Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperski Hydepark


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oczywiście, że przeraża. Ale forumowi rzemyślnicy dają bardziej przystępne ceny. Jak VSR to tylko tunningować. Kolega miał VSR UHC stocka tylko z napędem gazowym miało to jakieś 480fps, ale i tak nie dorównywało elektrykom, ale była bardzo cicha, z ukrycia mógł ostrzeliwać wroga ze średniej odległości bez odkrywania swojej pozycji.

 

Ogólnie nie istnieje coś takiego jak snajper ze stockowym VSR, no chyba, że zwiadowcy ale do tego trzeba mieć bardzo duże umiejętności, kup elektryka i ciesz się ASG ;).

Link to post
Share on other sites

Kasa, a nawet dużo kasy to jedno - druga sprawa to nazwijmy to, predyspozycję.

Tu czas płynie inaczej, zadania są inne, frustracja jest na śniadanie, grzebanie w giwerach do wieczora i tak w kółko Macieju..

Wszystko to żeby oddać jeden celny strzał i wzbudzić "zazdrość" innych - nie warto..

 

Pozdrawiam,

Lambert

Link to post
Share on other sites

Dla kogo nie warto dla tego nie warto :wink:

Co do M14 jest brzydkie i nie lubie tej broni, a zależy żeby mi się też podobała.

 

Ta, ,,Pieniądze to nie wszystko ale bez pieniędzy to...''

Napaliłem się na G22 od Wella na gaz, ale wyczytałem że są też problemy z nią.

Czytając posty na forum się zniechęcam :/

Link to post
Share on other sites

Każdy ma swoje gusta ;)

To G22 z przepuszczającym zaworem - dziwnie to brzmi :P czy VSR'kę? :zastanawia:

Albo może tak, co byście kupili jak posiadali wiedzę co teraz, do wyboru te dwa modele w danej cenie? :D

Trochę jak zadanie tekstowe ale trzeba jakoś to rozwiązać.

Link to post
Share on other sites

Za ok. 600zł kupiłbym sobie:

-kurtkę windproof DPM

-spodnie DDPM

-magi do MP5

-jakiś film bym se obejżał...

:icon_biggrin:

 

Jak nie masz zamiaru tunningować VSR to nie kupuj...

 

Jak bym miał sobie kupić jakąś replikę za 600zł, kupiłbym jakiegoś AK np. Cymy, ale lepiej dozbierać, kwestia czasu i sumiennego odkładania tak to sobie nawet na porządą snajperkę uzbierasz (APS i te inne...). Snajperstwa nie można zakończyć na 600zł (o ile się nie mylę cena g22?), to jest... powiedzmy "DOBRY POCZĄTEK" ;), kup lepiej elektryka, wczuj się, trenuj strzelanie, podchodzenie do wroga, kamuflaż itd. Snajper nie tylko pełni funkcje strzelca na duże dystanse "wsparcia precyzyjnego" ale również zwiadowcy- obserwatora, ważny jest element zaskoczenia, sianie popłochu - kiedy piechota nie wie z kąd jest ostrzeliwana.

 

Jak M14 Ci się nie podoba, kup jakąś M4kę, tłumnik, ciche głowice, preckę, wizytę u dobrego serwisanta (doszczelnianie, macanie, podkładkowanie, czary), celownik optyczny (nie wiem... ACOG? jakaś lunetka mniejsza) i szczelaj.

 

Pozatym, poczytaj wypowiedzi wyżej kolegów snajperów, snajperstwo to nie Cod czy film "Sniper" to nie bajka, ciężka robota, dlatego dobry snajper, znający swój fach jak mało kto, jest bardzo doceniany.

Edited by Maza94
Link to post
Share on other sites

Budek

Przeczytaj ten mikro temacik i sądzę iż nie będziesz miał do nas pretensji, że odradzamy Ci snajperstwo na początek!!

http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/86254-zielony-snajper/

 

To naprawdę nie takie proste jak na monitorze... i kosztowniejsze niż Ci się zdaje...

 

Coś o tym wiem... Barrett mnie ostatnio trochę "wycyckał" :teeth:

Link to post
Share on other sites

Ale ja nie narzekam ani nic... wiedziałem na jakie koszty się szykuję i jak mam być szczery to w niektórych miejscach pozwoliłem sobie na delikatne oszczędności aby gdzie indziej doinwestować.

Efektem tego jest np. to iż samodzielnie muszę dobrać oring głowicy tłoka bo ten chiński jest za mały. No ale głowicę tańszą wziąłem, za to silnik mam najmocniejszy i najszybszy jaki się da kupić. Systema A-Z

Jest rewelacyjny!! Przy SP170 Guardera (bateria LiPo 11.1V, 2200mAh, 26C) reakcja na spust jak w moim Tokio G36C na SP100 (batka LiPo 7.4V, 1800mAh, 15C) :icon_twisted:

Link to post
Share on other sites

Ostrzegam przed kupnem Blasterów 0,40 !

 

Właśnie mam nową paczuszkę w domu i co się okazało ?

Praktycznie każda kulka ma jakiś bubel, nadlew czy wgniecenie. Blastery, coś takiego ?

Chyba rzeczywiście ktoś przejął tą firmę (wspomniał Dex), bo w starej butli, gdzie kulki miały jeszcze jasnobrązowy(teraz kolorystyka się zmieniła) kolor taka sytuacja nie miała miejsca.

Jest już to drugi przypadek, ponieważ Rogalov też ma kulki podobnej jakości..

 

Jestem trochę zawiedziony, bo z 3000szt kulek niewiele będzie się nadawać do strzelania..

Chyba będzie trzeba powrócić do starych MB.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...