Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

COD: Modern Warfare 3


Recommended Posts

  • Replies 318
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

T90 z DSHK.... w 00:22... ale zawsze, przynajmniej nie T72... w tych czasach w których rozgrywa się gra Rosja chyba by się wyposażyła w T95 albo w przynajmniej T-90MS... AK47 i dziwacznych mundurów nawet nie skomentuje. W BF3 jakoś ruskich normalnych zrobili...

Edited by Maza94
Link to post
Share on other sites
Trapez cały czas myślałem że twój avatar przedstawia ptaka, a to jest ludzik z siekierą i tarczą D:
Dokładnie to jest Tatepon z gry PATAPON, kultowego RTS'u na PSP, w którego cały czas pocinam :) Pewnie dlatego, że gram w takie surrealistyczne gry, to dalej nie mam pojęcia co jest nie tak z tym kombinezonem juggernauta. No ale to może nie jest kombinezon saperski ale właśnie coś do pomykania przez ostrzał i dlatego inaczej wygląda. No ale mi się też podobało to w czym wyskoczył Jack Bauer pod koniec ósmej serii 24 godzin, więc mam inne podejście do takich rzeczy. Edited by Trapez
Link to post
Share on other sites

Czy ja dobrze rozumiem, że Wy ty marudzicie o brak... realizmu w Call of Duty? :hahaha:

 

Już w MW2 były takie kretynizmy, że szkoda gadać, o BO nie warto nawet wspominać. Tak czy siaj, chyba się jednak skuszę. BF3 fajny, ale to zupełnie inny gameplay, poza tym kampania to taki plagiat z CODów, że kogoś powinni pozwać, a tutaj trailer widać coś trochę bardziej oryginalnego zwiastuje.

 

Co do T90... nie jestem ekspertem, ale mam znajomego Rosjanina, który nieco w tych militarnych sprawach siedzi (wojskowa rodzina) i według niego, T90 przestaje być podstawowym czołgiem Rosji, podobnie dalsze nowoczesne wynalazki, bo koszty produkcji, napraw itp są po prostu zbyt duże. Zrezygnowali już z Kamowów i w czołgach też chcą się przesiąść na tańsze i mniej skomplikowane konstrukcje niż T90. Produkcja T95 została wstrzymana w maju 2010, a nowa mniejsza i bardziej uniwersalna platforma (T99?), ma się pojawić dopiero w 2015. Nowych kałaszy też już nie chcą, bo mają tego złomu ponoć aż za dużo.

 

Ale oczywiście tu mowa o Call of Duty, więc wszelkie dyskusje można zakończyć w taki sposób:

 

http://sharkrobot.com/images/shirt_ninjabot_redteam.jpg

Link to post
Share on other sites

Kupiłem w Empiku za 119,90 zł. Okazało się później, że można 20 zł taniej. Ostatni raz robię zakupy w Empiku. Nie ma co marudzić. Dziś przeszedłem SP. Jest przekozacki. Fabułę dopieli ostatecznie dla mnie w sposób mistrzowski. Wybuchy, nagłe zwroty akcji. Rozwiązania misji w Pradze się nie spodziewałem. Dodatkowo. Udźwiękowienie dla mnie jest po prostu przegenialne. Epickie i w ogóle. Jestem wielce zadowolony z zakupu. Singiel znów krótki. Przeszedłem w 5 godzin. Ale powiem, że jest napakowany emocjami. Ale ja jestem fanbojem serii.

 

Grałem już w MP. Na razie dla mnie głównym nieporozumieniem jest to, że tryby HC są dostępne do 19lvl. Muszę się męczyć na normalnych trybach na których grać nie umiem i nie chce. Na razie jest gut. A gdzie ten Elite?

Edited by AnR
Link to post
Share on other sites

Ano tak, ale mi tam do szczęścia te rankingi nie potrzebne. Mogę grać bez. Cóż, mój pierwszy rage jest taki, że aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tego co koń nosi pod brzuchem, że zbalansowana. A miała być najlepiej. Ownują mnie jakieś nooby na tych śmiesznych trybach normalnych, mam 1500 asyst. Generalnie zniechęciłem się. Próbuje dobić do 19lvl.

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie to gra w multi jest totalnie skopana. Wszystko przez to, że mapy są porobione jako CQB. Można zapomnieć o czymś takim jak Wasteland albo Derail z MW2. Tylko łażenie po zaułkach i częsta śmierć od skaczących zza rogu przeciwników, rozpylających z jakiegoś SMG. Gra sprowadza się do tego, że kto ma niższego pinga, ten wygrywa starcie. Lubię używać Acog'a ale tutaj to się nie sprawdza. Po co celować z przyrządów, bawić się w taktykę, jak połowa starć to walenie z biodra.

