Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

COD: Modern Warfare 3


Recommended Posts

  • Replies 318
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja gram z taką pierdziawką ppm90 czy jakowoś tak i stringerem na 2. Jak myślicie, jaka kombinacja umiejętność i szpej jest najlepsza :D? Np odrzut i tłumik itp itd?
Nie ma najlepszej kombinacji bo to zależy od sytuacji. W sumie moim zdaniem nie ma sensu noszenie cały czas stingera na plecach bo twojemu ludzikowi szybko siądą kolana, a na poważnie to pistolet żeby szybko wyciągnąć jest bardzie użyteczny. No i jest jeszcze dobór nagród za kile. Ostatnio grałem i ludzie co chwilę walili EMP, więc wsparcie lotnicze w nagrodach za bardzo nie miało sensu. W takiej sytuacji to specjalista jest rozsądny, bo możesz mieć np. padlinożercę i szybkie ręce razem. A w ogóle to już rzadko gram bo te gówniane małe mapy i FMG8 akimbo totalnie obrzydziły mi grę.
Link to post
Share on other sites

Ja (53 lvl) w tej chwili używam P90 rapidfire / odrzut i MP-412 akimbo. Daje to takie efekty, że w ciągu jednego dnia gry podniosłem swój KD ratio o 0.24. Czyli działa. :3 Jak ktoś chce pograć, to można mnie na znaleźć na steamie pod nickiem Slowpoke.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Wczoraj przeżywałem masakrę, ale dzisiaj już było lepiej - za którymś razem znalazłem odpowiedniego hosta i się go trzymałem, grało się przyjemnie i bez zacięć. Grę mam od wczoraj, byłem też wielkim fanem pierwszego Modern Warfare. Gorąco polecam wszystkim fanom "sportowych" strzelanek - gra się rewelacyjnie, wszystko ładnie wygląda, biegamy sobie w multicamach, w strojach PMCków, z fajnymi lansiarskimi orisowanymi klamami - miszcz, właśnie tego oczekiwałem :). Trochę się swego czasu obraziłem na MW1 bo byłem po prostu zmęczony szybkimi rozgrywkami. Z kolei teraz zmęczyłem się taktycznymi zagrywkami w BC2 i MW3 doskonale nadaje się jako odskocznia. Mimo wszystko mapy nie leżą mi jak te z MW1, chociaż to pewnie kwestia przyzwyczajenia. Tu jest dużo syfu, wszystko roz***ane i nieprzyjazne, ale co tam!

Przede wszystkim podobają mi się rozmaite możliwości jeżeli chodzi o rozwój naszego wojaka, świetny jest też tryb kooperacji. Generalnie: +++++++

Link to post
Share on other sites

Hehe, ładny streak :). Jeszcze nie latałem z LMG. Jeden dzień pośmigałem sobie z M4, Scarem i Coltem, ale przerzuciłem się na UMP i muszę powiedzieć, że gra mi się o wiele lepiej. Spotkałem się z opinią, że SMG są overpowered. Nie wiem, może to kwestia przyzwyczajenia, ale faktycznie zmiana broni miała duży wpływ na moją skuteczność.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...