Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Red Orchestra 2 Heroes of Stalingrad/Rising Storm


Recommended Posts

Przecie cod ma kampanie najwyżej ocenioną pod względem grywalności/innowacyjności , co prawda multi coda to niewypał ale w cod bo i mw chodzi o szybkość reakcji... są to gry nierealistyczne na tyle by porównywać je nawet z bf... Cod od mw2/bo to nowy styl rozgrywki druzynowej.

Grywalność, innowacyjność? Proszę Cię...

Jeden wieczór biegania po kilku mapach, strzelanie do wszystkiego co się rusza zawsze tą samą drogą jak po sznurku.

Zawsze myślałem że dzieci kupują nowe cody dla multi. Teraz w większości gier podstawą sukcesu jest szybkość reakcji.

Wydawało mi się że promod/pam clanowy to nowy tryb rozgrywki, ale tego niestety nie uświadczysz w nowych codach.

 

Kwestia balansu imo to dobre rozmieszczenie punktow do zdobycia i respów a nie bronie.

Mam nadzieje że ten miotacz ognia będzie dostępny na jak najmniejszej liczbie map.

Dźwięki garandów sexy :D

Edited by Pawelo
Link to post
Share on other sites
  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O rising storm słyszałem i czekam z niecierpliwością. Zastanawia mnie tylko jak mają zamiar z balansować rozgrywkę miedzy Amerykanami a Japończykami

 

Myślę, że będzie dobrze, ponieważ część zespołu robiła moda do poprzedniej części gry Red Orchestry pt. "Darkest Hour", więc nie martwiłbym się o jakość. Ale wszystko zobaczy się w praniu. Premiera we wrześniu, ciekawe jaka będzie cena.

Edited by Sharikq
Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...
  • 4 months later...

Witam, na Steamie niedawno RO2 z dodatkiem wyszły za darmo w promocji, więc ściągnąłem i tu moje pytanko. Czy jest jakaś większa ekipa, która gra w tą grę, czy raczej trzeba pojedynczych przedstawicieli naszej narodowości na serwerach szukać? :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...