Link to post
Share on other sites

Stwierdzam obiektywnie, że gra jest niegrywalna i źle wydałem pieniądze. Ciężko mnie zniechęcić do COD'a. Tym razem udało im się to znakomicie. Za parę miesięcy dam grze znów szansę. Teraz nie mam nerwów. W HC są sami cheaterzy (sic!) oraz camperzy. Poczekam na HC Sztab oraz na jakaś łatki.

Link to post
Share on other sites

Po przejściu singla (co zajęło mi pół godziny mniej niż w przypadku MoH 2010) mogę mieć tylko nadzieję, że to już definitywny koniec historii MW. Bo poziom kiczu już w MW2 sięgnął zenitu, ale to co się dzieje w MW3 to już na prawdę przesada. W porównaniu chociażby do Black Opsa scenarzyści się nie popisali plus na dodatek akcja była dla mnie stanowczo za szybka (nawet w porównaniu do poprzednich części). O silniku graficznym który męczy oczy i beznadziejnym udźwiękowieniu nawet nie wspominam. Multi nie wiem, nie tykam bo mam BF3. Tryb kooperacji pewnie ruszę, ale nie teraz. Jeżeli chodzi o pokręcone historie i szaleńcze tempo rozgrywki to z tegorocznych tytułów zdecydowanie bardziej wolę Bulletstorma.

Edited by aciepk
Link to post
Share on other sites

Opinie jak pupy. Mnie się MW3 bardzo podoba. Mam mało czasu na granie, więc szybkie i intensywne potyczki mi pasują. Grafika jest OK. I nie zgodzę się, że udźwiękowienie jest słabe. Moim zdaniem bije na głowę odgłosy broni z MW2. Multi jakieś dziwne, non stop dostaję i jakoś tych ludków trafić nie mogę. Może już za stary jestem i łąpy od kawy mi się trzęsą :D W BF3 też zagram, bo lubię obie serie.

Link to post
Share on other sites

W pojedynku, BF3 vs MW3, w czasopiśmie playbox [jak mnie kumpel zapewnia dość poczytnym wśród konsolowców] MW3 nieznacznie bo jednym punktem wygrało z BF3, zdobywając 9,5/10.

 

 

 

Kampania słodziutka, multi jak dla mnie to prawie to samo co MW2, więc już szału ni ma, ale pograć można, chciałbym żeby była opcja na nierankingowanych która umożliwia wyłączenie killstreaków :-) i czekam na porząnie moderowane serwery xd

Link to post
Share on other sites

Singiel-Ogólnie nieźle ale czasami trochę nudnawy-kilka ciekawych akcji wśród nic nierobienia

Multi-Super, intuicyjny już po trzecim meczu wyszedłem na prowadzenie w tabeli

Survival-Jak masz dobrze grającego kumpla to gra potrafi naprawdę wciągnąć, dobry pomysł z zakupem wyposażenia, wsparcia i giwer, szkoda tylko że ostatniego niemożna ulepszać

 

mw1-10/10

mw2-9/10

mw3-8,5/10

 

SPOJLER

 

dziwne że zawsze w każdej części bohaterowie których zdążyłeś polubić giną - mogli to jakoś inaczej wymyślić z Jurim, Soapem albo Sandmanem

Link to post
Share on other sites

Ja tam kupiłem 9-ego (Nie chciałem by było jak z Black Ops'em, zachwalany, kupujemy, a tu optymalizacja do luftu - mimo iż grę dostałem 24 grudnia, a zagrałem 23-28 luty bo sprzęt miałem za słaby) , przeszedłem tryb jednego gracza i jestem zadowolony, wchodząc do wieloosobowego musiałem być nafaszerowany tabletkami uspokajającymi, może nie ma ludzi z granatnikami ponieważ 'tuba' ssie, camperzy się trafią ale nie tak często, odrzut broni jest zadowalający ale siła zdecydowanie za mała, tak samo z lagami, magazynek MP5 w gostka, a ten mnie z jednej kulki ściągnął. Spawn też daje w kość, uradowany tym że w końcu kogoś załatwiłem dostaję kosę w plecy od tej osoby ponieważ spawn miała za mną. Ale co tam, gra w porządku ale gracze do wymiany.

Edited by WszystkoZajęte
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...