na łamliwe body i RISy nie ma innej rady niż je zmienić na coś dobrego. A wtedy kupowanie tego nie ma najmniejszego sensu.

 

Pozdrawiam,

Laokoon

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...