Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

COD: Modern Warfare 3


Recommended Posts

  • Replies 318
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Te mapy są tak małe, więc nic dziwnego, że SMG spisują się najlepiej. Jedynie smg akimbo jest dosyć idiotyczne, bo to jest dosyć celne, a przecież dwoma giwerami w rzeczywistości nie da się celować. Szczególnie wkurza FMG8. Osobiście najbardziej lubię MP7, tylko niepotrzebnie je wziąłem zamiast dodatkowej klasy bo jak się skończy prestiżować to i tak ma się giwerę odblokowaną.

Zauważyłem, że to co widać w kinie, czasem niedokładnie oddaje gameplay. Tak jakby cześć ruchów była aproksymowana, że potem wychodzi jakby człowiek grał na padzie albo z aimbotem. Przynajmniej tak mam na PC.

Link to post
Share on other sites

A czy miał ktoś problem z co-opem? Bo u mnie i znajomego zdarza sie.. lag. Między graczami. Tj gramy, i nagle jednemu z nas laguje, przykładowo znajomemu. I potem on widzi to co robi moja postać, tylko z jakimś... pół minutowym opóźnieniem, i gdy ja mam już czystą planszę, to on nadal widzi wrogów. Wie ktoś co może być powodem?

Link to post
Share on other sites

Są i pierwsze zauważalne i irytujące skazy:

 

- lagi - wieczorami jest po prostu przewalone, wczoraj spędziłem sporo czasu w poszukiwaniu hosta i u każdego miałem spore lagi. Tęskno za listą serwerów z MW1, gdzie można było szybko po pingu wybrać grę, która nam odpowiada.

- brak autobalance - to też czynnik obniżający fun płynący z rozgrywki. Jeżeli trafi się do totalnie noobowego teamu, to będzie się rozjeżdżanym już do końca. Przerzucanie topowych graczy w równych proporcjach do poszczególnych teamów zrobiłoby dobrą robotę imho.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Do 10 lipca jest promocja na Steam'ie na obydwa DLC. Można kupić dwa w cenie jednego ale jak sobie chwilę pograłem to te mapki ssą tak jak te w podstawowej wersji. No i musiałem usunąć appcache ze steam oraz zrestartować kompa, żeby mi Collection 2 zabanglało. A Chińczycy i tak mają najlepiej bo dostaną CoD'a free to play, głównie z mapkami MW2 (jak to widac na trailerze) http://www.modernwar.pl/wideo-darmowe-call-of-duty-online-tylko-dla-chinczykow.html

Link to post
Share on other sites

Przeszedłem sobie dzisiaj kampanię. W multi nie gram dla zasady i ciśnie mi sie tylko jedno na usta: miałkie to. Seria radośnie zjadła własny ogon. Doszło do tego, ze otwierając drzwi śmigłowca wiedziałem, ze ktoś mi strzeli w klatę, że widząc śmigłowiec i słysząc "thats our ride outta here", z góry wiedziałem, zę jak przekroczę krawędź murku to maszyna zostanie zestrzelona i z góry wiedziałem, że poturla się prosto pod moje nogi. Puściłem mysz, nie tknąłem klawiatury i co? Maszyna zatrzymała się pół metra ode mnie. W życiu tak przewidywalnej gry nie widziałem.

 

A ja tak lubię, jak ktoś próbuje mi opowiedzieć ciekawą historię... Porażka straszna.

 

Teraz kończy mi sie aktualizacja Battlefielda 3... może tam się nie zawiodę...

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Dla mnie seria COD'a WM jest jedną z najlepszych gier akcji. Kampania wymiata. Z multi jest trochę gorzej, mw1 porażka, wm2 juz lepiej, mw3 jest dobrze lecz niesesty nie da się grać przez typów używających wh, aim a nawet god mode... szkoda na to czasu. Jedyny plus wprowadzanych dlc to misje specjalnce bo na dodatkowych mapach prawie nikt nie gra. Ogólnie szkoda czasu na to :D

Edited by hogen
Link to post
Share on other sites

Dlatego też zalecam Black Ops gdzie możesz sobie zagrać szkolenie 1:9 i poczuć się jak profesjonalny gracz strzelając do botów na poziomie trudności 'Łatwy' :)

 

MW3 MW3... Trochę nie grałem, może zainstaluję, może ta przerwa już się wyjątkowo dłuży i czas na IDOLa w wykonaniu 12-o letnich graczy?

Edited by WszystkoZajęte
Link to post
Share on other sites

Dedykowane miały sens przed patchem jakiś czas temu, kiedy to można było sobie w dzień wbić maksymalny prestiż poprzez zabicie 2-3 osób, wyjście, wejście w prestiż, dołączenie do gry, zabicie 2-3 osób, wyjście i tak w kółko, teraz nic nie nalicza.

 

Do tego już planują Modern Warfare 4, ciekawe co tam będzie? Rodzina Makarov'a, Price jako narrator? ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...