Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

COD: Modern Warfare 3


Recommended Posts

  • Replies 318
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bynajmniej to nie przynajmniej!

 

MW3 jest na silniku iw4, czyli tym samym co mw2. Już nie ma co liczyć, że będzie choć trochę podobne do coda 4, który z całej tej serii wypada najlepiej zarówno w trybie jedno jak i wieloosobowym. No cóż mówi się trudno...

Link to post
Share on other sites

MW3 jest na silniku iw4, czyli tym samym co mw2. Już nie ma co liczyć, że będzie choć trochę podobne do coda 4, który z całej tej serii wypada najlepiej zarówno w trybie jedno jak i wieloosobowym. No cóż mówi się trudno...

 

Waćpan mówisz mam nadzieję tylko o serii Modern Warfare!

Link to post
Share on other sites

Gram już trochę w MW3... Single player jest fenomenalny pod względem dynamiki rozgrywki (co mi się podoba, brawurowe akcje itp.), no ale... na tym się kończy. Multiplayer kompletnie skopali (pomimo neta 6mb nie obejdzie się bez mega lagów) i ogólnie multik to żywcem wzięty z mw2... respy też kompletnie zrypali, nie ma to jak zrespić się w samym środku akcji... multi nie będę już krytykował, teraz przejdę do operacji specjalnych. Nie wiem jak u was, ale jak gram z kumplami ze steama to przeważnie lecą akie teksty:

-No ty idioto znowu padłeś??!!

-LOL! To ty leżysz lamusie!!

 

Albo z innej beczki:

-Debilu nie blokuj mnie!!!!

-Przecież jestem na drugim końcu mapy...

 

Więc jak można wywnioskować, jak gram z kumplem w przetrwanie to tak jakbym ja gram w oddzielnej grze z botem a on też w oddzielnej z botem, wy też tak macie? Bo cholernie mnie to irytuje... A operacje specjalne? W każdej grze mam takie ściny, że grać się nie da, a na moim kompie gra powinna chodzić bez ścinki na maks. detalach.

 

P.S. Zawsze byłem wiernym fanem serii MW, a serię BF'a tępiłem jak leci... chyba jeszcze jeszcze dzisiaj kupię BF3, bo przez MW3 zaraz skasuję klawiaturą monitor...

Link to post
Share on other sites

Przed chwilą skończyłem kampanie. No fabuła tej całej historii zaje***ta i nikt mnie nie przekona , że jest inaczej.

Mogłaby być trochę dłuższa , ale trudno. Sądzę , że na tryb co-op spocznie dalsza część mojej rozgrywki. Pamiętam łupankę w zombie, 1vszombies w BO :P 42 poziom i potem się już się nie chciało od nowa. Multi jak multi, będą gracze którzy będą psuli rozgrywkę , tak już jest.

 

Czy wam też po przejściu kampanii (wyłącznie kampanii) pokazuje na niej 79% rozgrywki ??

Link to post
Share on other sites

Procenty w przejściu kampanii zależą od poziomu trudności i ilości zdobytych komputerków w grze.

Noob- 25%

Regular - 50%

Hardened - 75%

Veteran - 100%

Kampania miała parę fajnych momentów, ale nie było tych emocji co przy MW2. Mimo wszystko nadal bardziej podobała mi się od BF3.

Link to post
Share on other sites

Aha , dzięki ;P

No ja każdą część MW na Veteranie muszę przejść ;D Nie wiem czy tylko mi tak się wydaje czy po prostu bardziej się rozglądałem , ale zebrałem o wiele więcej materiałów wywiadowczych niż w 1 i 2 części gdzie miałem po 3-5 sztuk a tu coś ok. 16 znalazłem ;P

Link to post
Share on other sites

Singielplayer jest super. Pełno akcji,adrenaliny,fajna oprawa muzyczna i efekty sztrzałów itd., które świetnie maskują grafikę. Osobiście mi ta grafika nie przeszkadza ale inni mają inne zadnie. Ale niestety singiel jest za łatwy do przejścia, to jest największy minus tej części gry.

Multi... :zastanawia:

Parę nowych map,broni,dodatków, ,,pointstrike" i to tyle. Czyli BF3 do multi(oczywiście mi się multi podoba).

 

Gra bardzo fajna i można faje sobie przy niej posiedzieć kiedy nie ma szrzelanek. :wink:

Edited by komandoczołg
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Multi ma jak na razie za dużo bugów, które są wykorzystywane bez skrupułów przez część ludzi. Choćby to, że po przycelowaniu ze snajperki leżąc, druga broń nie ma potem żadnego recoila, włączając PM akimbo. W ogóle to akimbo jest jakąś porażką w tej grze.

Ale co tam multi. Wczoraj spróbowałem coopa w sorwiwalu. No i wyszło na to, że niby grałem z kumplem ale i ja i on widzieliśmy boty z pistoletem, które bezmyślnie wałęsały się po mapie. Każdy z nas myślał, że drugi odwala jakąś manianę :)

Edited by Trapez
Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy pisze o tym samym co ty Trapez , ale miałem już dwa razy taki przypadek , że grałem również w co-opa z kumplem. W pewnej chwili kolega zaczął się ``chować`` przy ścianie strzelając w nią od czasu do czasu i tak przez 5-6 rund :D

W końcu oberwałem i pisze aby mi pomógł , a ten nadal swoje akrobacje naścienne... Po grze okazało się , że on widział to samo co ja tylko , że osobą ``naścienną`` byłem ja ;P Śmiesznie to wyglądało jak kłócąc się każdy gadał , że to on cały czas grał a partner siedział w kĄcie :biggrin:

Link to post
Share on other sites

A moim zdaniem naj, naj multi to jednak Cod MW.

W multi chodzę tylko z mką , z zmniejszonym odrzutem i najzwyklejszym celownikiem laserowym (te rodzaje celowników takie upchane ...) ewentualnie jak posiedzieć ze snajpą to Barret.

A co częściej używacie co do serii ofiar?? Ja miałem wpierw wsparcie, ale jak zmieniłem na szturm to ogromna różnica na +.

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...